Dragi ženski svete...

raindog:
garant si neki zheshci smor chim otvarash ovake teme

kladim se da mozhesh da podnesesh samo ljude koji ti vire iz bulje dok glasno uz ovacije aplaudiraju tvojoj velichini
ne ne, u mojoj bulji se zna red, nema buke. pohvale isključivo kroz knjigu utisaka.
Mirka šizika:
za to ti ne treba more bre ...nadji neku drugu vezu , on nikad nece biti deo kruzoka ...
ma i ne gajim iluzije, ja ionako više volim da posmatram sa strane, iza nekog žbuna ili zavese, sa d(v)ogledom.
moonja:
normalno da joj nećeš ništa kad si kastrat.....piskutavi............
znaš ono "ako je abortus ubistvo, onanija(sterilizacija) je genocid" tuži me međunarodnom tribunalu.
mojra:
... ti ne pricas sa nama van tvojih tema, ne znamo kakav si kad se zezas, kada si usamljen, tuzan, veseo...nadrndan. suzdrzan si, ne zelis da produbis kontakt sa ljudima ili ne umes...telo smo videle, osobu jos nismo. nema zlobe, zavisti, ogorcenja, besa u tvojim postovima, ali ne pokazujes kakav si u stvari - lakse je slikati se bez odece nego spustiti gard?
pa ne upuštam se u beskrajne chat-ove koji toliko zaguše neke teme, i diskusije se pretvore u zagušljivih 15-tak stranica koje niko i ne čita.
mislim da ne stoji da pišem samo u svojim temama.
što se tiče produbljivanja kontakta, sa nekima još jedino preostaje da dam ime i adresu,
gde ćeš više ?!
a mnogi od onih koji zagovaraju iskrenost i prirodnost na forumu u stvari čine
potpuno suprotnu stvar, umesto da anonimnost foruma iskoriste za slobodno
izražavanje, oni izigravaju moralnu policiju i inkviziciju uvek spremnu da
umažu u katran i perje onog koji huli.
sevilja:
Ne mogu, stidim se! :lol:
oću kakim, neću kakim. pa ajde da počnemo sa nečim bezopasnim, recimo da zajedno isprobavamo kupaće gaće.
CakiCoka:
More bre, mislim da si super. Jesam!Mislim i da treba ozbiljno da uzmes u razmatranje koleginicu koja te merka za oplodnju. Mozda bi to donelo nesto lepo i tebi i njoj. I da ne idete na vestacku oplodnju, ne verujem da je mnogo zabavno :)uh, imam utisak da nisi upoznata sa svim činjenicama i pravom prirodom mojeg pitanja na toj temi...al nema veze.
Mislim da si pitoma zverka, moze se s tobom lepo popricati i svaka bi te zena pozelela za sagovornika. Mada, nesto mi govori da nisi tako druzeljubiv u pravom zivotu.Šta to?
Sto te uopste interesuje da te zene komentarisu? Bolje da nadjes jednu kojoj cas se svideti takav kakav jesi, nego da te nas pedeset proucava i nalazi ti mane.Laže onaj koji kaže da je jedna sve što ga interesuje More bre, hajde lociraj i mene, sto samo Mirku lociras, nisi drug :)Pokušaću, mada to znači da moram da čitam tvoje postove da bih izvukao informacije, a to opet znači da ti želiš da ti se ja približim, na više načina.
Kako to da za godinu dana nisi napravio vise od 500 postova? Izgleda da si napravio vise tema nego postova. možda zato što šaljem ovakve grupne odgovore
Sve u svemu- jako fin utisak imam o tebi, ali ja sam jos uvek nova ovde, mozda me njuh vara.redovno se kupam tako da tu njuh nema šta da traži
Veliki pozdrav za More bre-tranziciju!
Iivija:
uzmi me za zhenu.....
uzeću te kao ženu
muvalo:
dosadan si i nadobudan
i uvek u tvojim mislima.
Doors of Perception:
Nisi od likova koje bih i citala.
Gledam samo slike koje su postavljao.
Ocena : 10 (ako ne racunamo patofne)
ono nisu patofne nego patike.
tvoja slika bi mi bila sexy za 10-ku, da nemaš cigaru.
hanibal77:
mislim da si dosadan,nezreo i tuzan...parcontre fin si decko
šta znači parcontre ?
 
Salila sam se More bre, nemoj da me lociras! Bolje bi bilo da pitas ljude koji te znaju ceo tvoj zivot sta misle o tebi, porodicu, drugare iz skole... komsije... A moji postovi su vrlo neozbiljni i skromni, tako da nisu vredni toga da ih ti citas.
 
ja nisam ni pratila tvoje narcisoidne i egzibicionističke teme, delovale su mi previše tugaljivo, dosadno i glupavo. a takvo sam mišljenje o tebi generalno formirala još kad si na jednoj ranijoj temi počeo da pišeš i elaboriraš kako ružni i siromašni ljudi ne treba da imaju decu.
 
more bre kad si već tražio dobićeš i moje mišljenje
misliš da si lep
misliš da si veoma lep
misliš da si najlepši
fizički naravno
to je lepo što tako misliš o sebi ali problem nastaje kad sebi nastojiš da nadješ odgovarajući par naravno suprotnog pola
jer tako lepih je malo na svetu a više na filmu
a ove naše svakodnevne devojke, komšinice, kasirke, službenice, em nisu dovoljno lepe za tebe
em im ne pada na pamet da se dive tvojoj lepoti
i tako ti preostaje da se diviš sam sebi što i nije tako loše jer ti to ipak najbolje znaš
i da ne zaboravim
ne, ne bih voleo da sam na tvom mestu
 
livija:
yebote! skroz sam se najezhila... ono adrenalin shiba i sve...
da, ja imam takav uticaj na žene. pogotovo kad se sa nekom zateknem u liftu.
povuče se u najdalji ugao, pogled joj nemirno luta od ćoška do ćoška dok nestrpljivo
posmatra svetla koja označavaju spratove.
onda izađe na nekom spratu. vrata lifta se zatvore, a ja onda zaustavim lift i
opet otvorim vrata, a ona se za momenat iznenadi pogledavši preko ramena
u lift.
i kad joj se pogled ukrsti sa mojim netremičnim zurenjem,
kao da joj led prostruju niz kičmu, počne da trči prema svojim vratima.
Struja:
opet si pio koktele?
sta ces da radis sad sa tim podacima?
da se divis sebi kroz druge? da se napijes jer smo te duboko razocarali posto si ti nas?

sta oces bre ti uopste?
ovo me pitaš ko da sam ti na prag došao.
izvini ako ti razbijam iluziju, ali ovo je internet a ne tvoja
palanka u kojoj zlobne domaćice laju za prolaznicima.
Iivija:
a ti si se to iznenadila? od lika koji je od 40 postavljenih tema, njih 40 posvetio sebi?
to nije istina. druga je stvar što su najupamćenije i najčitanije
one koje se bave sa mnom. to je više do publike.
vd:
more bre kad si već tražio dobićeš i moje mišljenje Hvala, svaki glas se računa
misliš da si lep Da
misliš da si veoma lep pa, tu i tamo...
misliš da si najlepši Ne
fizički naravno
to je lepo što tako misliš o sebi ali problem nastaje kad sebi nastojiš da nadješ odgovarajući par naravno suprotnog pola istina
jer tako lepih je malo na svetu a više na filmu
a ove naše svakodnevne devojke, komšinice, kasirke, službenice, em nisu dovoljno lepe za tebe ti mora da živiš samo pre podne (penzioner?!) kad srećeš jedino te kategorije.
em im ne pada na pamet da se dive tvojoj lepoti
i tako ti preostaje da se diviš sam sebi što i nije tako loše jer ti to ipak najbolje znaš
i da ne zaboravim
ne, ne bih voleo da sam na tvom mestu
Mirka šizika:
Auuuu more bre danas si dokon ...
a ti još nosiš te roza pantalone ?!
 
More_bre:
da, ja imam takav uticaj na žene. pogotovo kad se sa nekom zateknem u liftu.
povuče se u najdalji ugao, pogled joj nemirno luta od ćoška do ćoška dok nestrpljivo
posmatra svetla koja označavaju spratove.
onda izađe na nekom spratu. vrata lifta se zatvore, a ja onda zaustavim lift i
opet otvorim vrata, a ona se za momenat iznenadi pogledavši preko ramena
u lift.
i kad joj se pogled ukrsti sa mojim netremičnim zurenjem,
kao da joj led prostruju niz kičmu, počne da trči prema svojim vratima.
shta izgledash kao zagoreni manijak? pa te se plashe.... ili mi sad treba da se primimo kako svima klecaju kolena na tebe? i na pogled ovlazhe i iz ochiju im isijava "yebi me, molim te"..... daj odrasti.....
svrshavaju zbog krivih nogu i/ili devojachkih listova? molim te u dilemi sam... ne znam na shta prvo da pochnem da stenjem....
facu necju da komentarishem.. osecjam da imash dva zuba u glavi.... u svakom sluchaju, isto koliko i neurona....
 

Back
Top