gost 422686
Buduća legenda
- Poruka
- 27.626
I ovo jevrejsko sektaštvo puno, laži, mržnje i licemerja je takođe bolest!
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Iran je još jedna satanistička zemlja.I ovo jevrejsko sektaštvo puno, laži, mržnje i licemerja je takođe bolest!
Iran je još jedna satanistička zemlja.
Чекај, ове две групице? То је комплетна парада?Не знам да ли сте могли да видите, колико се то учесника прошлонедељне параде настраних "котрљало" улицама Београда?
Има ли овде 2000 учесника, како су неки медији објавили ?
.
Laže "doktorka" k'o pas.Др Стојковић Јована
До фамозне 2000.године у Србији нико није знао за геј права и геј проблематику. Ретко се могло чути да се неко бави и тим "спортом", али то није изазивало никакву реакцију нити емотивни набој код људи. Хомосексуалци су живели међу нама и гледали своја посла, а ми своја.
Zasto kaznjavati dete time da ima dve rate ili dve mame. To je trauma samo za sebe covece. Uooste se ne radi o tome da li ce izrasti u strejt ili gej osobu.To samo Putin i ti mislite da se tako olako postaje homoseksualcem.
Možda se rukovodite ličnim iskustvom iz Saune
jes ko sto rekose u svojim pamfletma analni odnos je higijenski cistiji od vaginalnog.
И ове године гејеви ће шетати Београдом и не само Београдом. Караваном ће обилазити руралне делове Србије и објашњавати трпељивом и до границе бола толерантном српском народу како су нормални.