ДОСТА МИ ЈЕ КУКАЊА

Сваки дан иста прича....
Тешко је....Некад је било боље....не, било је горе....
Борили смо се за боље... ал је горе....
Неки су толико времена провели на демонстрацијама
да слободно могу рећи, како су одрасли на улици..
Не може се живети...скупо ово, скупо оно....
Сви траже кривицу само у другима...
Нико да упита себе, зашто му није боље....
Ево, зна се, да данас кукају највише они
који су највише лупали у шерпе...
Полупали их а немају новца за нове...
Кукају како немају ни за кифлу са јогуртом....
Е па не може....и једно и друго....
Одреците се једнога...
Нико да искрено каже, како цео свет дрма криза...
и како ми ту кризу скоро и не осетимо,
јер смо предходних десет година вредно вежбали...
Народ је навикао да живи тешко,
а власт нема потребе да мења оно
што добро финкционише...
И свим злобницима могу рећи...у брк...
У СРБИЈИ НЕМА ГЛАДИ
ЈЕР НА ВЛАСТИ СУ ДЕМОКРАТЕ...
:per: :per: :per:
 
Nikad se nisam osecao jadnije nego sad sa ovim demokratama...najniže su nas spustili. sa Slobom sam se osecao živ sa ovima. I svet nas je više cenio dok je bio Sloba. Nije nas voleo ali nas je više cenio. A sad nas i ne vole ni ne cene. Moje desetogodišnje iskustvo iz Pariza.
 
elela;bt165260:
Nikad se nisam osecao jadnije nego sad sa ovim demokratama...najniže su nas spustili. sa Slobom sam se osecao živ sa ovima. I svet nas je više cenio dok je bio Sloba. Nije nas voleo ali nas je više cenio. A sad nas i ne vole ni ne cene. Moje desetogodišnje iskustvo iz Pariza.


....izvini prika, ako je ovde bilo bolje u vreme slobotaura , šta si ti radio kod francuza .. da nisi sabotirao zapadni standard i urušavao im bolji život od našeg ....

Mačak , u pravu si ... utrenirani smo --- još sad kad se ljube slobisti i dosmanlije a radikali im kumuju- biće srbija "OK"... znaš ono "parada ponosa" ... mislim ono << bolji život>> ... serija počinje odmah posle još jednog repriziranja " otisanih" i "hvatanja četničkog čiče - velikog gerilskog borca i oslobodioca savezničkog " ...

...ustajte ( ustaše sedite, majku mu partizansko četničku ) mrtvi, da legnu živi ...
 

Back
Top