Quantcast

Domacica

Dionys

Domaćin
Poruka
3.556
Bio sam na zenama otvorio temu za izbor najtradicionalnije zene foruma, pa je zakljucase, one to izgleda nece. Iako je i ovde zensko moderator, moze biti da jos ima muskaraca koji jos gaje tradicionalne poglede na porodicu?

Eto, predlozite vi neku forumasicu koja vam se cini tradicionalno orjentisanom.

Meni se sunasceJeca do sada cini najpogodnijom za ovu ulogu, barem prema onom sto sama pise.

Dionys

Domaćin
Poruka
3.556
Tema je bila samo za zene koje mogu da sebe tamo pronadju. Ti si istresao masu poruka i time zatrpao temu da je postala dosadna za citanje. A to bi za mene bio glavni povod da zakljucam temu.

Ljudi su nekulturni i beskorisni.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
Bio sam na zenama otvorio temu za izbor najtradicionalnije zene foruma, pa je zakljucase, one to izgleda nece. Iako je i ovde zensko moderator, moze biti da jos ima muskaraca koji jos gaje tradicionalne poglede na porodicu?

Meni se sunasceJeca do sada cini najpogodnijom za ovu ulogu, barem prema onom sto sama pise.
hahahh i ovdje zensko moderator? :rotf:

cvetni vrt

Domaćin
Poruka
4.658
Jesu me celi zivot pogresno ucili, zato sam i naebala :sad2:

Da vam se izjadam.
Nesto mi doslo veceras....
Moj bivsi mi jednom prilikom rekao "Maltretiras me bre sa tim kolacima, vise!"

I tu mi nastao neki "kvrc" u glavi....

cvetni vrt

Domaćin
Poruka
4.658
....pa se sad pitam dal da otvorim posebnu temu sa ovom problematikom, sa mislite?
Ne znam...lomim se....dal da pobacam tiganje il da ih nekome o glavu polupam, a?
Il da ostavim ja te tiganje pa kupim haltere , bic i lisice pride, a?
Ili samo ovo zadnje?

gost 159591

Poznat
Poruka
8.252
....pa se sad pitam dal da otvorim posebnu temu sa ovom problematikom, sa mislite?
Ne znam...lomim se....dal da pobacam tiganje il da ih nekome o glavu polupam, a?
Il da ostavim ja te tiganje pa kupim haltere , bic i lisice pride, a?
Ili samo ovo zadnje?

Jedno vreme sve price iz "zenskih" srceparajucih casopisa svodile su se na to kako je zena posvecena kuhinji i deci a muz pronadje neku tamo, mladu lepu a onda zena zavooli sebe pa kupi seksi rublje, namesti frizuru, i u zivot i tek tada a to je obicno 20 godina posle vencanja on shvati ko je u stvari njegova zena i vrati joj se na kolenima.

cvetni vrt

Domaćin
Poruka
4.658
Jedno vreme sve price iz "zenskih" srceparajucih casopisa svodile su se na to kako je zena posvecena kuhinji i deci a muz pronadje neku tamo, mladu lepu a onda zena zavooli sebe pa kupi seksi rublje, namesti frizuru, i u zivot i tek tada a to je obicno 20 godina posle vencanja on shvati ko je u stvari njegova zena i vrati joj se na kolenima.

Pa skoro da je klecao, moram da ti priznam.
Nije mi satisfakcija toliko sto me nije prevario sa drugom i boljom (jel je to nemoguce, jelte), neg sto na sva usta prica o mojim kolacima i slatkom od belih tresanja....
Eto, Bog ka kaznio, kad vec nisam htela ja

Dionys

Domaćin
Poruka
3.556
Kod nekih je dom dvorac, a kod nekih kantina.

Kad cujem ono "kroz stomak se ... ovo ono" to mi zvuci kao dvije debele svinje sto su pokrale neke recepte od ljudi i sad se odusevljavaju rezultatima.

Ako muskarac zna sta je zdravo za jelo, onda tu nema neke odusevljenosti ili zahvalnosti koja dusu prostire pod noge.

Poslednja izmena:

Dark_hazard

Iskusan
Poruka
5.540

Gresis, nije Jeca tip kuvarice i spremacice, to je romanticna dusa.

Dionys

Domaćin
Poruka
3.556
Gresis, nije Jeca tip kuvarice i spremacice, to je romanticna dusa.
Moze biti. Ali onda romanticne duse lazu. Kao, htjela je, pa se razocarala, sad ne prima cak ni privatne poruke, kao da su za nju svi paparazzi.
Ona se izgleda bavi pravljenjem cvijeca, pa bih rekao da nije zavrsila fakultet, a to cvijece mu nekako dodje kao poljoprivreda.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.