Dok Milo proganja Srbe, Albanci im "otimaju" teritoriju: Srbomrzac Kurti najavio RAT SA CRNOM GOROM!

Kurti je opozicija pa mora nekad da glumi šiptarskog Šešelja a nekakvi ratovi izmedju Kosova i Crne Gore, Makedonije uopšte nisu u interesu zapada, not gonna happen. Inače ovaj je bacao suzavac u skupštini zbog Crne Gore, koji klovn.
Kurti je najbolje što bi se moglo desiti Srbiji. Kad bi on preuzeo vlast čitava priča o širenju velikoalbanske ideje bi počela propadati jer bi svojim potezima mogao više da im naškodi nego sad kad su poguzne muve pod suknjom američkom.
 
Mila i Crnogorce i ne ugrožavaju Šiptari.Šiptari naseljevaju samo manja područja u sastavu današnje Crne Gore Ulcinj,Tuzi i još neka i Crna Gora sa sve Milom bi mogla da postoji i bez tih područja.Crnogorci nisu posebno emotivni vezani za te krajeve i bili bi spremni i da iste ustupe Analbaniji ili kosovsko-metohijskim šiptarima.Nešto drugačije stvari stoje sa Titogradom na koji pojedini Šiptari i Albanci takođe pokazuju aspiracije.U eventualnom ratu Crnogorci bi mogli da izgube Titograd ali to je neka dalja budućnost.
 
Kurti je opozicija pa mora nekad da glumi šiptarskog Šešelja a nekakvi ratovi izmedju Kosova i Crne Gore, Makedonije uopšte nisu u interesu zapada, not gonna happen. Inače ovaj je bacao suzavac u skupštini zbog Crne Gore, koji klovn.
Ne možeš ti da znaš šta će biti za 20-30 godina.Možda zapadnjaci jednom odluče da prošire Albaniju i na Skoplje i na Titograd.
 
Dok Milo proganja Srbe, Albanci im "otimaju" teritoriju: Srbomrzac Kurti najavio RAT SA CRNOM GOROM!

Ovaj istinski posvećenik ostvarenju velikoalbanskog projekta, nedavno je saopštio da je izveštaj tzv. kosovske Komisije za razgraničenje sa Crnom Gorom uvod u novi rat.

kurtialbanci_0.jpg


Aljbin Kurti, lider kosovskog Pokreta Samoopredeljenje, koji se "proslavio" srbofobnim stavovima i protivljenju bilo kakvim pregovorima sa Srbima, boravio je nedavno u Tuzima, i prisustvovao skupu na kojem se veličala Albanija i na kojem su se vijorile albanske zastave.
Informaciju o ugodnom boravku u mestu Trgaja na reci Cijevna, a koje se bar nominalno još uvek nalazi u Crnoj Gori, Kurti je podelio sa prijateljima na svojoj Fejsbuk stranici, istakakvši kako je 14. avgusta bio gost kod prijatelja na slavi, a da je 15-tog bio gost na manifestaciji koja okuplja žitelje Malesije i dijaspore.

Ovaj istinski posvećenik ostvarenju velikoalbanskog projekta, nedavno je saopštio da je izveštaj tzv. kosovske Komisije za razgraničenje sa Crnom Gorom uvod u novi rat.

- Ja sam lično protiv rata sa Crnom Gorom, ali ratovi počinju tamo gde postoji problem sa granicom - zapretio je Kurti.

Ipak, kao što se može videti na snimku, u Tuzima se Kurti osećao kao "svoj na svome".


Naravno, kao i mnogo puta do sada, crnogorske vlasti ostale su neme na gromoglasne izlive albanskog nacionalizma, dok ih pesma "Tamo daleko" i stihovi "Crna Gora i Srbija to je jedna familija" dovode do ludila.
Podnete su i krivične prijave, a nije isključeno da režim krene i u hapšenja. Ali, kad su u pitanju albanske pesme i gosti sa tzv. Kosova koji javno pozivaju na otimanje crnogorske teritorije, režim sramno ćuti.

https://www.srbijadanas.com/vesti/r...c-kurti-najavio-rat-sa-crnom-gorom-2019-08-17



Stvari nisu dobre medju NATO bracom..... Preti se ratom....
ajde ne lupaj,ovo ti je siptarska verzija Vucica iz slavnih opozicionarskih dana.Ovog Kurtija ces za pet godina videti kao premijera Kosova sa izmenjenim stavovima i americkom davilicm oko vrata kakvu i Vucic danas nosi
 
Siptari traze vise. Podgoricu Danilovgrad i sve skoro do Niksica

Pqwk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT1RrN01EQV8vMzZmNjU5NjkzZGQzNmUwZjk1MWM5YzAzNDMyMDUxY2MuanBlZ5GTAs0C5ACBAAE
Ukoliko bi se ova mapa obistinila NATO bi izgubio Crnu Goru,jer ostatak zemlje bi se pripojio Srbiji. Time bi Srbija dobila izlaz na more a vjerovatno bi negdje bilo mjesta za rusku bazu.

Albancima od strane Amerike nikad neće biti dozvoljeno cijepanje Crne Gore,iako je oni mogu podijeliti za mjesec dana.

Najveća opasnost po zapad je da Srbija izbije na Jadransko more. Od toga strahuju i Albanci i Hrvati,jer se remeti njihovi odnosi narko šverca Kosovo,Crna Gora,Prevlaka Hrvatska. Izbijanjem Srbije na Jadran je šah mat Albaniji i Kosovu. Ovako Kosovu leđa čuvaju Crnogorci i omogućavaju im transport za EU preko njihove teritorije.

Bez glasova Albanca,Bošnjaka,Roma,Aškalija i Hrvata nema države Crne Gore. Bolje je čitavu Crnu Goru držati u šaci i od nje napraviti potrčka koji u UNESCO i Interpol glasa za Kosovo nego je pocijepati i napraviti granicu sa Srbijom kod Nikšića.
 
Siptari nece napasti Milove montenegrine udarice zajedno na srbe... a ovaj balonja Vucic sto stalno slini i govori potreban nam je mir on ce srbima zabiti glogov kolac u srce.
Хех - па то може једино ако му је ЖИВОТ ДОЈАДИО--- и њему и његовима ! :cool::cool::cool:
********************
Potpredsednik Skupštine CG: Imamo pravo da ističemo albansku zastavu
Potpredsednik Skupštine CG Genci Nimanbegu izjavio je da Albanci imaju pravo da ističu albansku zastavu u Crnoj Gori.
Izvor: Beta subota, 17.08.2019. |
On je dodao da će sa predstavnicima albanskih partija obaviti konsultacije nakon što je Ministarstvo kulture najavilo da će podneti krivičnu prijavu zbog isticanja zastave Albanije na manifestaciji na reci Cijevna.

On je za Radio Crne Gore rekao da je neprijatno iznenađen informacijom da će Ministarstvo kulture podneti prijavu protiv organizatora skupa na Cijevni, tokom kojeg je isticana zastava Albanije bez državne zastave Crne Gore, kao i da imaju pravo da ističu zastavu.

Nimanbegu je naveo da su Albanci autohotni na teritoriji Crne Gore i da po Ustavu imaju pravo na isticanje svojih nacionalnih simbola.
"Neprijatno sam iznenađen, Ministarstvo kulture i zaposleni u njemu apsolutno moraju znati da mi kao narod u Crnoj Gori, Albanci, koji žive autohtoni na svojim područjima, da imamo naš nacionalni simbol, da po Ustavu imamo pravo na slobodnu upotrebu, a sve drugo po mom mišljenju je samo iniciranje svađa sa našim narodom", rekao je on.

Nimanbegu je rekao da će o najavljenoj prijavi razgovarati sa predstavnicima ostalih albanskih partija.
"Da vidimo adekvatan način reagovanja", izjavio je on.

Crnogorsko Ministarstvo kulture saopštilo je da će podneti prijavu protiv organizatora skupa na reci Cijevni, tokom kojeg je zastava Albanije istaknuta bez državne zastave Crne Gore.
 
Bez glasova Albanca,Bošnjaka,Roma,Aškalija i Hrvata nema države Crne Gore. Bolje je čitavu Crnu Goru držati u šaci i od nje napraviti potrčka koji u UNESCO i Interpol glasa za Kosovo nego je pocijepati i napraviti granicu sa Srbijom kod Nikšića.
To može još neko vrijeme, demografija će da presudi budućnost Crne Gore.
 
"ISTERAĆEMO VAS, OVO JE NAŠE, KAO I KOSOVO" Albanci pretili monahinjama u manastiru Beška na Skadarskom jezeru
Tanjug 18.08.2019.
Monahinje svoja dela izlažu u galerijama širom zemlje


Monahinje iz manastira Beška na Skadarskom jezeru potvrdile su Tanjugu da im je pre par dana pretila grupa Albanaca, koji su navodno došli da obiđu ovu svetinju.

- Govorili su nam da manastir nije naš, kao što nije naše ni Kosovo i pretili da će nas oterati odavde - rekla je Tanjugu u telefonskom razgovoru monahinja Varvara.

Kaže u sredu u manastirski kompleks ušlo je deset muškaraca, nekoliko žena i dece koji su nakon pozdrava zahtevali da snimaju kompleks profesionalnom kamerom.

Kada im je rečeno da je za to potreban blagoslov mitropolije, Varvara priča da im je uzvraćeno smehom i porukama da kompleks nije u vlasništvu manastira, a jedan od njih koji se predstavio kao novinar pitao ih je čiji je manastir.

Na odgovor monahinja "Srpske pravoslavne crkve" uzvratio je ironično: "Zar to nije bio katolički manastir?"

Tražili su da vide i jednu stariju monahinju za koju su tvrdili da je Albanka, prepričava ovaj nemili dogadjaj Varvara, i objašnjava da je reč o starijoj monahinji koja govori albanski jezik i koja je živela ranije u Vrakaji u Albaniji, ali da je ona srpskog porekla.

Kako kaže Varvara, mislila je da će se tenzije smiriti nakon što je došla ta monahinja i počela razgovor sa njima na albanskom, međutim, u jednom trenutku je čula kako Albanci viču i snimaju mobilnim telefonom.

"'Mi ćemo vas odavde isterati, ovo je naše, kao što je naše i Kosovo', uzvikivali su Albanci", priča Varvara.

"Govorili su nam i da daju i velike pare kako bi nas isterali iz manastira i tvrdili da je to Džamijski vakuf i da je to njihovo".

Kada su odlazili, navodi Varvara, zapretili su im da će se oni ponovo videti, pa da monahinje strahuju da će biti napadnute van manastira.

Slučaj je prijavljen policiji, monahinje su dale izjavu, ali još nisu otkriveni Albanci koji su im pretili, a Varvara podseća i da je prošle godine dvojica Albanaca napalo bageristu, koji je radio na imanju manastira i pretili da je njihov.
 
Najveća opasnost po zapad je da Srbija izbije na Jadransko more. Od toga strahuju i Albanci i Hrvati,jer se remeti njihovi odnosi narko šverca Kosovo,Crna Gora,Prevlaka Hrvatska. Izbijanjem Srbije na Jadran je šah mat Albaniji i Kosovu. Ovako Kosovu leđa čuvaju Crnogorci i omogućavaju im transport za EU preko njihove teritorije.

Jeste zamisli tog uzasa da casna Srbija izbije na Jadran i da raskrinka narko sverc. Srbi poznati po borbi protiv korupcije i niskom nivou kriminala :zcepanje:
#zapadnaaparatima #srbiprotivkriminala
 
Jeste zamisli tog uzasa da casna Srbija izbije na Jadran i da raskrinka narko sverc. Srbi poznati po borbi protiv korupcije i niskom nivou kriminala :zcepanje:
#zapadnaaparatima #srbiprotivkriminala
Bez trgovine heroina postojanost Kosova kao države je upitno,bez šverca kokaina postojanost Crne Gore je upitno. Ovako Crna Gora čuva leđa Albancima u slučaju da im Srbija zatvori granicu na sjeveru. Srpska mafija koja je zapravo izvorna crnogorska mafija sa sjedištem u Beogradu ima istog gazdu na zapadu kao i albanska mafija.
 
Jeste zamisli tog uzasa da casna Srbija izbije na Jadran i da raskrinka narko sverc. Srbi poznati po borbi protiv korupcije i niskom nivou kriminala :zcepanje:
#zapadnaaparatima #srbiprotivkriminala
Realno, a Srbi nedavno uhvaćeni sa tonom kokaina u Rumunjiji. Sve što rade balkanska plemena oko droge rade i Srbi.
 
To može još neko vrijeme, demografija će da presudi budućnost Crne Gore.
Budućnost Crne Gore je isto što i budućnost Makedonije. Više od 30% žena što primaju dječiji doplatak u Crnoj Gori su muslimanske vjeroispovjesti. Znači uskoro Crnogorci,Srbi vs Ostali je odnos 52 : 48 .Kada su bili protesti majki u Crnoj Gori najviše je zamjereno majkama drugih nacionalnosti jer se nisu odazvale tim protestima.
 

Back
Top