Додик: МУП ће спријечити хапшења грађана Српске!

Ima Bosnjaka i Hrvata sudija i u Banja Luci i u Bijeljini i u Trebinju ...

Primer Prijedor

Sudije suda​



Sudije na parničnom referatu
  • Tanja Mugoša
  • Vera Anušić
  • Branka Kragulj
  • Senad Hadžić
  • Gordana Mitrović
Sudije na parničnom referatu
  • Predrag Tepić
Sudije na krivičnom referatu
  • Nebojša Manojlović
Sudije na prekršajnom referatu
  • Nesiha Kurbegović
Sudije na izvršnom referatu
  • Gordana Pjevač
  • Vanja Mehadžić
  • Harun Samardžić
  • Šejla Husić
https://ossud-prijedor.pravosudje.ba/
Malo ih je. Ti ljudi žive medju Srbima, sa svojim porodicama.
Kao što Srbin u SA ne sme da čini neke stvari koje može Srbin u BL ... tako i u Prijedoru.

Ja sam mlad, a ti se praviš glup?
 
Lepo bi bilo da da primer i javno negira đenosajd, pa da vidimo onda u kom će se pravcu stvari razvijati. Ono što je sigurno je da nijedan teroristički političar neće više priviriti u Srpsku, a isto važi i za njihov nakot :kafa:
To i ja mislim.
Red bi bio da u petak posle donošenja odluke parlamenta Mile, Željka, predsednik parlamenta, čelnici opozicije i ostali velikaši ... negiraju genocid ... pa neka njih prvo apse ... ako mogu.
 
To i ja mislim.
Red bi bio da u petak posle donošenja odluke parlamenta Mile, Željka, predsednik parlamenta, čelnici opozicije i ostali velikaši ... negiraju genocid ... pa neka njih prvo apse ... ako mogu.

Zamisli kakva bi to šamarčina bila ovom terorističkom ološu, pljuneš im u lice pred kamerama, pljuneš i na njihov zakon, a u zajedničke institucije svakako niko od Srba ne mora da se vraća, tako da je trenutak idealan...
 
VIŠEMILIONSKA VRIJEDNOST

Graničnoj policiji i SIPA-i donirana 64 nova vozila i specijalistička oprema​


B. R.
3 min
1
komentara


0
dijeljenja
FacebookTwitterEmailEmail
Graničnoj policiji i SIPA-i donirana 64 nova vozila (Foto: T. S./Klix.ba)


+7

Graničnoj policiji i SIPA-i donirana 64 nova vozila (Foto: T. S./Klix.ba)
Evropska unija je Graničnoj policiji Bosne i Hercegovine i SIPA-i donirala 64 nova vozila i specijalističku opremu. Vozila su vrijedna skoro 3,5 miliona KM.

Ministar sigurnosti Selmo Cikotić (SDA) je ocijenio da je ova donacija pokazatelj "visoke saradnje" između domaćih institucija i EU. Tvrdi da je ovo najveća pojedinačna donacija sigurnosnom sistemu.
Napomenuo je da je riječ o 35 kombinovanih vozila i 12 terenaca za koje je istakao da će ih Granična policija koristiti na terenu. Podsjetio je da je SIPA dobila 16 terenaca.
Istakao je da je ovu donaciju inicirao šef Delegacije EU u Bosni i Hercegovini Johann Sattler. Cikotić je zadovoljan naporima koji direktori ovih policijskih agencija ulažu u osiguravanje sredstava za rad.

I Sattler je mišljenja da je donacija pokazatelj bliske saradnje između Bosne i Hercegovine i EU. Kako je kazao, drago mu je da su se pokazali kao lojalnim partnerom. Ukazao je da će ovo biti značajan doprinos i u borbi protiv ilegalnih migracija.

Donacija je realizovana kroz projekat "EU podrška upravljanju migracijama i granicom u Bosni i Hercegovini", a sredstva za projekat su osigurana kroz posebnu mjeru Instrumenta za pretpristupnu pomoć (IPA). Projekat implementira Međunarodna organizacija za migracije (IOM) u partnerstvu s UNHCR-om, UNICEF-om, UNFPA-om i Danskim vijećem za izbjeglice (DRC).




EU naoruzava SIPU i granicnu policiju BIH
 

Back
Top