Dobro vam večer dragi moji daleki...

Dugo me nije bilo...ali pratila sam vas....jedino što me malo dnevna rutina..obveze ...ma život zapravo stisnuo u radnom smislu....a da vas nisam zaboravila..ma ne bih niti bila ovdje..danima u meni nešto svrbi po prstima da napišem koju riječ...nešto nevidljivo gura da ispišem koju misao..i sad kad sam tu....ma samo vas silno želim pozdraviti...sve vas moje daleke...moju potporu u lošim danima...moj osmijeh u srednim trenucima...tu ste...i lijepo vas je vidjeti...

Vaša iamblond....:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::
 
Puno pozdrava za Dragu mi Istru,gde bi rado ponovo zavirila.
Bila sam u Puli, Medulinu, nekom jako malom naselju Ližnjan,secam se tamo smo peške išli ,naišli na neku neuredjenu plažu,
i upamtih je dobro po meduzi i prvom svom vrlo ,vrlo bliskom susretu sa njom. :) Peče muški :)
Da! secam se usput nekih kupina krupnih kao orasi,brali smo ih u maske za ronjenje i jeli i pamtim ih kao najukusnije i lepse ikada ! :)
rado bi osetila malo sad te klime i vetrova :)
Dobrodosli :)
:bye:
 
Divno je biti sa tobom ponovo, draga prijateljice! Sada, kada si našla vremena za svoje "staro društvo", moram da ti kažem da se sa setom, ali i radošću sećam Cvetnog trga, kafenisanja, smejanja...kada se sledeći put vidimo, otićićemo na "rascvetali", tj. preuređeni Cvetni trg, najlepši trg u gradu, u isti kafić, na veliku porciju zagrljaja i smejanja, kako to samo žene-prijateljice umeju.
 
Soradze;bt281118:
Divno je biti sa tobom ponovo, draga prijateljice! Sada, kada si našla vremena za svoje "staro društvo", moram da ti kažem da se sa setom, ali i radošću sećam Cvetnog trga, kafenisanja, smejanja...kada se sledeći put vidimo, otićićemo na "rascvetali", tj. preuređeni Cvetni trg, najlepši trg u gradu, u isti kafić, na veliku porciju zagrljaja i smejanja, kako to samo žene-prijateljice umeju.


draga moja prijateljice...od tebe ni slova ni glasa već dugo...na mailove ne odgovaraš...ali lijepo te je imati opet ovdje...i mene često sječanje ponese na te sate a proletjeli kao sekunde...moramo to ponoviti...obavezno....:heart:
 

Back
Top