dobra prezentacija??

craetive

Obećava
Poruka
92
Jel mozete da mi date predlog za temu prezentacije i kako da ona bude dobra?
.Moze na bilo koju temu i to je ono sto me zbunjuje tj ne mogu da smislim temu...
Bitno je samo da ona bude efektivna i da privuce masu..Ovo mi je uslov za izlazak na ispit..
 
Mnogo je tesko dati odgvoro na ovo.
Tvoje pitanje je slicno, kao da si pitao da hoces da napises knjigu, pa da ti damo ideju o cemu da pises a da bude "efektivno" (efektno valjda?) i da privuce masu citalaca. Nema tu recepta. Nei puta i najbolje ideje propadnu.

Najpre odluci o temi prezentacije (sport, moda, umetnost, politika....)
Zatim odluci da li ces raditi prezentaciju u PowePointu ili kao Web strane
Ako ces raditi web strane, hoces li koristiti Flash ili slicno
Itd, itd.. ne mogu ti sad pisati traktat na ovu temu
 
craetive:
Dobra ideja Pjer...A sta da stavim na slajdove o modi ili spanskim serijama tj u kom pravcu da ide tema..?.........U power pointu se radi prezentacija..
Ma daj, pokazi malo kreativnosti, spanske serije su bar dusu dale za "prezentacije" - nizu se ko tepeluk, nikad kraja, samo redjaj slicice.
Na pocetku on nju ne voli, onoa njega voli (dve slike), zatim se zavole pa je on kresne (jedna vruca slika). Posle se pojavi njegova bivsa i namesti mu igru (slika svadje i sledeca slika on u zatvoru). Posle se ispostavi da je on sam sebi ujak (slika sa pucanjem i pevanjem). Zatim se ispostavi da on ustvari nije on, pa moze da izadje iz zatvora (slika ponovo vesela). On je nalazi ponovo a ona sad nece a nosi i njegovo dete (dve slie opet, ona place a dete place), on zatim preko planina i gora nalazi nju i zajedno placu od srece (tri slike, onaplace, on place, dete se dernja gladno). Na kraju, svi se sakupljaju i svi placu (sad redjaj slike sa kenjkavim spancima, koliko ti je jos preostalo, dok ti se ne smuci)

Eto, kreativno malo, sigurno prolazi, kad ti profesorica sa suzama u ocima napise veliku peticu!
Na kraju, ti places od srece.

Malo kreativnosti i maste (valjda nisi slucajno izabrao nick), vidis da moze?

Ziveli!
 
Nista lakse - na kraju zvizni preko celog ekrana reklamu za neke papirnate maramice! :)
Neka svi brisu suze.
Ma moze i preko celog ekrana reklama za kompletnu papirnu toalet galanteriju, ionako ce neki da liju suze od srece, drugi ce da suze zbog zalosti, treci ce da peru ruku (pa ih brisu posle) od cele ujdurme a neki ce se bogami i ysrati od straha ili srece (kako ko) pa im opet treba papirna galanterija!
Dakle eto i velike reklame na kraju sve uz zvuke fanfara i la Kukaraca!
 

Back
Top