dobitak na lotu !

a nije mi jasno zastto kada neko dobije neki veliki novac mora obavezno da pomogne nekom ??

pa dobio je posteno ono za sta je igrao i treba do zadnjeg dolara da ih i potrosi :aha:

a ne da mu poreznici i ostali odmah otimaju :manikir:
 
sta bi ucinili sa pet milijuna eura ?
Novac je za pametne ljude , a nije za boodale , tako je nekim forumasima bolje da ga i ne dobiju . Misle da su to neki veliki novci ,
ali mnogima ne bi trajao ni godinu dana , a usput bi postale teske pijandure . Bila je davno reportaza o jednom gastarbajteru iz Bosne .
Bio je sljaker na bausteli u Njemacoj i dobio je na lotou milion i tristo hiljada maraka . Sve je sprcao za 12 mjeseci , a onda jos i
zavrsio u tjorki jer je ubio jednu zenu autom !
 
Kupio tri jednoiposobna do dvosobna stana za izdavanje ovde čisto da i ovde ima neka parica ako glavni plan propadne,ostatak do prvog miliona dao najbližima da rešavaju svoje probleme,a onda sa ostala 4 pravac Havana.Malo bi prethodno pročačkao kome šta gde koliko,pa kada matori Fidel ode na re-union sa Če-om u večnim lovištima,da uletim u neku privatizaciju neke destilerije,ili da zakupim plantažu manga ili otvorim bordel ako dozvole :rumenko:,pa onda posle par godina kad se posao ustali,kao čika Hemingvej kupim neku hacijedincu sa pogledom na Havanu i gledam palme kako rastu,natenane uništavam jetru, spuštajući se do grada samo da pokupim "las mulatas",cigare i kockam se. Pa dokle izdržim :whistling:. Možda i mene prokenja pa počnem da pišem pod stare dane.

EDIT: E da. Pre toga bih morao da se razvedem inače može doći do "manjih" komplikacija sa planom :think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top