Dobavljači odeće za Army shop-ove

Dalibor2603

Početnik
Poruka
3
Pozdrav svima,
Novi sam član na ovom Forumu, nadam se mi neko može pomoći sa par informacija.
Zanima me odakle se nabavlja odeća koja se prodaje u Army šopovima? Iz Turske, Kine ili postoje i naši dobavljači? Kako to sve funkcioniše i ako se dobavlja iz inostranstva, kako se reguliše carina i da li se plaća PDV ako to dobavljam kao pravno lice?
 
Onaj pravi army shop ima kvalitetnu odecu,nije sve iz Turkse ili Kine ako je verovati deklaracijama,pogotovo alfa jakne ili brandit...
E sada bio sam u raznim ostalim army sopovima i tu ima svacega,polovne vojne robe iz raznih NATO clanica,kupio sam neku polovnu vojnu dry bag torbu za kampovanje iz Nemacke pise unutra ime prezime ko ju je duzio odakle je koja jedinica.E sada kako oni to nabavljaju i gde,sigurno da to neko dovozi sa zapada i prepodaje.
 
Pozdrav svima,
Novi sam član na ovom Forumu, nadam se mi neko može pomoći sa par informacija.
Zanima me odakle se nabavlja odeća koja se prodaje u Army šopovima? Iz Turske, Kine ili postoje i naši dobavljači? Kako to sve funkcioniše i ako se dobavlja iz inostranstva, kako se reguliše carina i da li se plaća PDV ako to dobavljam kao pravno lice?
Sve ćeš dobiješ kvalitetno ako odeš do vojnog odseka i prijaviš se ko MUŠKO!
 
a ne tu kao obučemo maskirne pantalonice a držimo se mami za suknju tj farmerke pošto današnje keve nisu kao one od ranije
ili kao oni "hevi metalci" navuku piramidalne simbole mlataraju rogić pozdravom a kad ih zadesi negde letnja oluja e onda pomozi Bože...

Ne znam cemu tolika ogorcenost. Uostalom, potanje nije vezano za vojni rok, vec za biznis.
Dakle, kako i gde mogu da nadjem dobavljace vojne opreme koju bih potencijalno prodavao? Ne treba mi polovna odeca u kojoj se neki guster iz NATO valjao po Avganistanu, vec nova koja nije u zvanicnoj upotrebi bilo koje armije.
 
Pozdrav svima,
Novi sam član na ovom Forumu, nadam se mi neko može pomoći sa par informacija.
Zanima me odakle se nabavlja odeća koja se prodaje u Army šopovima? Iz Turske, Kine ili postoje i naši dobavljači? Kako to sve funkcioniše i ako se dobavlja iz inostranstva, kako se reguliše carina i da li se plaća PDV ako to dobavljam kao pravno lice?
mozda se sije u arilju?
 

Back
Top