Dobar, loš, zao

OnlyYourShadow

Ističe se
Poruka
2.477
Za kojeg političara možete da kažete da je istovremeno i dobar čovek?
Za mene je to recimo (bio) Vladan Batić.

A za kojeg smatrate da ne voli ni rođenu majku, da je prevrtljivac, onako vidno podmukao?
 
I ako se naziru tragovi ljudskosti kod nekih,ipak opšti utisak je da mi se svi đuture koliko ih ima toliko gade,da ne bi mogao afirmativno da govorim o bilo kome od njih,u smislu da izdvajam nekog i kao,evo, ovaj je "dobar čovek",ne ide nekako...
 
Meni je Čedomir Antić jedini pozitivan lik naše politike još negde od despota Stefana naovamo. Mada mislim da se ni ne bavi više politikom izuzev u vidu nekakvog političko-istorijskog analitičara.

Ovo sve ostalo ni za potpalu nije.
 
Ovo nije mogao da mu zaboravi, eto takve reakcije, sad mi je jasno.
Dakle... definitivno iskompleksiran, još plus osvetoljubiv (ko bi rek'o) , proračunat i oholo smiren.
"Svi ga vole, a što da ga ne vole, kad je trut?"

Smiri se.

Mislim sve najbolje o Djindjiću (mada bih i njemu mogao naći hiljadu mana), ali takodje i o Koštunici, zato što je principijelan i dosledan. Inače, Čedomir Jovanović i Beba Popović su odgovorni za ubistvo Djindjića, a ne Koštunica.

Koštunica je preveliki legalista. Preporučujem ti da pročitaš izjave Viljema Montogomerija nakon silaska sa funkcije - o Vojislavu Koštunici. Sam je priznao da je Koštunica bio čovek reda i poretka, koji nije dozvolio stranim silama da se mešaju i kroje mu politiku, što se za mnoge ne bi moglo reći. Čak je i za Djindjića rekao da je bio previše osebujan i avanturistički nastrojen, i da je čak bio spreman da žrtvuje živote ljudi ne bi li izgurao neke svoje ideje.
 
Za kojeg političara možete da kažete da je istovremeno i dobar čovek?
Za mene je to recimo (bio) Vladan Batić.

A za kojeg smatrate da ne voli ni rođenu majku, da je prevrtljivac, onako vidno podmukao?

politicar i dobar covek..?? toga u srbiji nema ko zna od kada...takve osobine imaju drzavnici...
srpski politicari danasnjice spadaju u ovu drugu kategoriju
 
Smiri se.

Mislim sve najbolje o Djindjiću (mada bih i njemu mogao naći hiljadu mana), ali takodje i o Koštunici, zato što je principijelan i dosledan. Inače, Čedomir Jovanović i Beba Popović su odgovorni za ubistvo Djindjića, a ne Koštunica.

Koštunica je preveliki legalista. Preporučujem ti da pročitaš izjave Viljema Montogomerija nakon silaska sa funkcije - o Vojislavu Koštunici. Sam je priznao da je Koštunica bio čovek reda i poretka, koji nije dozvolio stranim silama da se mešaju i kroje mu politiku, što se za mnoge ne bi moglo reći. Čak je i za Djindjića rekao da je bio previše osebujan i avanturistički nastrojen, i da je čak bio spreman da žrtvuje živote ljudi ne bi li izgurao neke svoje ideje.

Nek to kaže Vuljem Montgomeri, a ja ću da stojim iza onoga što ja kažem.
Zašto bi njegovo mišljenje bilo vrednije, nego moje?
Ili bilo čije drugo mišljenje...

Niko njega nije ni uplitao da ima veze sa ubistvom, sama njegova izjava nakon toga je bizarna.
Toliko o njegovoj doslednosti.
Čoveka koji ga je doveo na vlast kako je okaraktrisao? Sve to što se pričalo o Đinđiću je Koštuničino maslo.
 
Za kojeg političara možete da kažete da je istovremeno i dobar čovek?
Za mene je to recimo (bio) Vladan Batić.

A za kojeg smatrate da ne voli ni rođenu majku, da je prevrtljivac, onako vidno podmukao?

Dobar covek je Kostunica.:andjeo::super:
kostunica-v.jpg

Vidno podmukao - nije nijedan...pa videli smo da Dinkic voli rodjenu :lol: majku:lol:
 
Ovo nije mogao da mu zaboravi, eto takve reakcije, sad mi je jasno.
Dakle... definitivno iskompleksiran, još plus osvetoljubiv (ko bi rek'o) , proračunat i oholo smiren.
"Svi ga vole, a što da ga ne vole, kad je trut?"

aha
brzi gonzales..je bio u pravu:lol:
zato je tamo gde jeste?:think:

Jedini razlog zasto je on rekao to sto je rekao je zato stos Kostunicom nije mogao da radi sve ono sto je naumio:)
Prosto neki ljudi su previse posteni - kao sto je to gospodin Kostunica.:)
 
Za kojeg političara možete da kažete da je istovremeno i dobar čovek?
Za mene je to recimo (bio) Vladan Batić.

A za kojeg smatrate da ne voli ni rođenu majku, da je prevrtljivac, onako vidno podmukao?

Dobar politicar - kulturan, obrazovan, posten, dobar covek, osecajan ( u smislu da ga pogadja stanje u kome se nalazi sirotinja u njegovom narodu) - To u Srbiji ne postji a mozda i u celom svetu!

Najveci narcis srpske politicke scene ikada, covek koji bi prodao i rodjenu majku a kamo li zemlju i narod... Boris Tadic, bez konkurencije, prevazisao je cak i Zorana Djindjica u tome!

Na trecem mestu je Mladjan Dinkic, zasto tek na trecem... pa zato sto je tip profesionalni ubica (figurativno receno), znaci njega i ne racunam u politicare!
 
Poslednja izmena:
Malo, malo pa vracate onog mrtvaca Djindjica u prichu.
Jehb'o vas on.


Pa on ih je oformio i uvrstio u formacije organizovanog kriminala, kriminalaca i uličara. On im je tata i mama koja ih je štitila sve dok je mogla a posle kada više nije bio niko i ništa došao je tadić da ih preorganizuje i uvrsti u prave mafijaške organizacije. Sada kada su prpavi mafijaši misle da su nedodirljivi.
 

Back
Top