Đoković: Iznad nacionalističkih žabokrečina .

Za ovo sto me trpa u isti kos sa tim hijenama i dusevnim bolesnicima, odvalio bih mu takvu samarcinu pred kamerama, da bi trcao za glavom!!! Slinavko mali! On ce nesto da sere protiv nacionalizma i da izjednacva Srbe sa najgorim zlotvorima koje je ljudska civilizacija videla,od kad je sveta i veka! Nek' mi se vise skine s kurrca i ekrana tv-a jer ne mogu vise da zivim od halabuke koja se dize oko njegovih uspeha. On igra tenis za svoj dzep a ne drzavni i mi od toga nemamo nista. To sto nosi srpsko ime i prezime, vidite i sami da nista ne znaci! Mudo se izjasnjava kao "NIKO I NISTA" i svrsava sve u isti lonac. Sto se mene tice, moze komotno da obuce dres sa sahovnicom, tu mu je i mesto!

decko je OK. i svaka mu cast. crmogorac po poreklu a sebe izjednacava i sa srbima i hrvatima...............................da nam je vise takvih.....................a manje takvih ko sto si ti........... onda bi amerika totalno propala.
 
Vodite ga kuci pa ga jebbite kad ga toliko volite! Za mene je isto sto i njegov tata.......ustasko milogorsko govvno koje izjavljuje da mu je sin izgubio mec jer se potresao kada je cuo da je Tadic izgubio izbore od Nikolica. Plus je neko ko ide da letuje u Dubrovnik, pa jos prelazi preko ponizenja kad su ga drzali 6 sati na jahti i nisu mu dali da uplovi u luku. I posle svega izjavi da su mu hrvati i Srbi isto! Malo mudo jugoslovensko!
 
Vodite ga kuci pa ga jebbite kad ga toliko volite! Za mene je isto sto i njegov tata.......ustasko milogorsko govvno koje izjavljuje da mu je sin izgubio mec jer se potresao kada je cuo da je Tadic izgubio izbore od Nikolica. Plus je neko ko ide da letuje u Dubrovnik, pa jos prelazi preko ponizenja kad su ga drzali 6 sati na jahti i nisu mu dali da uplovi u luku. I posle svega izjavi da su mu hrvati i Srbi isto! Malo mudo jugoslovensko!

Koliko gelera imas u blentari?
 
Vodite ga kuci pa ga jebbite kad ga toliko volite! Za mene je isto sto i njegov tata.......ustasko milogorsko govvno koje izjavljuje da mu je sin izgubio mec jer se potresao kada je cuo da je Tadic izgubio izbore od Nikolica. Plus je neko ko ide da letuje u Dubrovnik, pa jos prelazi preko ponizenja kad su ga drzali 6 sati na jahti i nisu mu dali da uplovi u luku. I posle svega izjavi da su mu hrvati i Srbi isto! Malo mudo jugoslovensko!

a bre , bosanceros, vi bre svakog mrzite. pa jel bolje da je rekao da su "srbi i hrvati isto" ili je bolje da je rekao da "im j..ebe majku ustasku, siptarsku, tursku.....?
pa nije ti ovo vise milosevicevo vreme. mozes slobodno podrzati Novaka kada izjednacava srbe i hrvate.................sada nema milosevica da te odvede na vukovarski front i tamo ubije .....samo zato jer ne mrzis hrvate.
 
a bre , bosanceros, vi bre svakog mrzite. pa jel bolje da je rekao da su "srbi i hrvati isto" ili je bolje da je rekao da "im j..ebe majku ustasku, siptarsku, tursku.....?
pa nije ti ovo vise milosevicevo vreme. mozes slobodno podrzati Novaka kada izjednacava srbe i hrvate.................sada nema milosevica da te odvede na vukovarski front i tamo ubije .....samo zato jer ne mrzis hrvate.

Da je vise takvih Srba..bilo bi vam bolje..
 
Mislim da je Djokovicu slava i prvo mesto na svetu malo udarilo u glavu.Nisam primetio da je ijedan Hrvatski sportista,politicar,muzicar ili bilo ko rekao da su Srbi i Hrvati maltene jedno te isto.

I JESU jedno te isto.

Jedan narod sa dva modaliteta jedne iste religije.

Isti jezik, ista prezimena, isto mesto boravka (Balkan).

Svako ko kaze da su to dva razlicita naroda je - kreten.
 
I JESU jedno te isto.

Jedan narod sa dva modaliteta jedne iste religije.

Isti jezik, ista prezimena, isto mesto boravka (Balkan).

Svako ko kaze da su to dva razlicita naroda je - kreten.

Народ који је имао логоре за децу и народ који је убијан у Јасеновцу, Јадовну и Старој Градишки никада нису били нити ће бити исти народ. Е то не схватају управо кретени.
 
Народ који је имао логоре за децу и народ који је убијан у Јасеновцу, Јадовну и Старој Градишки никада нису били нити ће бити исти народ. Е то не схватају управо кретени.

Jedina razlika izmedju cetnika i ustasa je bila ta sto su se jedni brijali, a drugi nisu.
 
Ðoković u intervjuu hrvatskom dnevniku ponovio rečenicu da su Srbi i Hrvati skoro isto i da je ljudima u inostranstvu teško objasniti gdje je Balkan.

Prvi teniser svijeta Novak Ðoković ponovio je u subotu rečenicu od prije nekoliko godina da su Srbi i Hrvati skoro isto.

"I ovoga puta bih se izdigao iznad nacionalističkih žabokrečina, kako ste rekli. Za nekog u inostranstvu jako je teško razlikovati naš narod, granice, ko smo, šta smo. Zato nisam ni zamerio, niti sam pokušavao da objasnim jer i sam znam koliko mi truda treba da objasnim odakle dolazim i gde je taj brdoviti Balkan", rekao je Ðoković u intervjuu hrvatskom Jutarnjem listu.

Ðokovića je 2007. poslije jednog turnira kojeg je dobio u Kanadi, u Montrealu, zvanični spiker nazvao "Hrvatom", na šta je on odgovorio da ''nema veze što ste me nazvali Hrvatom, ... Srbi i Hrvati - to je skoro isto".

Prijatelj sa Čilićem

Prvi teniser svijeta je ponovio da mu je hrvatski teniser Marin Čilić odličan prijatelj i van terena, kao i da mu je nekadašnji selektor Davis kup reprezentacije Hrvatske Nikola Pilić kao drugi otac.

"Marin je sjajan momak, s kojim se jako dugo poznajem. Za njega slobodno mogu reći da mi je i prijatelj, a kad god možemo, provodimo vreme zajedno na turnirima. Pomažemo jedan drugome, treniramo zajedno, što nas čini bližima. Želim mu svu sreću u karijeri i da se uskoro borimo u finalima Grand Slamova", poručio je Ðoković.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/dokovic-iznad-nacionalistickih-zabokrecina

sta kazete na to ?

Đoković je OK momak..
 

Back
Top