Djilasova Marinika nazdravlja rujno vino sa SNS-ovcim

Valjda ja znam ko je opozicija, pošto mi je cilj da smenim AV

Kada bi low IQ vučIerovka Zorana bila to, onda bi mi normalni glasali za nju u nadi da će oboriti AV
1671408643337.png
 
Чини се на слици да је Мариника срећна и расположена у друштву са Сандром...баш лепо...:kafa:
stara prica srpskih civilnjaka
svi su slizani sa vlascu i loze narod

dok je narod leman na protestima
djindjic je pio viski sa milosevicem

a kakvi su kad im das drzavnu masineriju u ruke
videli smo
ne ponovilo se
 
Šta je sprečavalo birače da zaokruže Ponoša
Pre svega to što je Hrvat. Tvoj lažni opozicionar Đilas umesto da je za predsednika republike kandidovao uglednog Srbina Vladetu Jankovića, on je časnu starinu namerno kandidovao za gradonačelnika što ovome nikako ne paše zbog godina, a za predsednika republike kandidovao je omrznutog Hrvata Ponoša znajući da Srbija neće nikada glasat Hrvata, te da Ponoš neće moći do drugog kruga dobaciti.

1671442684568.png
 
Pre svega to što je Hrvat. Tvoj lažni opozicionar Đilas umesto da je za predsednika republike kandidovao uglednog Srbina Vladetu Jankovića, on je časnu starinu namerno kandidovao za gradonačelnika što ovome nikako ne paše zbog godina, a za predsednika republike kandidovao je omrznutog Hrvata Ponoša znajući da Srbija neće nikada glasat Hrvata, te da Ponoš neće moći do drugog kruga dobaciti.

Pogledajte prilog 1272884
Jeremić je hteo da kandiduje onog Aleksića plavookog iz Narodne

To je bilo glupo u poređenju s Svemoćnim Ponošem
 
Pre svega to što je Hrvat. Tvoj lažni opozicionar Đilas umesto da je za predsednika republike kandidovao uglednog Srbina Vladetu Jankovića, on je časnu starinu namerno kandidovao za gradonačelnika što ovome nikako ne paše zbog godina, a za predsednika republike kandidovao je omrznutog Hrvata Ponoša znajući da Srbija neće nikada glasat Hrvata, te da Ponoš neće moći do drugog kruga dobaciti.

Pogledajte prilog 1272884
Nije Ponos Hrvat.
 
Pre svega to što je Hrvat. Tvoj lažni opozicionar Đilas umesto da je za predsednika republike kandidovao uglednog Srbina Vladetu Jankovića,
Владета није хтео да се кандидује са председника јер је превише стар, и не би могао да издржи кампању обиласка Србије где се не стаје месец и по дана.
 

Back
Top