Dilemma

ispune "Ispune" ISPUNE..ccc..a ŠTO mora da ve ispune bre?
šta fali da tu i tamo malo landara..misim..koi vam je..
Ma, moze i landaranje, ali onda ce da bude samo to... Kresnemo se i cao, dok nas ponovo ne zasvrbi...
Upravo se o tome i radi da, ako mi neko odgovara samo za kres, necu praviti takav kompromis, da zbog toga s doticnom osobom ulazim u vezu... Samo cemo da se karamo...
 
Stereotip je u stamparskoj tehnici otisak sa nepokretnim slogom.Po analogiji,u drustvenim naukama pojam se koristi za sematski,uproscen i tesko promenjiv odnos prema nekome ili necemu.Izraz nastao u periodu razvoja rasnih,etnickih,verskih i socijalnih netrpeljivosti;pogresna i neopravdano siroka generalizacija.
Stereotipan-uvek isti,starokovan,nepromenjiv,ukalupljen,uobicajen
Sterilan-jalov,neplodan,suv,mrsav,oskudan,siromasan,uzaludan,beskoristan,nesposoban,neodrziv.

ondak ipak stereotipan..jos ako su nam stereoptipi isti,miline :)
 
Ne znam stvarno sta tebi nije jasno u onome sto sam napisala. Ili ti naprosto ne prija pomisao da ima ljudi koji radije biraju da budu sami, nego sa osobama koje ne mogu da ih ispune?!
Jeste, hocu za sebe svu srecu ovog svijeta, a ako vec ne mogu da je dobijem, necu glavu kao noj gurati u zemlju i sa prvim mucenikom koji mi naleti u zivotu glumiti srecnu porodicu.
Mislim da mi je sve jasno u tvom postu. Zato sam i pitao to što sam pitao.
Nit' mi prija, niti mi ne prija ta pomisao.
A za ovo treće me nisi razumela, mislio sam sreće sa partnerima.
 
Ne znam stvarno sta tebi nije jasno u onome sto sam napisala. Ili ti naprosto ne prija pomisao da ima ljudi koji radije biraju da budu sami, nego sa osobama koje ne mogu da ih ispune?!
Jeste, hocu za sebe svu srecu ovog svijeta, a ako vec ne mogu da je dobijem, necu glavu kao noj gurati u zemlju i sa prvim mucenikom koji mi naleti u zivotu glumiti srecnu porodicu.




Pre svega jako je opasno uzivati u samoci,
tj biti svesan da ti niko i ni za sta ne treba,
jer Boze moj situiranost ti garantuje nezavisnost i samostalnost....
.i sve ti je jednokratno dostupno..........ali do kad ce te ispunjavati?
Zasto ne pustiti emocijama da te vode............u buducnost?

Ovaj drugi deo tvog posta automatski iskljucujem iz prostog razloga jer glumiti....i jos trpeti ...i to sve skupa na duze staze....................,o NE.
Tu se slazem s tobom ipak bolje biti srecan SAM nego nesrecan sa svakim.
 
Ne znam stvarno sta tebi nije jasno u onome sto sam napisala. Ili ti naprosto ne prija pomisao da ima ljudi koji radije biraju da budu sami, nego sa osobama koje ne mogu da ih ispune?!
Jeste, hocu za sebe svu srecu ovog svijeta, a ako vec ne mogu da je dobijem, necu glavu kao noj gurati u zemlju i sa prvim mucenikom koji mi naleti u zivotu glumiti srecnu porodicu.




Pre svega jako je opasno uzivati u samoci,
tj biti svesan da ti niko i ni za sta ne treba,
jer Boze moj situiranost ti garantuje nezavisnost i samostalnost....
.i sve ti je jednokratno dostupno..........ali do kad ce te ispunjavati?
Zasto ne pustiti emocijama da te vode............u buducnost?

Ovaj drugi deo tvog posta automatski iskljucujem iz prostog razloga jer glumiti....i jos trpeti ...i to sve skupa na duze staze....................,o NE.
Tu se slazem s tobom ipak bolje biti srecan sam nego nesrecan sa svakim.
 
Oooops,jel' ti to meni nesto podmeces...?:-?

Ko je Sindi....?I sta da me zaboli od nje?:confused:

Nemoj Lexo da izmisljas..:shock:..nije lepo.....bar si se do sad drzala istine a sad rekla-kazala...
pa ces jos da se pitas kud ide ovaj svet?:roll:
Eeee nemoj da se praviš da ne znaš..... kompleksi su jako zaebana stvar... posebno u tvojim godinama. Matoro si malo za to, ne?
 
sterilan se ne odnosi vajda samo na reproduktivnu funkciju
sterilnost kao odsustvo emocija
stereotip
hm,šta je sterotip
zavisi od ugla gledanja
ali kao normiran unificiran
regrut
krajnosti
ponudi još neku
ni jedna mi ne odgovara
mada moram da priznam da sterilnost me više privlači
 
el vidis sta se desava sa tim mladjim muskarcima
lepo ga odnegujes naucis da kaze spenk mi bejbe
i onda on ode
i primenjuje to posle na drugima
to je taj rad
ovo je instant
 
Eeee nemoj da se praviš da ne znaš..... kompleksi su jako zaebana stvar... posebno u tvojim godinama. Matoro si malo za to, ne?

Ma verujem ja tebi da si kompetentna razglabati o kompleksima:lol:
praznina.. dokonost....bizarnost....blejacenje do zore
sve je za ljude......:lol:nista toliko lose
ne zameram ti ja ...........k'o sto rekoh ;uzivaj dok mozes!
al' cemu uvaljivanje?:shock: I jos imas obraza da me ubedjujes?:shock:
 
Zar to nije ocigledno?
Zato sto ih nema...

No i kad ih ima, ne smatram pretjerano mudrim, pustiti da te samo one vode kroz zivot...
Licno, emocije mogu da me vode, ali ako ih razum usmjerava...

Zivim u uverenju da sve zene imaju emocije:oops:,
i prosto cenim likove kojima je glavni navigator u zivotu emocija
i isto tako se gnusam:-| likova koji su planski nastrojeni na duze staze............

glasam za emocije
 
volim ovakve teme. ludo je zabavno kad ljudi popljuju stereotipe a pritom dopisu 3-4 odmah pored.

dark.lady je dala definicije pojmova. ako su definicije te, i ako moram da se odlucim, onda bolje stereotipan nego sterilan. mada mislim da koga god od ta dva tipa da odaberem, on sam bi vristeci pobegao od mene za max 6 meseci...:lol:
 

Back
Top