Dilema.....

heheh... on mozhda i ne zheli da mu ona oprosti...
ja bih mozhda oprostila, ako bi to bila neka greshka za koju se iskreno kaje... i ako se ipak volimo...
al' nije fora u tome... fora je shto tje on da utripuje kako si ti izgubila glavu za njim da bi mu sve oprostila i dopustila... mushkarci su kuje kad se uobraze...
zamisli da l' bi volela da taj novajlija bude s nekom drugom...
 
Verovatno sam ovu temu mogla negde da ubacim, da ne otvaram novu, ali nema veze....
Raskinula sam sa dečkom pre dva meseca, jer me je prevario...ali ja njega još uvek volim... Sada postoji jedan drugi dečko kome se ja svidjam, i koji bi bio sa mnom u vezi ali ja nisam sigurna.... ne želim da ga povredim, ali ni da ga mučim time što ću biti sa njim... On je baš privlačan, ali ne znam šta da radim...Da li da pokušam sa njim, ili je bolje da pustim da prodje još malo vremena??? Pitam vas jer ste svi nepristrasni, pa ujedno dajete najbolje savete.... hvala unapred...:huh:

meni nikad nece biti jasno kako neko moze voljeti nekog ko mu je nanio bol i ne znam ni ja sta vec...prevario ga...razocarao i td....(e kako sam ovo sastavila bozee..)
nego...sta je, tu je

pokusaj s njim, *ebem li ga, ne mozes gubiti vrijeme zbog greske...rane ljubavi lijeci jedino ljubav...jes pateticno al je istinito...
u krajnjem slucaju, ako vidis da ne ide, prekini...ako bude povrijedjen ko ga *ebe...i ti si bila...

Ma bivši je i dalje sa tom devojkom sa kojom me je prevario.... Mada iz proverenih izvora znam da je sa njom zato što meni tera inat....

to ti je jos jedan razlog da izadjes sa ovim ,,drugim,,...
 
Moj ti je savet da onog prvog sto te zaj.ebao zaboravis i da se na njega ne vracas, a sad da li da pokusas sa ovim drugim, ne znam. Vidi sama, ako mislis da si onog prvog skota prebolela, probaj-sto da ne. A ako mislis da nisi, ili ti se ovaj drugi ne svidja dovoljno da bi rizikovala, okani se corava posla sto bi rekla moja baba. :D
 
Pa ako te je prevario a recimo bilo je slucajno, ili jednostavno zao mu je. Ili npr ti si mu prva, to je onda razumljivo. Msm ako se jos volite oprosti mu j b g... Razumi ga. Ako mu je zao naravno i ako on zeli da bude sa tobom posle prevare. jer ako zeli znaci da se vrato tebi, naravno sledeci put mu neces oprostiti i daj mu do znanja to. A ako nece da bude sa tobom, onda nikako nemoj nista da ga pitas, nego probaj s anekim trecim. Jer iz price koliko vidim ni ovaj drugi ti se nesto ne svidja. Najbolje je dakle da budes solo recimo 1-2 neelje u ovom drugom slucaju i tada ces se vec malo iskulirati od svega.
 

Back
Top