digi tv - ključevi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije lijepo ja sam sinoc stavila tacne kodove i izbrisalo je se a zasto .nerazumijem ..ja samo hocu da pomognem ljudima sa kodovima kada znam stavim ...a ako se neko zeza sa kodovima njega treba izbrisati a ne one koje hoce da pomognu..pozdrav stvarno nije lijepo
 
nije lijepo ja sam sinoc stavila tacne kodove i izbrisalo je se a zasto .nerazumijem ..ja samo hocu da pomognem ljudima sa kodovima kada znam stavim ...a ako se neko zeza sa kodovima njega treba izbrisati a ne one koje hoce da pomognu..pozdrav stvarno nije lijepo

ja sam izbrisao tvoje kodove jer vise nisu aktivni aktivan je 00 kljuc a ti si stavila ovo
melka
evo kodovi 01 5a 92 33 27 84 35 e6 1e 32 d9 93 a8 bc 05 51 5e tacni 100 posto

i mislim da nemas potrebe da se ljutis i nekog prozivas za brisanje
ja sam jos vise tu da pomognem;)
 
nije lijepo ja sam sinoc stavila tacne kodove i izbrisalo je se a zasto .nerazumijem ..ja samo hocu da pomognem ljudima sa kodovima kada znam stavim ...a ako se neko zeza sa kodovima njega treba izbrisati a ne one koje hoce da pomognu..pozdrav stvarno nije lijepo

Ključevi su postavljeni ranije, tako da, bez ljutnje, nema potrebe za dupliranjem postova...;)
 
Molim Vas za odgovor !!!
Nemam pojma sta mi je mali kreten uradio sa risivera ??? Ukucam orginalne kljuceve i jedne i druge ali mi i dalje stoji da su kanali kodirani !!!
Molim Vas da mi objasnite sta mi je mogao pokvariti ???!!!
Unaprijed zahvalan !!!
 
Molim Vas za odgovor !!!
Nemam pojma sta mi je mali kreten uradio sa risivera ??? Ukucam orginalne kljuceve i jedne i druge ali mi i dalje stoji da su kanali kodirani !!!
Molim Vas da mi objasnite sta mi je mogao pokvariti ???!!!
Unaprijed zahvalan !!!

znas kako me sad dovodis u situaciju da nemogu da ti odgovorim vec moram ja tebi da postavljam pitanja
ajd ovako koji mali kreten :)salim se naravno
neznam o kom resiveru je rec da bih mogao da ti pomognem i opet kazem svima napisite ime resivera da bi neko znao da Vam odgovori je ovako igramo se macke i misa
pozz
 
Prvo da se izvinem na nepotpunim podacima !
Risiver je opticum 7100 c
Ja sam telefonski navodio gore pomenutog kretena da mi ukuca kljuceve i on ih je negdje ??? !!! ukucao.
I od tada risiver imam samo kao ukras .
Ako mi mozete pomoci sa nestrpljenjem cekam Vas odgovor !!!
Pozdrav !
 
zato i ne radi digi
promeni softver ubaci neki noviji i radice ti
da ne spamujem vise temu pisite sve sto vas interesuje imate temu za sve i svasta ili pak u temi za pocetnike
hvala na razumevanju

Nabavio sam null modem kabel da bi ubacio novi softver, ali kad povezem resiver sa kompjuterom na COM1 preko hiper terminala, pritisnem taster Z i ukljucim resiver nista se ne desava. U cemu bi mogao da bude problem???
 
Ono sa null modem kablom sam resio, trebalo je samo prevezati dve zice, ali kada sam konacno ubacio novi softver (20.06.09) i inicijalizirao resiver u njemu je i dalje bio stari softver. Da li neko zna da mi kaze u cemu je problem i ima li neko neki noviji softver za kopernikus (R3R) od onog koji sam naveo?
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top