digi tv - ključevi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
posto nisam bas strucan sa stim stvarima, sta je tacno AU i kako se gasi? :dontunderstand:

AU je automatsko skidanje kljuca sa satelita. Digi promeni kljuc, ti ostavis na odredjeni kanal pola minuta i on sam povuce kljuc i gledas dalje. E sada je digi odradio zakrpu svog kodiranja i au vise ne radi na tvom risiveru tj radi ali vuce pogresan kljuc ( stari) i zato nemas slike cak i kada ukucas rucno nove kljuceve. Kada ih ukucas radi ti minut i mrak tako? ako je tako onda je problem u ovome sto sam ti rekao. Napisi koji risiver imas pa cu ti reci kako se gasi AU.
 
AU je automatsko skidanje kljuca sa satelita. Digi promeni kljuc, ti ostavis na odredjeni kanal pola minuta i on sam povuce kljuc i gledas dalje. E sada je digi odradio zakrpu svog kodiranja i au vise ne radi na tvom risiveru tj radi ali vuce pogresan kljuc ( stari) i zato nemas slike cak i kada ukucas rucno nove kljuceve. Kada ih ukucas radi ti minut i mrak tako? ako je tako onda je problem u ovome sto sam ti rekao. Napisi koji risiver imas pa cu ti reci kako se gasi AU.

koliko ja znam on sam kljuceve nikad nije skidao, uvijek ja nadjem i ukucam i radi....i nisam moro ukucavat kljuceve gotovo citav avgust i neki dan su skinuli i opet sam ukucavao rucno, i neki dan vi ste tu stavili kljuceve i ja hocu da ukucam, taman pocinje barcelona da gledam, ja ukucam tacno kljuceve ali slike i dalje nema.....a risiver mi je elit :confused:
 
DIGI TV has changed revision of software in the cards so it will take some time to study the new algorithm to find the keys. DigiTV now uses ROM 110 AC8 (Nagra2). Digi TV tonight (last night) puts a new patch to nagra 2, so it will be tomorrow during the new key!!
 
DigiTV (1°W) 01.09.2009
ident 2111 [Nagra2]

DigiTV (1°W)key00:0D 51 41 B9 9A B1 56 1C F9 76 98 EE 50 1A C5 B1

HEX: 0D5141B99AB1561CF97698EE501AC5B1

DEC: 013 081 065 185 154 177 086 028 249 118 152 238 080 026 197 177

AKTIVAN KLJUC
I ZADNJE UPOZORENJE KO BUDE POSTAO ISPOD OVOG KLJUCA A DA KLJUC NIJE PROMENJEN IDE MOMENTALNI BAN(ISKLJUCENJE SA FORUMA) JER NECU DA BRISEM VISE PORUKE IMATE DRUGE TEME PA TAMO PISITE
 
Poslednja izmena od moderatora:
Digi down...
Od kanala na našem govornom području imate:
RTS1, RTS2, B92, Galaksija, TVVojvodina1, RTL, Nova, OBN, DM sat, CMC, Otvorena, Eurosport1 i 2, Minimax, Sport klub HR nema više.
titlovani su: HBO, HBO Comedy, Nacionalna geografija, diskaveri, Animal planet, halmark, romantika (djelimicno)... Možda sam po neki zaboravio...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top