Digi key finder

bokili84

Aktivan član
Poruka
1.644
*** Posto se nas Danijel iznervirao i pozatvarao teme sa kljucevima ( iskreno sa pravom) ja sam se potrudio i napravio ovaj maleni programcic sa kojim mozete uvek imati aktivan digi kljucic ;)


-> novi link koji radi ;)
Kod:
http://rapidshare.com/files/275730641/Digi_key_finder.rar.html
 
Poslednja izmena:
Ni meni nije pošlo za rukom da skinem ovaj program. Kada snimim ovu adresu otvori mi se rapid share gdje stoji da imam nekakvu grešku. Neznam u čemu se sadrži ta greška?
 
Poslednja izmena:
Brate nov sam u svemu ovome i u jednu ruku nerazumem se mnogo oko kljuceva jedino sto znam je da ih ubacim i to je to. nov sam i na forumu posto drugacije nisam mogao da ti posaljem poruku i da di se zahvalim za kljuceve koje objavljujes , da tebe nema dzabe mi satelitska ......................
Dali postoji sansa da mi posaljes novi kljuc za digi sobzirom da nisam upucen zasto je ova tema na forumu zakljucana tj zatvorena ... unapred hvala!!!!
 
ne radi link,to je isti onaj sa pocetka strane.:hahaha:

A sta kazes da jos jednom pogledas prvi post ;) nadam se da ces videti ovo:

Poslednji put izmenio korisnik bokili84 danas u 00:49

iz cega se moze zakljuciti da sam stari link koji nije radio zamenio novim ali na zalost nemam premium rapidshare pa ga obrisu posle svega 10-ak skidanja :( ako neko ima premium neka mi se javi na pm da resimo ovaj problem :)
 
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.


boki evo sta napise
 

Back
Top