Dežela

a bre milun

vjeruj ti vjeruj
i sve više ima ovakih
pa haider nije ništa
ja nisam se ljutio na hajderja što znam da je bio sposoban človjek on samo se borio za austrijo na kulturni način.
a ovo sa ovimi mongolidi na istoku.da jim pišam u laško pivo
fora je u tome što ti ne čuejš da ljuid podržavajo vleiko slovenijo što se sve radi i priča na kulturni način.
nema onog ubi janeza srbija do karavank.
 
a bre milun

vjeruj ti vjeruj
i sve više ima ovakih
pa haider nije ništa
ja nisam se ljutio na hajderja što znam da je bio sposoban človjek on samo se borio za austrijo na kulturni način.
a ovo sa ovimi mongolidi na istoku.da jim pišam u laško pivo
fora je u tome što ti ne čuejš da ljuid podržavajo vleiko slovenijo što se sve radi i priča na kulturni način.
nema onog ubi janeza srbija do karavank.

razumem. ali i vama da ubacimo par crnogoraca u vladu i za 24 casa ima da zaratite prvo sa sve komsije a onda i sa celi svet.
 
a bre milun

vjeruj ti vjeruj
i sve više ima ovakih
pa haider nije ništa
ja nisam se ljutio na hajderja što znam da je bio sposoban človjek on samo se borio za austrijo na kulturni način.
a ovo sa ovimi mongolidi na istoku.da jim pišam u laško pivo
fora je u tome što ti ne čuejš da ljuid podržavajo vleiko slovenijo što se sve radi i priča na kulturni način.
nema onog ubi janeza srbija do karavank.


hajder se borio za austriju i austrijance ali ipak pomalo na srpski nacin. balvan revolucijama. licno sam ga cenio jer nije bio arogantan i bio je covek iz naroda spreman da sa sa svakim popije kriglu piva da porazgovara da zapeva.
 
hajder se borio za austriju i austrijance ali ipak pomalo na srpski nacin. balvan revolucijama. licno sam ga cenio jer nije bio arogantan i bio je covek iz naroda spreman da sa sa svakim popije kriglu piva da porazgovara da zapeva.

pa ipak nkei trebap raviti propagando, ipak austrijanci imajo problem što su zapravo slovenci
no velik broj je gemranskih slovenaca tamo.
koliko ima slovenačkih crkva
 
wtf dule

živi se bolje ali pozna se radikalni kapitalizem kojemu **** se za radnike.
u ljubljani u maerketima težko da čujem slovenščino sve je nešto srbsko rumunnjsko šiptarsko
ljudi u ljubljani samo več radijo a sve više žive jih na periferiji
95 godine bilo je u diskačima 90 slovenaca pa ostalo
sada diskači su u vlasti nekih mafijaša ili srba koji furajo turbofolk
nema mjeseca da ne igra neki dare bumubura a za slovenske glasbenike **** se jim.
sada je u diskačima 40 slovenaca 30 srba 20 šiptara i ostalo
sve više je pljačkanje i sve više je nestrpnosti
za vreme recesije sve više je ljudi koji radijo a ne mogu da prežive mjesac, to je poznati fenomen po europi ali bezposelnika neče biti više od 100 000
nema dana bez sukoba šiptara srba bosanca na delovištih onda kod večera u diskotekama
cijene stanova bile su visoke a sada jako male su.

Pa imate vise Siptara nego mi na Kosovu,i sta vam nije jasno.
Muzika ko muzika i mi slusamo ,,Ko je ubio Gos. Mjesec i Bananaeeeeeeee,, pa se ne bunimo,svi ste sticali muzic.karijeru u BGd.
Discotece i folkoteke su bile svuda i bice i dalje kao i svugde po Evropi,npr.Nemacka vam draga,tamo nasi muzicari cesce gostuju nego kod nas.
Mafija ko mafija ,bilo i bice.:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
hajder se borio za austriju i austrijance ali ipak pomalo na srpski nacin. balvan revolucijama. licno sam ga cenio jer nije bio arogantan i bio je covek iz naroda spreman da sa sa svakim popije kriglu piva da porazgovara da zapeva.

pa ipak nkei trebap raviti propagando, ipak austrijanci imajo problem što su zapravo slovenci
no velik broj je gemranskih slovenaca tamo.
koliko ima slovenačkih crkva

to si u pravu. ustvari vecina su slovenskog porekla. dakle slovenci, cesi, hrvati, slovaci......
ja ih sve odmah prepoznam. zrace toplinom i komunikativnoscu.vec na sever druga je klima.
kulturni i fini ali nekako hladni i odbojni.
a jesil cuo da je ljubljana dobila mesto regionalnog centra za alpe-adria evropski region.
bice glavni grad za talijansku pokrajinu furlaniju austrijsku korusku celu sloveniju i u buducnosti istru.
kud ces lepsu i vecu veliku sloveniju to hajder ne bi preziveo.
 
Pa imate vise Siptara nego mi na Kosovu,i sta vam nije jasno.
Muzika ko muzika i mi slusamo ,,Ko je ubio Gos. Mjesec i Bananaeeeeeeee,, pa se ne bunimo,svi ste sticali muzic.karijeru u BGd.
Discotece i folkoteke su bile svuda i bice i dalje kao i svugde po Evropi,npr.Nemacka vam draga,tamo nasi muzicari cesce gostuju nego kod nas.
Mafija ko mafija ,bilo i bice.:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

pa da, ta mesavina naroda i kultura je neizbezna. mozemo samo da gundjamo ali pre ili kasnije moramo se time pomiriti.
tako smo i mi srbi prosli. to je valjda evolucija drustva nacije..............
 
Discotece i folkoteke su bile svuda i bice i dalje kao i svugde po Evropi,npr.Nemacka vam draga,tamo nasi muzicari cesce gostuju nego kod nas

pa normalno, ako vas ima tamov iše nego kod kuče
šta si htela kako vi slušate slovenačko?
daj molim te stani ne seri više.

a ih sve odmah prepoznam. zrace toplinom i komunikativnoscu.vec na sever druga je klima.
kulturni i fini ali nekako hladni i odbojni.

e pa to radi sigurno razvijenost i to.
sjevernaki super su ljudi, to radi razvijenost, znaš komunizem i to
oni su prošli ove nacionalne pregrade, a zato propadajo što drugi dio svjeta ni.
oni su bolji ljudi od nas svi ali ovo se kaže u nivoju za kojeg mi smatramo kao hladni.
viidm to ja kako se dogodilo u sloveniji.
kažete vi kako smo slovenci fini
nismo mi fini nego smo na nivoju koji za one koji niso na ovakem noivoju misle da je bahatost i finoča.
 
pa da, ta mesavina naroda i kultura je neizbezna. mozemo samo da gundjamo ali pre ili kasnije moramo se time pomiriti.
tako smo i mi srbi prosli. to je valjda evolucija drustva nacije...

ne to se treba zakočiti
kakva je to evolucija
da bjela rasa izgine a crna i sve one koje su učinile najmanje žive u etnički slobodi i zajednici?
pričajo multikulturnost je super...
zašto svi furajo to u europi?
pričajo u multikulturi a u tome vremenu *kultura* koja je učinila najviše za svjet propada i nestaja.
***** ti m...
kada idem u njemačko hočem da viidm njemace kada idem u srbijo srbe kadam idem u afriko hočem da vidim crnce.
a ne da idem u amsterdam pa tražim da vidim nekog holandca.
 
Ali tebe i dalje boli dusa,makar nikad ne priznao za Srbijom.....PATIS


sve zavisi kakvo je ko iskustvo imao. ja uvek dobro sa svakim i zato mi je krivo sto smo se razdelili. samo oni koji su rasli u brdima i nisu silazili u civilizaciju mogu biti nacionalisti. nemoguce je busati se u grudi da si srbin hrvat crnogorac ako imas prijatelje srbe hrvate crnogorce slovence pa i siptare.
 
sve zavisi kakvo je ko iskustvo imao. ja uvek dobro sa svakim i zato mi je krivo sto smo se razdelili. samo oni koji su rasli u brdima i nisu silazili u civilizaciju mogu biti nacionalisti. nemoguce je busati se u grudi da si srbin hrvat crnogorac ako imas prijatelje srbe hrvate crnogorce slovence pa i siptare.

no u sloveniji smo svi brdoviti seljaki, pa nikome ni na pamet pride da se ponaša tako
 
sve zavisi kakvo je ko iskustvo imao. ja uvek dobro sa svakim i zato mi je krivo sto smo se razdelili. samo oni koji su rasli u brdima i nisu silazili u civilizaciju mogu biti nacionalisti. nemoguce je busati se u grudi da si srbin hrvat crnogorac ako imas prijatelje srbe hrvate crnogorce slovence pa i siptare.

no u sloveniji smo svi brdoviti seljaki, pa nikome ni na pamet pride da se ponaša tako

da.....razumem. ja sam slucajno naleteo i na nekog dolinca.
 
Poslednja izmena:

Back
Top