Devojke šta ne volite kod momaka....

Uzasava me kad mi prilaze na ulici....:/

-Filozofe kako da pridjem onoj maloj tamo?
-Kojoj maloj, aha onoj sa onom. Pazi, pridji ozbiljno dubok glas i kazi" Ja se izvinjavam sto vas ovako presrecem na ulici ali ja stvarno ne znam bolji nacin da se upoznam sa vasom drugaricom. Ajde sad ponovi
-Ja se izvinja.. -dublje, dublje
-Aha. Ja se izvinjavam sto vas ovako presrecem na ulici ali ja stvarno ne znam bolji nacin da se upoznam sa vasom drugaricom.
-Dobro je, ajde
trece lice
-Tebi se shvidja deshna meni leva pridji deshnoj.

Scena druga
-Ja se izvinjavam sto vas ovako presrecem na ulici ali ja stvarno ne znam bolji nacin da se upoznam s vasom drugaricom.
-Ovo je Sanja. Ja sam Tamara.
-Jovan , drago mi je.

pauza

-Ja se izvi.. Ja se izvinjavam sto vam ovako prilazim na ulici ali ja ne znam bolji nacin da se upoznam s vasom drugaricom.
-Ovo je Tamara. Ja sam Sanja. - Drago mi je.

-Pa sta radite to , kako vas nije sramota da prilazite devojkama na ulici?
-Ja se strasno izvinjavam, ja znam da vi devojke ne volite da vam se prilazi na ulici, vi vise volite da vam se momci udvaraju u operi , recimo, je l da.
-Pa sta lupas, Mihajlo, kod nas nema opere.
-Bas tako, i sta onda nama drugo preostaje,a?
 
-Filozofe kako da pridjem onoj maloj tamo?
-Kojoj maloj, aha onoj sa onom. Pazi, pridji ozbiljno dubok glas i kazi" Ja se izvinjavam sto vas ovako presrecem na ulici ali ja stvarno ne znam bolji nacin da se upoznam sa vasom drugaricom. Ajde sad ponovi
-Ja se izvinja.. -dublje, dublje
-Aha. Ja se izvinjavam sto vas ovako presrecem na ulici ali ja stvarno ne znam bolji nacin da se upoznam sa vasom drugaricom.
-Dobro je, ajde
trece lice
-Tebi se shvidja deshna meni leva pridji deshnoj.

Scena druga
-Ja se izvinjavam sto vas ovako presrecem na ulici ali ja stvarno ne znam bolji nacin da se upoznam s vasom drugaricom.
-Ovo je Sanja. Ja sam Tamara.
-Jovan , drago mi je.

pauza

-Ja se izvi.. Ja se izvinjavam sto vam ovako prilazim na ulici ali ja ne znam bolji nacin da se upoznam s vasom drugaricom.
-Ovo je Tamara. Ja sam Sanja. - Drago mi je.

-Pa sta radite to , kako vas nije sramota da prilazite devojkama na ulici?
-Ja se strasno izvinjavam, ja znam da vi devojke ne volite da vam se prilazi na ulici, vi vise volite da vam se momci udvaraju u operi , recimo, je l da.
-Pa sta lupas, Mihajlo, kod nas nema opere.
-Bas tako, i sta onda nama drugo preostaje,a?

:super:
 
Ne volim kad su dosadni i to je sve.
Meni je teško zadržati pažnju,tako da nije baš da sam skromna,pre svega zato što sam ja samoj sebi najzanimljivija,i dosad me niko nije nadmašio na toj top listi,bilo muško bilo žensko.
I drugo,veliki mi je problem što se za mene uvek lepe ljudi niže stručne spreme.Sve se krećem oko ETF-a u nadi da ću upecati zgodnog inženjera,ali ništa.
 
ae da cujemo i te tvoje kriterijume....
bas me zanima kakvi su :think:
Vec sam ih napisala :p

Evo..
Ne volim mutave momke,.Koliko god da je sladak ako nema spiku...
Ne volim momke misle da su najpametniji,da znaju sve.
Ne volim one koji stalno startuju devojke,zele da ispadnu smekeri ili sta vec.
Ne volim momke koji nemaju samopouzdanja.
Ne volim extremno posesivne momke.
Ne volim one koji nemaju svoje misljenje,stav,svoje JA!
Trazim,savrsentsvo,ha? :rumenko:
 

Back
Top