Девојке које су равне к'о Војводина

Ма нећу, брате, са њом, равна је к'о даска!
"Ja лично никада нисам правио неки проблем око тога, имао сам једну девојку која је "равна". Наравно, свако воли да има девојку коју би могao...
p128252c0.jpg


Pročitaj ovu knjigu. Ima par rečenica o tome 😁
"High Fidelity"

... kad je bio tvojih godina i malo mlađi on je hteo da mu devojke ne budu ravne ko daska , pa da navali. Ali one nisu dale. 😁 a kada je porastao one mu podmeću iste, al on više nije zainteresovan 😎
 
Pogledajte prilog 1408274

Pročitaj ovu knjigu. Ima par rečenica o tome 😁
"High Fidelity"

... kad je bio tvojih godina i malo mlađi on je hteo da mu devojke ne budu ravne ko daska , pa da navali. Ali one nisu dale. 😁 a kada je porastao one mu podmeću iste, al on više nije zainteresovan 😎
Е кад би тако и код мене кренуло... Само ме испаљују, пзда им материна!!
 
Ма нећу, брате, са њом, равна је к'о даска!

Један ружан епитет који млади момци у међусобном оговарању девојака упућују оним најмршавијим девојкама, поготово у доба ране адолесценције када и нису развиле све "атрибуте".

Ја лично никада нисам правио неки проблем око тога, имао сам једну девојку која је "равна". Наравно, свако воли да има девојку коју би могао да "'апи за нешто" али мени то просто није било нити је пресудно

Да ли код вас нека "равна" девојка има шансе? Девојке, да ли су вама некада другарице или чак момци набијали да сте "равне"?

Ја контам да је то доста велики комплекс. Једна девојка ми је причала да су је цео живот зајебавали да је равна јер је била мршавица и кренула је у теретану али идаље је прати тај комплекс.
Bila sam jedan period daska.
Ne samo daska, već skelet.
43 kg ..Jedva.I to u garderobi.
I veruj mi, osećala sam se najbolje tada.
I veruj mi , tako me je bolela ona stvar šta ko misli o meni.
 

Back
Top