Devojka me vara... :(

Mohombi

Obećava
Poruka
64
Pozdrav za sve, potrebni su mi saveti od nekog iskusnijeg u vezi problema koji imam, ne mogu ovde da pisem jer doticna posecuje forum a moram da iznesem dosta informacija, pa bih molio nekog ko ima vremena neka mi se javi u inbox da prodiskutujemo. Konkretno se radi o mojoj preteranoj ljubomori i njenom flertovanju sa strane jer vec dve nedelje nismo u istom gradu..

Hvala unapred!
 
Recimo da imam njenu sifru od FB i nimalo mi se ne svidja ono sto citam svakodnevno..

a zashto chitash njen fb?
da li znash shta je privatnost i poverenje?
ochigledno ne...
e u takvi sluchajevima, sve shto mogu reci je ko te hebe...
oduvek sam mrzeo ljude koji ne poshtuju pre svega sebe,
pa iz toga sledi da ne poshtuju ni druge..
nemash trunku dostojanstva!
i treba da te vara!
 
Recimo da imam njenu sifru od FB i nimalo mi se ne svidja ono sto citam svakodnevno..

Prvo, sramota je da čitaš tuđi fejsbuk.
Drugo, ako si preterano ljubomoran, gledaj da raščistiš to sam sa sobom: zbog čega je to tako, šta uzrokuje to itd. Dok raščišćavaš to sam sa sobom, nikako to ne pokazuj (ljubomoru).
Treće, ako si apsolutno siguran da te vara, ne znam samo šta još radiš sa njom, osim ako si totalni mazohista. Ako misliš da to može da se reši, reći ću ti - može, al to rešenje podrazumeva da se ti odrekneš poslednje mrve samopoštovanja.
 
Prvo, sramota je da čitaš tuđi fejsbuk.
Drugo, ako si preterano ljubomoran, gledaj da raščistiš to sam sa sobom: zbog čega je to tako, šta uzrokuje to itd. Dok raščišćavaš to sam sa sobom, nikako to ne pokazuj (ljubomoru).
Treće, ako si apsolutno siguran da te vara, ne znam samo šta još radiš sa njom, osim ako si totalni mazohista. Ako misliš da to može da se reši, reći ću ti - može, al to rešenje podrazumeva da se ti odrekneš poslednje mrve samopoštovanja.

Covek sve lepo objasnio.
 
A što si ti tolika kukavica pa želiš sa nekim da prodiskutuješ na PP ?
Dobro se zna koje se informacije mogu iznijeti javno a koje ne .
To što djevojka posjećuje forum nije nikakav problem ako je tebi
u svemu ovome čista savjest .
 
Uostalom,ako je toliko volis,oprosti joj preljubu.
Ali ako se odlucis na taj korak moras biti dzentlmen i cutke pogaziti svoj ponos.Naravno nikad ne smes ni pomenuti to sto se desilo.Ali za to je potrebno malo vise od ljubavi prema nekome...
 
Uostalom,ako je toliko volis,oprosti joj preljubu.
Ali ako se odlucis na taj korak moras biti dzentlmen i cutke pogaziti svoj ponos.Naravno nikad ne smes ni pomenuti to sto se desilo.Ali za to je potrebno malo vise od ljubavi prema nekome...

To nije svako sposoban.
Zaista moras biti potpuno dosledan sebi, a u tim situacijama je to veoma tesko.
Mislim da ni ja ne bih to mogao.

Uostalom, ako te jednom prevari, samo glup nece biti pod stalnom strepnjom da to nece ponoviti. :)
 
To nije svako sposoban.
Zaista moras biti potpuno dosledan sebi, a u tim situacijama je to veoma tesko.
Mislim da ni ja ne bih to mogao.

Uostalom, ako te jednom prevari, samo glup nece biti pod stalnom strepnjom da to nece ponoviti. :)

Zavisi iz kojih pobuda te prevati,ljudi ne kapiraju jednu cinjenicu a to je da kad samo pomisle da bi bili sa drugom osobom to je vec prevara.
Naravno da ne moze svako,ja sam oprostio jednu preljubu i posle toga je bilo kao polu podgrejan rucak,ali znam slucajeve kada i posle toga odlicno funkcionisu.
 
Prvo,jesi siguran da je isla dalje od flerta na fejsbuku? Ako jesi,onda Imas vise opcija:

1. Prevari i ti nju.
2. Sutni je i zameni drugom.
3. Izbodi je nozem i kremiraj u furuni.
4. Snimaj je dok se ****** i to postavi na internet ili na fejsbuk. Mozes i snimak o varanju da napravis ili je ucenjuj.

Imas bezbroj podlosti sto mozes da uradis,samo ako si ozbiljan igrac.
 
Prvo,jesi siguran da je isla dalje od flerta na fejsbuku? Ako jesi,onda Imas vise opcija:

1. Prevari i ti nju.
2. Sutni je i zameni drugom.
3. Izbodi je nozem i kremiraj u furuni.
4. Snimaj je dok se ****** i to postavi na internet ili na fejsbuk. Mozes i snimak o varanju da napravis ili je ucenjuj.

Imas bezbroj podlosti sto mozes da uradis,samo ako si ozbiljan igrac.
E , do kujca ! Ozbiljni igrači se bave ozbiljnim poslovima a ne podlostima na FB .
 

Back
Top