Детоксикација организма ОЗБИЉНО ПИТАЊЕ!

de to pise?a ako se poljubis s nekim a ne znas dima?

Џорџи, 90% људи је заражено вирусом херпеса, можда чак и више.;)
Само што се не експримира код сваког.
Примоинфекција се дешава у детињству, најчешће.
 
nisam se otrovala samo sam se predozirala:D
sofi prosle g. sam isla na lasersko skidanje dioptrije prk metodom pa sam morala da pijem aciklovir ...od tada imam problem sa bubuljicama ...u pocetku ih je bilo vise i to samo na bradi a u zadnje vreme 1 mesecno...pre aciklovira mi nikad nisu izlazile bubuljice pa sam pomislila da ima veze... od kad pijem onaj spanac sa sargarepom krenula mi 1 i to na celu, gde nikad nije, ali se predomislila...za sad je sve ok, nema bubuljica, valjda je zbog spanaca:think:
 
Како си ме да извинеш за.ебала са оном супицом :confused:знаш ли ти колико су ми гореле десни од једне кашике
Супа бре слана ко зна шта има све у њој ,плакала сам од две кашике :( ГОРЕ ОД ПАРАДАЈИЗА!

Ја никада не једем те куповне мрље него сама правим супу од белог пилећег месе БЕЗ ЗАЧИНА !
Supicu sam savetovala zbog nadoknade elektrolita...I mislila sam da ces uzeti na slamcicu:confused:,ali ti to ,istina je nisam rekla..

Super je sto jedes domacu supicu..:)

Ali mi nije jasno zasto si pokusavala ovu drasticnu detoksikaciju..

Nadam se da si sada OK:D
 
Е,тако прође неколико дана и даље нисам потпуно опорављена јер је упала била веома јака и болна.

Не желим више да чујем за било које рецепете везане за детоксикацију организма јер сам се жестоко
зезнула.

Моје здравље је сада добро и даље није сасвим савршено избегавам све што је љуто,кисело итд..

Зубна глеђ ми је оштећена али на срећу није ништа страшно добро је што сам на време престала
да сам наставила ко зна шта би се све десило .И даље имам оштећену слузокожу усне дупље и десни
али се полако повлачи ,веома споро .Обзиром да ништа не користим осим ВОДЕ,чисте здраве ВОДЕ!

Лимуна му је пуна кућа где год се окренем је лимун ,толико сам накуповала да не знам шта да радим са њим ,не смем ни да помислим сада да га једем или пијем и ако ЈАКО ВОЛИМ ЛИМУН!

Следећа ствар су килограми :confused:након ове детоксикације и свих ових дана колико сам провела буквално
БЕЗ ХРАНЕ као последица упале дирастично сам изгубила килограме.

Толико да се плашим да уопште видим колико сам сада тешка и то ме брине јер сам НАГЛО изгубила доста килограма и сигурно да ће то да има утицај на моје здравље,можда :confused:

Да се разумемо можда сам имала као и сви људи пар килограм горе доле вишка али мислим да је сада ово превише.За ово кратко време толико да ослабим не верујем да је уопште здраво и плашим се последица.

Сада се углавном храним беланцем и куваним поврћем са доста,доста ВОДЕ!

Некада пробам да поједем нешто са зачином али одмах настаје рекација мојих десни и слузокоже
и то и даље НЕ РАЗУМЕМ ,након толико дана.

ВОДА И САМО ВОДА !То је мој савет и никада не радите ово што сам ја сам себи урадила !
 
Е,тако прође неколико дана и даље нисам потпуно опорављена јер је упала била веома јака и болна.

Не желим више да чујем за било које рецепете везане за детоксикацију организма јер сам се жестоко
зезнула.

Моје здравље је сада добро и даље није сасвим савршено избегавам све што је љуто,кисело итд..

Зубна глеђ ми је оштећена али на срећу није ништа страшно добро је што сам на време престала
да сам наставила ко зна шта би се све десило .И даље имам оштећену слузокожу усне дупље и десни
али се полако повлачи ,веома споро .Обзиром да ништа не користим осим ВОДЕ,чисте здраве ВОДЕ!

Лимуна му је пуна кућа где год се окренем је лимун ,толико сам накуповала да не знам шта да радим са њим ,не смем ни да помислим сада да га једем или пијем и ако ЈАКО ВОЛИМ ЛИМУН!

Следећа ствар су килограми :confused:након ове детоксикације и свих ових дана колико сам провела буквално
БЕЗ ХРАНЕ као последица упале дирастично сам изгубила килограме.

Толико да се плашим да уопште видим колико сам сада тешка и то ме брине јер сам НАГЛО изгубила доста килограма и сигурно да ће то да има утицај на моје здравље,можда :confused:

Да се разумемо можда сам имала као и сви људи пар килограм горе доле вишка али мислим да је сада ово превише.За ово кратко време толико да ослабим не верујем да је уопште здраво и плашим се последица.

Сада се углавном храним беланцем и куваним поврћем са доста,доста ВОДЕ!

Некада пробам да поједем нешто са зачином али одмах настаје рекација мојих десни и слузокоже
и то и даље НЕ РАЗУМЕМ ,након толико дана.

ВОДА И САМО ВОДА !То је мој савет и никада не радите ово што сам ја сам себи урадила !

Stvarno mi je zao sto si morala da prodjes kroz sve to..:(
Hvala ti sto si podelila svoje negativno iskustvo sa drugima...
Nadoknadices izgubljenu telesnu tezinu..:)
Samo prati svoj organizam i uzimaj ono sto mu prija...
 
eto 90% zarazeno a on meni savetuje da rizikujem zbog bubuljice:(

Овако везану за ту бубуљицу или бубуљице не знам ко ти је саветовао да пијеш тај сок од спанаћа ,да ли си упозната какве витамине садржи спанаћ ?

Прво онај ко има проблема са бубуљицом или бубуљицама треба да користи витамин Б и то комплекс
Мали недостатак овог витамина и особе склоне таквој врсти проблема се суочавају са последицама.

Тако да ми није јасно ко ти је дао уопште такав савет!

Ја верујем у народне рецепте који се користе дуго ,дуги никада у хемију или неке препарате.

За ту бубуљицу ти саветујем да направиш маску од брашна.лимуна и беланцета и држиш 20 минута.

То је природан пилинг за осетљиву кожу ,масну и склону тим проблемима.

И још нешто МЕД и Млеко на ту бубуљицу ,можда ти звучи невероватно али је тако и то ће да ти помогне.

Пожељна је и маска од меда и млека за такву кожу склону бубуљицама али наравно без претеривања

Овакве маске користи једном у седам дана боље је од било које куповне хемиске БРЉЕ!
 
Stvarno mi je zao sto si morala da prodjes kroz sve to..:(
Hvala ti sto si podelila svoje negativno iskustvo sa drugima...
Nadoknadices izgubljenu telesnu tezinu..:)
Samo prati svoj organizam i uzimaj ono sto mu prija...

Хвала за савет надам се да сам некоме бар помогла да одлучи да ли ће да користи овакву врсту детоксикације ,ништа није без последица.

пс
Али за ону супицу ти нећу опростити:)
 
Овако везану за ту бубуљицу или бубуљице не знам ко ти је саветовао да пијеш тај сок од спанаћа ,да ли си упозната какве витамине садржи спанаћ ?

Прво онај ко има проблема са бубуљицом или бубуљицама треба да користи витамин Б и то комплекс
Мали недостатак овог витамина и особе склоне таквој врсти проблема се суочавају са последицама.

Тако да ми није јасно ко ти је дао уопште такав савет!

Ја верујем у народне рецепте који се користе дуго ,дуги никада у хемију или неке препарате.

За ту бубуљицу ти саветујем да направиш маску од брашна.лимуна и беланцета и држиш 20 минута.

То је природан пилинг за осетљиву кожу ,масну и склону тим проблемима.

И још нешто МЕД и Млеко на ту бубуљицу ,можда ти звучи невероватно али је тако и то ће да ти помогне.

Пожељна је и маска од меда и млека за такву кожу склону бубуљицама али наравно без претеривања

Овакве маске користи једном у седам дана боље је од било које куповне хемиске БРЉЕ!

brasno, limun, belance i med i mleko...sad nemam (pijem svaki dan sok od 300g mrkve i 200g spanaca)... ako se pojavi isprobacu i tvoj recept..mrzim bubuljice:sad2:
 
brasno, limun, belance i med i mleko...sad nemam (pijem svaki dan sok od 300g mrkve i 200g spanaca)... ako se pojavi isprobacu i tvoj recept..mrzim bubuljice:sad2:

Опет ми није јасно какве везе има спанаћ са бубуљицом он не поседује витамине или врло мало који би могли да ти помогну.

Шта конкретно радиш јел то куваш или :think:
 
Опет ми није јасно какве везе има спанаћ са бубуљицом он не поседује витамине или врло мало који би могли да ти помогну.

Шта конкретно радиш јел то куваш или :think:

iscedim sok u sokovniku...uz sokovnik se dobije i knjiga i u njoj pise da su bubuljice toksicna talozna tvar koja pokusava kroz kozu napustiti telo i da treba piti taj sok...spanac posle mrkve sadrzi najvise vitamina A i najvise niacina, kalcija i kalija ...ima tabela...taj sok je br1 u knjizi za sve i svasta
 
iscedim sok u sokovniku...uz sokovnik se dobije i knjiga i u njoj pise da su bubuljice toksicna talozna tvar koja pokusava kroz kozu napustiti telo i da treba piti taj sok...spanac posle mrkve sadrzi najvise vitamina A i najvise niacina, kalcija i kalija ...ima tabela...taj sok je br1 u knjizi za sve i svasta

Andrea..
Da je li to tebi konkretno pomoglo...
 
2 bubuljice su mi krenule i nestale od kad pijem sok:super:...ranije sam to postizala bivacynom u spreju - kad krene bubuljica ja je naprskam bivacynom i povuce se ali kad ih je bilo vise preterala sam pa sam imala problem zbog bivacina i od tada ga ne koristim...na znam da li zbog tog soka koji se pije za detoksikaciju (svi u kuci ga pijemo) ili zato sto sam iz ishrane izbacila mnoge namirnice posle testa intolerancije na hranu ali ten mi je super ...ove bubuljice su bile kao mali otok ali su se povukle za 1 dan:)
 

Back
Top