Depopulizacija covecanstva

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Oni koji upravljaju ovim svetom dosli su do zakljucka da je previse ljudi na zemlji i da se taj broj mora hitno smanjiti sa preko 6 milijardi na otprilike jednu milijardu!

Kako to izvesti?

Postoji aktivan i pasivan nacin.

Pasivan put je onemoguciti da se mnogo dece radja i time drasticno oboriti svetski natalitet, a aktivan je da se raznim vakcinama i lekovima ubrza mortalitet covecanstva.
Narocito onih preko 60 godina zivota.

U igri su i opcije namernog zarazavanja velikog broja ljudi najopasnijim bolestima, a kroz vakcine koje sire zarazu navodno ih stititi od tih bolesti.


Bilo koji put da se odabere nece biti bezbolan, a sve se to cini da bi covecanstvo ipak prezivelo, makar i u manjem broju.

I neke zivotinje kada se nadju u zamci sami sebi odgrizu nogu i pobegnu, ali ipak ostanu u zivotu...
 
nešto ne verujem u tu priču, al aids i H1N1 su upravo zato i stvoreni virusi...

...i tek će da ih stvaraju...

Pre koju deceniju su na Aljasci iskopani neki lesevi ljudi koji su umrli od strasne smrtonosne epidemije EBOLE pocetkom proslog veka.

Virus je ozivljen i uveliko se eksperimentise sa njim u najvecim farmaceutskim laboratorijama.

Pogodite ZASTO?
 
U Kini se teži da se restrikcijom rađanja smanji natalitet. Oni nemaju pravo na dečiji dodatak za drugo dete.
Suprotna situacija je kod nas, ali mi nemamo sredstava za dodatak na 3. i 4. dete (dobija se 2 godine plaćenog odsustva, a teži se da dodatak povećaju na nivo prosečne mesečne plate u Srbiji).

Sve bi bilo lakše kad bi svuda sredina bila idealna za preživljavanje, i u pogledu ekonomije, i u pogledu klimatskih uslova. I kad bi se recimo prekinuo trend preseljenja iz sela u gradove, mislim da je to najveći problem što se na nekim mestima oseća da je previše ljudi.

Ne podržavam ovo za pasivnu depopularizaciju, jer nije to posao, pa da hoćeš babu da skloniš sa radnog mesta, jer više nije toliko profesionalna kao ranije, a i treba novih radnih mesta. Trebalo bi da na svetu ima mesta za sve, i niko nema pravo da ubrzava proces nečijeg umiranja.
 
U Kini se teži da se restrikcijom rađanja smanji natalitet. Oni nemaju pravo na dečiji dodatak za drugo dete.
Suprotna situacija je kod nas, ali mi nemamo sredstava za dodatak na 3. i 4. dete (dobija se 2 godine plaćenog odsustva, a teži se da dodatak povećaju na nivo prosečne mesečne plate u Srbiji).

Sve bi bilo lakše kad bi svuda sredina bila idealna za preživljavanje, i u pogledu ekonomije, i u pogledu klimatskih uslova. I kad bi se recimo prekinuo trend preseljenja iz sela u gradove, mislim da je to najveći problem što se na nekim mestima oseća da je previše ljudi.

Ne podržavam ovo za pasivnu depopularizaciju, jer nije to posao, pa da hoćeš babu da skloniš sa radnog mesta, jer više nije toliko profesionalna kao ranije, a i treba novih radnih mesta. Trebalo bi da na svetu ima mesta za sve, i niko nema pravo da ubrzava proces nečijeg umiranja.

njih previše, nas premalo...ništa...ajde da uvezemo par hiljada kineščića i dajmo im državljanstvo...:mrgreen: ...ionako su nam "bratska" zemlja...:lol:
...i vuk sit i ovce na broju...
 
Pre koju deceniju su na Aljasci iskopani neki lesevi ljudi koji su umrli od strasne smrtonosne epidemije EBOLE pocetkom proslog veka.

Virus je ozivljen i uveliko se eksperimentise sa njim u najvecim farmaceutskim laboratorijama.

Pogodite ZASTO?

Koliko znam prvi slucaj osobe zarazene Ebolom je bio u Africi, i to neki covek koji je umro u bolnici. Tamo negde 70tih godina. Inace, nisu morali da ga ozive, jer je epidemija Ebole bilo mnogo puta.A poslednji put epidemija je bila 2007 tako nesto...
 
Kad vidim u kom smeru ide ovaj svet... iz čega se sastoji "napredak" i "civilizacija"... kako izgledaju savremene metode lečenja.. i još mnogo, mnogo toga, ne mogu da ne pomislim da smo ili - opasno izgubili kompas, ili nam je zaista suđeno da budemo desetkovani, iz ovih ili onih razloga.
 
U Kini se teži da se restrikcijom rađanja smanji natalitet. Oni nemaju pravo na dečiji dodatak za drugo dete.
Suprotna situacija je kod nas, ali mi nemamo sredstava za dodatak na 3. i 4. dete (dobija se 2 godine plaćenog odsustva, a teži se da dodatak povećaju na nivo prosečne mesečne plate u Srbiji).

Sve bi bilo lakše kad bi svuda sredina bila idealna za preživljavanje, i u pogledu ekonomije, i u pogledu klimatskih uslova. I kad bi se recimo prekinuo trend preseljenja iz sela u gradove, mislim da je to najveći problem što se na nekim mestima oseća da je previše ljudi.

Ne podržavam ovo za pasivnu depopularizaciju, jer nije to posao, pa da hoćeš babu da skloniš sa radnog mesta, jer više nije toliko profesionalna kao ranije, a i treba novih radnih mesta. Trebalo bi da na svetu ima mesta za sve, i niko nema pravo da ubrzava proces nečijeg umiranja.

a onda bi Romi imali po 25 deteta..
 
njih previše, nas premalo...ništa...ajde da uvezemo par hiljada kineščića i dajmo im državljanstvo...:mrgreen: ...ionako su nam "bratska" zemlja...:lol:
...i vuk sit i ovce na broju...

Šta misliš zašto dolaze ovamo? :zper:
Nastani se više od tri godine kod nas, pokaže tri prsta, i odma' dobija državljanstvo. :)

a onda bi Romi imali po 25 deteta..

Oni su apatridi, ništa se ti ne brini. :)
 
Realno apsolutno podrzavam smanjenje populacije,jer ako ovako nastavimo pojescemo sami sebe.Jedna od opcija je bila da se izazove konvencionalni rat izmedju Kine i Indije u kojem bi izginulo mnogo ljudi.

Negde sam vec pisao, ali eto opet nije zgoreg opet. Pazite sta zelite - moze vam se i ispuniti.

A sta kazes da se, evo, mi sa foruma slozimo da treba da se smanji populacija, i odlucimo da krenemo od nosioca ideje pa da dobijes prvi metak u glavu? bez uvrede, ovo je malo "sok-terapija" ne bi li malo umerio ideje.

Mala ilustracija: kada neko kaze da zeli da bude najlepsi na svetu ili najpametniji na svetu, ili najbogatiji na svetu, ono sto on zapravo podrazumeva je da ce se ON promeniti tako da se ta zelja ispuni - postace lepsi, pamtniji, bogatiji nego sto jeste.

Ali postoji jos jedan nacin da se zelja ispuni, mnogo mracniji (dubokim promuklim glasom, da se doda malo po tenziji) i za osobu i za svet - a to je da se promeni SVE OKO NJEGA tako da on na kraju ostane najlepsi, najpametniji, najbogatijim ali NEPROMENJEN. A verujem da je to nesto sto niko od nas zapravo nije pozeleo.
(Da budemo opet malo precizniji, postoji i trivijalno resenje, kako bi rekli matematicari i srodne zivuljke - a to je da osoba ostane JEDINI covek na svetu, i time bi forma zelje bila ispunjena).

Ko razume shvatice, a poruka za repliciranog je da pazi sta zeli i propoveda, jer kao sto sam rekao mi ljudi uvek podrazumevamo da se nama licno nece nista lose desiti, i da mi i ne zasluzujemo da nam se desi nista lose. Uvek ce nagraisati cuveni "komsija". A zapravo glas za smanjenje covecanstva moze nekom novom NWO lideru dati za pravo da bas TEBE eliminise u konc-logoru... ovaj eko-kampu za promovisanje vracanja civilizacije i zastite planete. Jer ko si ti nego buba u ocima vodecih politicara? Nece se svet cistiti po tvom planu, vec necijem, a taj neko za tebe i mene mari koliko i ... Njemu smo i ti i ja, i Indijac i Kinez ista g.... Za one sa kratkim secanjem - 1914., 1941., 1991-1995, 1999., Irak, Avganistan, Vijetnam, Koreja itd... (tj u 90-tim smo i mi bili delic tih odredjenih za smanjenje, i videli smo kako to izgleda)
 
Poslednja izmena:
Pre koju deceniju su na Aljasci iskopani neki lesevi ljudi koji su umrli od strasne smrtonosne epidemije EBOLE pocetkom proslog veka.

Virus je ozivljen i uveliko se eksperimentise sa njim u najvecim farmaceutskim laboratorijama.

Pogodite ZASTO?

Koliko znam prvi slucaj osobe zarazene Ebolom je bio u Africi, i to neki covek koji je umro u bolnici. Tamo negde 70tih godina. Inace, nisu morali da ga ozive, jer je epidemija Ebole bilo mnogo puta.A poslednji put epidemija je bila 2007 tako nesto...
Nije u pitanju ebola, već epidemija španskog gripa ili španske groznice, kako su je još zvali, od 1918. do 1920.Zvanično, nije se došlo do virusa, a iskopavani su leševi na Aljasci baš zato što su se nadali da je hladnoća sačuvala virus.
 
Mislio sam da ce se svijet poceti cistiti tamo gdje ih najvise i gdje se najvise kote.Nece valjda nas cistiti,pa mi se sami cistimo od sebe.

Pocece da ciste - starije ljude.

Produzavace radni vek do penzije, a skracivace vreme od penzije do smrti.

Zato sto u tom periodu ljudi nista ne rade, odnosno nista ne stvaraju, samo trose.

A to je ono sto bas najvise treba da se izbegne.
 
Namerno smanjenje ljudi je protivno svakom zakonu.Kako zakonu prirode tako i kako neki kazu bozjem.

Smesno je to sto neki misle da se ciscenje zemlje od ljudi odnosi samo na istrebljivanje kineza indijaca i sl.
Samo da vas podsetim po hitleru su Sloveni sljam.
 
Pre koju deceniju su na Aljasci iskopani neki lesevi ljudi koji su umrli od strasne smrtonosne epidemije EBOLE pocetkom proslog veka.

Virus je ozivljen i uveliko se eksperimentise sa njim u najvecim farmaceutskim laboratorijama.

Pogodite ZASTO?

a kako ja da pogodim odakle tebi takve informacije???
bezveze je da raspravljamo o necemu sto si ti mozda i izmislio
 

Back
Top