Depilacija!

McFire

Početnik
Poruka
4
Verovatno su mnogi vec culi, ali postoji jedna nova krema za uklanjanje dlaacica, TRAJNO, zove se bioxet. Nije depilaciona krema vec se nanosi na depiliranu kozu i deluje na folikul dlake. Svi je nazivaju revolucionarnom, i po karakteristikama koje navode za nju svakako to i jeste. Ali kod nas na forumima nigde nema poruka o iskustvu s njom. Da li ju je neko koristio i kakvi su rezultati? Kakva su vasa misljenja i iskustva?
 
ima 657 miliona tema o depilaciji :-), ali o bioxetu i iskustvima s njim nema, jer je relativno nov i deluje drugacije od ostalih.
A sto se tice nezeljenih dejstava i kontraindikacija, ne pominje se mnogo toga. Navodno, osim retkih i blagih iritacija, nema drugih nezeljenih efekata.
Kako god, mene zanimaju iskustva onih koji su koristili ovo, pa nek se jave, hvala im unapred.
 
Neka žena je napisala da je ne boli depilacija od kako se maže ovim. Dakle, ima dlaka i dalje. Čemu onda? Mada, nne bih da budem neverni Toma, ali da se pronađe nešto što će trajno uništiti dlake, pa još i da bude zdravo i pristupačno! Ne verujem.
 
kazu dermatolozi da se cupanjem ne slabi koren, niti da se brijanjem jaca, ali to je sad za siru diskusiju...:)
ali, nadjite mi nekog ko je koristio kremuuuu:dash:. Ja verujem u hemiju, zivela hemija, samo da me ne zezne za 10-20 godina odlozenim efektima:)
 
Verovatno su mnogi vec culi, ali postoji jedna nova krema za uklanjanje dlaacica, TRAJNO, zove se bioxet. Nije depilaciona krema vec se nanosi na depiliranu kozu i deluje na folikul dlake. Svi je nazivaju revolucionarnom, i po karakteristikama koje navode za nju svakako to i jeste. Ali kod nas na forumima nigde nema poruka o iskustvu s njom. Da li ju je neko koristio i kakvi su rezultati? Kakva su vasa misljenja i iskustva?
krema je u pokusajima tretiranja hirstuizma, ne moze da "trajno" ukloni dlake, niti da ih prorijedi, predvidjena je da pokusa da vrati pretjeranu dlakavost na nivo prosjecne
nista manje, nista vise
 
Tih krema za slabljene folikula dlake ima koliko hoces. A posle 15 godina depilacije voskom folikul mi je i ovako slab :lol:

Bravo,konacno neko dovoljno iskusan,cije misljenje stvarno moze pomoci.Ja se takodje dugo godina depiliram ,u poslednjih 5,6 secernom pastom i dlaka skoro da i nema,depiliram se i dalje samo zbog savrsenog pilinga koze.
Hemiju prezirem,a i volela bi da mi neko strucno objasni kako to razne kreme,koje inace u svom sastavu ne sadrze hormone,mogu promeniti hormonski status,a svi znamo da su upravo hormoni zaduzeni za rast dlake.
Veliki pozdrav!:D:D
 

Back
Top