Depeche Mode

E, sad mi vec zao coveka.:neutral: Valjda ce sve biti ok.... ma samo nek se nama dejv oporavi, da dzuska onako jos duuugooo, pa nek dodje - kad dodje, bolje da odradi koncert kako treba, nego kilav....
:heart::heart::heart::heart:



povlacim ovo gore - ipak sam besna! mada ne na coveka, vise na situaciju, al dodje mu na isto....
 
Poslednja izmena:
e ***,kao ne vracajte karte ostanite na "standbay-u" moze biti pomeren za neki drugi datum,e sad ono sto mene brine je,ako ne bude je to: dal se karte mogu vratiti koje su dobijene drugim putem,kao sto su nagradne igre koje su radio stanice delile karte i skoro je bilo davanje krvi i prvih 50 karata za dz kod da blood,e sad mi smo kupili tj. devojka je uzela 2 karte od lika koji je dao krv,pa jel mozemo refundirati kesh na biletu,ako GIG-a ne bude bilo...?
 
hahahahahaha otkazali! ***** im mater, ja 6 meseci gledam reklamu vise za njih, dosadila mi vise, a oni otkazali... ***... zao mi je stvarno... znam kako je meni bilo kad su Judas Priest otkazali... samo sto sam ja bio tamo na Tasmajdanu, spreman za koncert, i onda su nam rekli...mamu da im...
 
e ***,kao ne vracajte karte ostanite na "standbay-u" moze biti pomeren za neki drugi datum,e sad ono sto mene brine je,ako ne bude je to: dal se karte mogu vratiti koje su dobijene drugim putem,kao sto su nagradne igre koje su radio stanice delile karte i skoro je bilo davanje krvi i prvih 50 karata za dz kod da blood,e sad mi smo kupili tj. devojka je uzela 2 karte od lika koji je dao krv,pa jel mozemo refundirati kesh na biletu,ako GIG-a ne bude bilo...?

Pa s obzirom na to da te karte nisu placene,verovatno ne mogu da se vrate...Ustvari,cekaj,jel su one oznacene kao DZ,ili su iste kao i sve ostale?Ako su iste onda ok..
 

Back
Top