Demonstracije u Beogradu večeras!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dr hirurg:
Naravno kolega Bi2. Trubio danima i niko nije verovao. Ali verovatno pod utiskom Guče i onog govora, sad ne trubi na prazno. Sve to za razliku od prošle vlasti koji su svirali u drndafon i nisu ni pomislili da ga pišu. :)

Pod uticajem Guche, utakmice u Banja Luci, ili medikamenata, koje redovno uzima, Kostunica nije napisao nikakav ustav, vec se trulo dogovorio sa radikalima, da im izdeli mesta u upravnim odborima, ucini sve ustupke koje su trazili , i eventualno gurne jos neku kintu, da se dokupi poneka gajba, za Tomu i comp.

Ustav Kostunicu interesuje, koliko i poraz "Borca" od 0:5 protiv "Zvezde".......drugim recima, zabole ga za ustav............fora je , samo , da eto, pred izbore, moze da kaze , da je odrzao rec............"obecao sam ustav, i dobili ste ga......." :roll:

A to, sto ce prepisivanjem statusa Kosova, iz Slobinog ustava, da sacuvaju pokrajinu u Srbiji...........sto je , satro , i povod instant - ustava..........oce, ali malo morgen, sto bi reko onaj ciji je ustav Kostunjavi prepisao..........
 
OVAJ PREDLOG USTAVA JE GORI OD MILOŠEVIĆEVOG!
Protiv Evrope, Srbije i života!
Pokažimo da nas ima!

DODJI VEČERAS, 20H, ispred Skupštine Srbije!

Šalji dalje!


Ah! taj divni Džordž Orvel! tako lepo pretočen u današnje liberale!
Ah to divno pretakanje reči u suprotnosti svojih značenja

Ropstvo=Sloboda
Nenormalno=Normalno
Jednoumlje=Liberalizam

Kako ovo divno i savršeno govori o liberal-fašizmu! Putem elektronike šalju ti sopstveno mišljenje, koje ti automatski prihvataš kao apsolutnu istinu oslobodjenju svake kritike!
Na mobilni ti stigne partijsko mišljenje, čak ne ni to, već stav o nekom dogadjaju i "tvoje" mišljenje!

Hitler, Staljin i Mao su bili mala deca!
 
Cela ta priča sa Kosovo je priča za naivne i glupe iza koje vlast želi da progura svoje interese pod maskom patriotizma. Oni hoće da nateraju građane da glasaju za ustav navodno zbog odbrane kosova a da pri tome niko ne kaže kako će to ustav pomoći tu odbranu.I u starom ustavu imamo da je Kosovo deo Srbije pa je kosovo tu gde jeste. Još jedno blanko traženje podrške i još jedna uvreda za građane Srbije. Sramota!

Samo neko ko nema nikakav osećaj samopoštovanja može podržavati ovako nešto.
 
Ma neka je kolega Marko. Neka je resavac, ali napisao ga je. I održao reč, a to se jedino vrednuje u politici. Znamo dobro kako je DS imao praksu da obećava isto kao i njihovi profesori iz SPS. A zanimljivo je i to da Ustav ne promoviše Koštunica već Tadić, koji mu daje sve pohvale. Znači vaša opsednutost fudbalom i Koštunicom nema nikakvo utemeljenje u realnom političkom životu.
 
Ovaj ustav je napisan iza leđa građana u dogovoru tri stranke oko podele vlasti.
Glavna tačka pregovora je bila datum izbora.

Srbija je isuviše vredna da bi se tako pisao njen najviši akt.

U govoru Tadića juče se videlo da ni on nije zadovoljan ovim rešenjem.
DS je bio na granici da prekine pregovore.
DSovci masovno odbijaju da izađu na ovaj referendum.
U toj stranci ima još mnogo normalnih ljudi koji čekaju priliku da dignu svoj glas.
 
Troy.Duffy:
Ovaj ustav je napisan iza leđa građana u dogovoru tri stranke oko podele vlasti.
Glavna tačka pregovora je bila datum izbora.

Srbija je isuviše vredna da bi se tako pisao njen najviši akt.

U govoru Tadića juče se videlo da ni on nije zadovoljan ovim rešenjem.
DS je bio na granici da prekine pregovore.
DSovci masovno odbijaju da izađu na ovaj referendum.
U toj stranci ima još mnogo normalnih ljudi koji čekaju priliku da dignu svoj glas.


Pa što ga ne dignu :idea: Koga čekaju. Godoa ;)
 
Dejina svi su svesni da Srbiji treba novi ustav, ali ne ustav koji bi se pisao građanima Srbije iza leđa i koji bi bio predmet političke trgovine oko podele vlasti. Ustav je važna stvar.

Što se parlamenta tiče.
Ovaj parlament nema legitimitet jer u njemu sede poslanici koji su tu nelegalno.
Novi ustav Srbije će da izglasa grupa građana a ne parlament.
 
Troy.Duffy:
Dejina svi su svesni da Srbiji treba novi ustav, ali ne ustav koji bi se pisao građanima Srbije iza leđa i koji bi bio predmet političke trgovine oko podele vlasti. Ustav je važna stvar.

Što se parlamenta tiče.
Ovaj parlament nema legitimitet jer u njemu sede poslanici koji su tu nelegalno.
Novi ustav Srbije će da izglasa grupa građana a ne parlament.


Kolega vi izgleda volite filmove tipa " Back to the future" :shock:
 
Demokratija je kada ti kao građaninu daju vremena da čuješ različita stručna mišljenja o ustavu za koji hoće da glasaš.

od mene niko ne pravi budalu, jer sam operisam od politike

Učinilo mi se da si na pdforumu "politika".
Možeš biti operisan od politike ali ne možeš biti operisan od svog života.
Ovde se ne radi o politici već o tebi i tome da neko hoće o tvom životu da ti odlučuje iza leđa. Ako imaš kičmu nećeš pristati.

aj promeni me, jel ti partija kojoj pripadas rekla tako da pricas?

Ne. A tebi?

i uostalom, ja znam sta je najbolje za mene!

Naravno, još to da objasniš i onima koji donose ustav a da ti ga nisu dali ni da ga pogledaš. Koštunici, Tadiću i Nikoliću.
 
dr hirurg:
Ma neka je kolega Marko. Neka je resavac, ali napisao ga je. I održao reč, a to se jedino vrednuje u politici. Znamo dobro kako je DS imao praksu da obećava isto kao i njihovi profesori iz SPS. A zanimljivo je i to da Ustav ne promoviše Koštunica već Tadić, koji mu daje sve pohvale. Znači vaša opsednutost fudbalom i Koštunicom nema nikakvo utemeljenje u realnom političkom životu.

Sta je, napisao??? :D :D :D
Pa pola su mu dopisali i prepravili radikali........ :D

A to sto i Tadic duva u istu tikvu, sa Kostunjavim i radikalima, samo pokazuje svu bedu u sve tri stranke.......... :roll:
 
Troy.Duffy:
Dejina svi su svesni da Srbiji treba novi ustav, ali ne ustav koji bi se pisao građanima Srbije iza leđa i koji bi bio predmet političke trgovine oko podele vlasti. Ustav je važna stvar.

Što se parlamenta tiče.
Ovaj parlament nema legitimitet jer u njemu sede poslanici koji su tu nelegalno.
Novi ustav Srbije će da izglasa grupa građana a ne parlament.

Pa ko da nam pise ustav ako ne najjace stranke u Srbiji - DSS SPS SRS DS SPO G17+?

Da necete da nam pisete ustav ti, Zare "derpe" Korac, Ceda "igla" Jovanovic, Natasa "siptarka" Kandic, Biserko, Vuco , Canak i ostali? Pa moze pisite, al kad osvojite vecinu u skupstini . Do tad TISINA
 
Troy.Duffy:
Upravo mi je stigao SMS sledeće sadržine:


Цитат:
OVAJ PREDLOG USTAVA JE GORI OD MILOŠEVIĆEVOG!
Protiv Evrope, Srbije i života!
Pokažimo da nas ima!

DODJI VEČERAS, 20H, ispred Skupštine Srbije!

Šalji dalje!

Трт! Пази само мож' и батине да добијете. Мало нам је свима већ "преко јего..."
Како можеш да пишеш ПРОТИВ УСТАВА КАДА НИСИ НИ ПРОЧИТАО.

Хајде наведи


ШТА ЈЕ ТО ПРОТИВ ЕВРОПЕ
ШТА ЈЕ ТО ПРОТИВ СРБИЈЕ
ШТА ЈЕ ТО ПРОТИВ ЖИВОТА !

Цитирај ШТА ЈЕ ТО И КОЈИ СУ ЧЛАНОВИ ГОРИ ОД МИЛОШЕВИЋЕВОГ ?

Како вас није срамота! Изгледа да стварно тај Чедомир дели болидима БЕЛО.. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top