Dejan Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u SSP i napustio stranku

Dejan Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u SSP i napustio stranku​

VESTI Autor:FoNet22. dec 202209:2728 komentara

Podeli :​

1671697598-1652535263-VEC_5415-01-750x500.jpeg
Izvor: Nova.rs/Vesna Lalić
Narodni poslanik Dejan Bulatović izjavio je da je podneo podneo neopozive ostavke na sve funkcije u Stranci slobode i pravde i da je napustio tu partiju.

POVEZANE VESTI​

SSP

Đilas: Iskreno mi je žao što je Bulatović napustio SSP

VESTI
pre nekoliko minuta0

Bulatović o napuštanju SSP: Najteža politička odluka u životu

VESTI
10:4910
U saopštenju koje je medijima uputio Bulatović se navodi da je podneo ostavke na mesta potpredsednika SSP i člana užeg Predsedništva SSP.
„Stranka slobode i pravde nastala je preimenovanjem imena Zelene ekološke partije – Zeleni, kojoj sam ja bio predsednik, u Stranka slobode i pravde 19. aprila 2019. godine, kada ju je preuzeo Dragan Đilas, ujedinjavanjem Zelene ekološke partije – Zeleni sa neformalnim inicijativnim odborom SSP, koji je vodio Dragan Đilas“, naveo je Bulatović.
O razlozima zašto je kao jedan od osnivača SSP doneo odluku o napuštanju te partije i o daljim političkim koracima koje će preduzeti, Bulatović će obavestiti javnost na konferenciji za novinare koja će uskoro biti održana, navedeno je u saopštenju.

https://rs.n1info.com/vesti/dejan-bulatovic-podneo-ostavku-na-sve-funkcije-u-ssp-i-napustio-stranku/


За оне који не знају ко је Дејан Булатовић,

постао је први пут познат кад је на протестима деведесетих носио велику лутку Цобета Смрдљошевића у пругастом (затворском) оделу.

Касније је формирао "Зелену странку", са којом се Ђиласова организација ујединила и тако уписала у регистар политичких странака.

Постао је потпредседник ССП, а и народни посланик.



Иначе, иако је посланик власник мандата, сматрам да је дужност приликом оваквих иступа да се мандат врати.

Требало би на конференцији за медије (веорватно у скупштини) да образложи овај потез, а за сада претпостављамо да је Ђилас направио дил са Злотвором,

а Булатовић је био против таквог потеза.
Do kolko juce si opravdavo djidu lopingera i laznog opozicionara


Da se podsjetis...sad kad je svima jasno i njegovi botici ga pustaju niz vodu....dok ne dobiju nalog da drugog podrzavaju
 
Do kolko juce si opravdavo djidu lopingera i laznog opozicionara


Da se podsjetis...sad kad je svima jasno i njegovi botici ga pustaju niz vodu....dok ne dobiju nalog da drugog podrzavaju
Nikad druga Djidu nisam opravdavao.

Bukvalno nikad nisam bio njegov fan, niti sam ga ikad pratio.

Bukvalno, totalno nebitan lik politicki za mene.
 
Nikad druga Djidu nisam opravdavao.

Bukvalno nikad nisam bio njegov fan, niti sam ga ikad pratio.

Bukvalno, totalno nebitan lik politicki za mene.
Zaato lazes?
Pred izbore (ne samo poslednje) si me upitao kada nisam podrzavao opziciju ni njihovog lidera djidu pa za koga sam onda lad kazem da niswm ni za vucica? I tada sam govorio da su i on i bosko lazna opozicija i titoisticko udbaska kuhinja sa zadatkom lazne opozicije.

LIjepo je vudjeti te kako se sada od djide kada je i vrapcima na grani jasno...
 
Zaato lazes?
Pred izbore (ne samo poslednje) si me upitao kada nisam podrzavao opziciju ni njihovog lidera djidu pa za koga sam onda lad kazem da niswm ni za vucica? I tada sam govorio da su i on i bosko lazna opozicija i titoisticko udbaska kuhinja sa zadatkom lazne opozicije.

LIjepo je vudjeti te kako se sada od djide kada je i vrapcima na grani jasno...
Pitao sam te za koga si, kako sam time podrzavao druga Djidu?
 
Pitao sam te za koga si, kako sam time podrzavao druga Djidu?
Pitao si me a za koga si kad nisi za vucica i djidu?

Rekoh i tada secas se dobro, ista gofna titoisticka.Sa svojim ulogama od titoisticke udbe jedan protuv drigog toboz a u stvari kad sjase kurta da uzjase murta i da se sustinski nista ne promjeni te da kurta potom ne juri murtu i strpa ga pred sid i buvaru. I jesam li bio u pravu? Naravno da jesam

Nije ti ovo ljis i zargoni "debela drugarica" , za ovo si ti plitak . Nisam te dzaba svo vreme zvao boticem . Sad se djido pusta niz vodu a bitan ce ti biti onaj kojeg ti nalozi da podrzavas onaj sto ti puni chamche.
 
Некада Човек пожели да се врати добри,стари ,пређашњи Период.
Период,само пре 150 Год.рецимо..не мора то да буде Средњи Век.
није нужно..

Значи,само пре непуних 150 Година би се овом Булатовићу глава котрљала на пању.
Опуштено.
И не само њему..али остали сад нису тема.

Јел знате које Главе су турци својевремено дизали високо уздигнуто на Колац?
Само главе оних које су поштовали!
Да је Булатовић живео тада,његову сирову,свеже одесечену Главу би бацили у први свињски обор.
оно,да се изгуби свако Сећање на њега.
 

Back
Top