Dejan Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u SSP i napustio stranku

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
75.686

Dejan Bulatović podneo ostavku na sve funkcije u SSP i napustio stranku​

VESTI Autor:FoNet22. dec 202209:2728 komentara

Podeli :​

1671697598-1652535263-VEC_5415-01-750x500.jpeg
Izvor: Nova.rs/Vesna Lalić
Narodni poslanik Dejan Bulatović izjavio je da je podneo podneo neopozive ostavke na sve funkcije u Stranci slobode i pravde i da je napustio tu partiju.

POVEZANE VESTI​

SSP

Đilas: Iskreno mi je žao što je Bulatović napustio SSP

VESTI
pre nekoliko minuta0

Bulatović o napuštanju SSP: Najteža politička odluka u životu

VESTI
10:4910
U saopštenju koje je medijima uputio Bulatović se navodi da je podneo ostavke na mesta potpredsednika SSP i člana užeg Predsedništva SSP.
„Stranka slobode i pravde nastala je preimenovanjem imena Zelene ekološke partije – Zeleni, kojoj sam ja bio predsednik, u Stranka slobode i pravde 19. aprila 2019. godine, kada ju je preuzeo Dragan Đilas, ujedinjavanjem Zelene ekološke partije – Zeleni sa neformalnim inicijativnim odborom SSP, koji je vodio Dragan Đilas“, naveo je Bulatović.
O razlozima zašto je kao jedan od osnivača SSP doneo odluku o napuštanju te partije i o daljim političkim koracima koje će preduzeti, Bulatović će obavestiti javnost na konferenciji za novinare koja će uskoro biti održana, navedeno je u saopštenju.

https://rs.n1info.com/vesti/dejan-bulatovic-podneo-ostavku-na-sve-funkcije-u-ssp-i-napustio-stranku/


За оне који не знају ко је Дејан Булатовић,

постао је први пут познат кад је на протестима деведесетих носио велику лутку Цобета Смрдљошевића у пругастом (затворском) оделу.

Касније је формирао "Зелену странку", са којом се Ђиласова организација ујединила и тако уписала у регистар политичких странака.

Постао је потпредседник ССП, а и народни посланик.



Иначе, иако је посланик власник мандата, сматрам да је дужност приликом оваквих иступа да се мандат врати.

Требало би на конференцији за медије (веорватно у скупштини) да образложи овај потез, а за сада претпостављамо да је Ђилас направио дил са Злотвором,

а Булатовић је био против таквог потеза.
 
Напустио би он лажног опозиционара Друга Ђида и раније. Међутим, имао је неку врсту дуга према Ђиди јер када је Дејану била запаљена кућа, Друг Ђидо, да би га привукао к себи, глумећи 'доброг капиталисту' дао је Дејану паре за обнову куће. Сада Дејан вероватно сматра да је у Странци Страха и Неправде одрадио то шта му је овај својевремено дао, и напустио је лажног опозиционара Друга Ђида.

 
Напустио би он лажног опозиционара Друга Ђида и раније. Међутим, имао је неку врсту дуга према Ђиди јер када је Дејану била запаљена кућа, Друг Ђидо, да би га привукао к себи, глумећи 'доброг капиталисту' дао је Дејану паре за обнову куће. Сада Дејан вероватно сматра да је у Странци Страха и Неправде одрадио то шта му је овај својевремено дао, и напустио је лажног опозиционара Друга Ђида.

Humanost na delu , Vucic mu zapalio kucu a Djilas obnovio.
Svako normalan bio bi zahvalan.
 
Нема смисла да Тепићка поново мења партијске боје.

Заглавила је овде.
Ниси обавештен. Палмариника дел Кокo(ш) је у међувремену препознала визију Ђидиног Вољеног. Можда пређе у СНС.

 
Играли се доброг и лошег полицајца са Дејаном.
Gledam juce na rts-u Borka i Petkovica oko Kosova ...
Borko pokusava da ublazi retoriku ali Petko napada pa napada ... kao da testira Stranku Slobode.
Vidi se da su ublazili napade na sns ... tuzno.
 
Напустио би он лажног опозиционара Друга Ђида и раније. Међутим, имао је неку врсту дуга према Ђиди јер када је Дејану била запаљена кућа, Друг Ђидо, да би га привукао к себи, глумећи 'доброг капиталисту' дао је Дејану паре за обнову куће. Сада Дејан вероватно сматра да је у Странци Страха и Неправде одрадио то шта му је овај својевремено дао, и напустио је лажног опозиционара Друга Ђида.

najblize istini
 
Хахахах...да...

Комша подржавао Валентину Патику.

:rotf:
И њу је Друг Ђидо уништио. Дуга је листа оних које је Ђидо политички уништио за рачун свог Вољеног, почевши од Марка Бастаћа који је својевремено сам са својим удружењем грађана победио на Старом граду и био председник те централне градске општине, био омиљен међу Београђанима, већ су га многи видели као опозиционог кандидата за градоначелника Београда, а онда је пришао Ђиди и данас више не постоји на политичкој сцени.
 
Bulat je rekao da će u utorak da otvori dušu zašto je stvarno napustio stranku
Да, и рећи ће јавно оно шта већ и врапци на грани знају, а то је да је Странка Страха и Неправде лажна опозиција.
 
И њу је Друг Ђидо уништио. Дуга је листа оних које је Ђидо политички уништио за рачун свог Вољеног, почевши од Марка Бастаћа који је својевремено сам са својим удружењем грађана победио на Старом граду и био председник те централне градске општине, био омиљен међу Београђанима, већ су га многи видели као опозиционог кандидата за градоначелника Београда, а онда је пришао Ђиди и данас више не постоји на политичкој сцени.

Јао, да...завукао га Бастаћу до балчака.
 
Да, и рећи ће јавно оно шта већ и врапци на грани знају, а то је да је Странка Страха и Неправде лажна опозиција.
Ne znam kako će tako nešto da kaže kada se odmah ogradio da je Đilas i dalje njegov prijatelj i da će tako ostati i u buduće itd. kako će sad da izađe sa pričom moj večiti prijatelj je lažni opozicionar zato napuštam stranku ali mi je on i dalje prijatelj uprkos svemu lol
 
Јао, да...завукао га Бастаћу до балчака.
Као и Николи Јовановићу, својевремено такође великој нади што се тиче београдских избора. Додуше ту политичку елиминацију Ђидо је одрадио у сарадњи са другим лажним опозиционарем, Вуком Пиздерцем. Пиздерац је исто велики лажњак. Зато предвиђам сукоб између Чарапана Алексића и Пиздерца.
 
Ne znam kako će tako nešto da kaže kada se odmah ogradio da je Đilas i dalje njegov prijatelj i da će tako ostati i u buduće itd. kako će sad da izađe sa pričom moj večiti prijatelj je lažni opozicionar zato napuštam stranku ali mi je on i dalje prijatelj uprkos svemu lol
А што не би могло? Рекао је да му је Ђидо помогао око куће када му је била запаљена и да ће зато да му остане пријатељ, у смислу захвалности. Он ће на конференцији за новинаре да стави на тапет Странку Страха и Неправде, а не Друга Ђида као персону.
 

Back
Top