DEEN

Shvatam vas sve....i pravo je cudo da mi se svideo, jer je to za moj ukus neprihvatljivo...keva i cale su mi oduzimali cd...bilo je svacega..
Ja ga zapravo nisam ni slusala dok je bio u 7up-u... zapazila sam ga tek kad je zaplovio u solo vode...on mi je nekako vise zanimljiv kao pojava...pogotovo u spotu za sexy chicu...uske majcice,pantalonice,sjaj na ustima i kao ribe oko njega...umislio covek da je nesto...ipak, vokal mi se stvarno svidja, ali to ne znaci da ga slusam,covek mi je jednostavno privukao paznju...tekstovi, mislim...razbijaju :)

ZNAM
...

Znam, ranili su tebe svi
znam sta mislis o ljubavi
da taj osjecaj ne postoji
i da je umro u tebi

Znam, da nema vise razloga
da vjerujes u ikoga
al' ja cu biti kraj tebe
i kad bude najteze

Ohladice se more, zaledice se sve
al' samo jedno nece, moja ljubav ne
nestace i ljudi, bice pusto sve
ali ja cu uvijek biti tu
zauvijek tu kraj tebe

U, opusti se, opusti se
o, tu kraj mene
i slijedi me bez pitanja
u neka bolja svitanja

Sagradicemo kulu od snijega i kamena
za ljude kao ti i ljude kao ja
kada im bude tesko da mogu doci tu
biti jedni s drugim i zivjeti u snu...

i, jos jedno pitanje...otkud znate da je gay...ja sam to spomenula zato sto vecina tako govori, odnosno zato sto je vec usvojeno...koliko znam on porice!!??
 
Njega doživljavam kao Marilyna Mansona. Obojica s našla odličan način da se prodaju i to cenim kod obojice. Pesmice su mu slatke i pevljive, ljigave kako je to kažem.
Da si me pitala pre dve godine, a možda i manje, nablatio bih ovaj post najgorom prljavštinjom koja mi na um padne, ipak, raste se.
Ma bre bre bre daj u qrats nemoj wise da dowodis u bilu kakwu wezu ili da pominjes uopste deen-a i mansonaaaaa u istoj recenici ! ! .Shwatam da si hteo reci da se obojica prodaju shokirajuci raju, ali mislim da su Mr.Marilynowe pesme na maaaalko wishem niwou od owog fegeta...
Edo Maajka ;)

Kad počne dernek, care nemoj da me daviš
odjebi, razbiću te sisom od Monike Kravić
plakat će joj jaranice sa Nove TV-a
anoreksija ih sjeba pa im previsoka čela
eno i Deena u mraku sjaji mu se čelo
na njem žensko odijelo i od sperme bijelo
otkud on ovdje na teritoriju Maajke?
prepadate ljude ko bore od Alke , fuj...
 
MarilynManson:
Ma bre bre bre daj u qrats nemoj wise da dowodis u bilu kakwu wezu ili da pominjes uopste deen-a i mansonaaaaa u istoj recenici ! ! .Shwatam da si hteo reci da se obojica prodaju shokirajuci raju, ali mislim da su Mr.Marilynowe pesme na maaaalko wishem niwou od owog fegeta...
Edo Maajka ;)
Stoji. Ipak, ako ćeš tako Deen ima puno bolje glasovne mogućnosti od M.M. (nemoj sad reći da se to ne može porediti, jer si ti uporedio tekstove), ali Marilyna nisu proslavili njegovi tekstovi, baš kao što ovoga nisu proslavile njegove glasovne mogućnosti.
 
DeteSunca:
Stoji. Ipak, ako ćeš tako Deen ima puno bolje glasovne mogućnosti od M.M. (nemoj sad reći da se to ne može porediti, jer si ti uporedio tekstove), ali Marilyna nisu proslavili njegovi tekstovi, baš kao što ovoga nisu proslavile njegove glasovne mogućnosti.
ne kapiram sto poredis MMa sa DEENom ?
 
tyra:
ne kapiram sto poredis MMa sa DEENom ?
Razmisli malo. Oboica shokiraju narod svojom pojavom i time zaradjuju pare. Samo shto ovaj prvi dobija paznju metalaca jer radi neke cudne stvari sa zivotinjama dok Deen dobija paznju Balkanske nacije jer je Peskiric a ovi novokomponovani Balkanci oce da budu u ljubavlju sa homoseksualcima da bi ispravili ono shto je bilo. Ja protiv pedera nemam nishta. Shto vishe pedera vishe zhena za mene ali nisam za njih jer preteruju sa paradama
i emisijama i svu paznju stavljaju na sebe. Ja sam strejt pa ne trckaram po ulicama i vicem da volim zene. Jaka stvar. Tim paradama samo traze djavola. Docice im Radovci ili neki navijaci pa ce ih ubiti od batina. Sa tim zakonima o vredjanju po rasnoj osnovi ili seksualnom opredeljenju ili ubistva zbog toga shto je covek gej ili crnac ili ovo ili ono samo grupisu ljude. Shto bi rekli Kajl, Sten, Kartmen i Tvig to se zove "Divljacko licemerje"
(Savage hypocracy).
 
Ocean_state:
Razmisli malo. Oboica shokiraju narod svojom pojavom i time zaradjuju pare. Samo shto ovaj prvi dobija paznju metalaca jer radi neke cudne stvari sa zivotinjama dok Deen dobija paznju Balkanske nacije jer je Peskiric a ovi novokomponovani Balkanci oce da budu u ljubavlju sa homoseksualcima da bi ispravili ono shto je bilo. Ja protiv pedera nemam nishta. Shto vishe pedera vishe zhena za mene ali nisam za njih jer preteruju sa paradama
i emisijama i svu paznju stavljaju na sebe. Ja sam strejt pa ne trckaram po ulicama i vicem da volim zene. Jaka stvar. Tim paradama samo traze djavola. Docice im Radovci ili neki navijaci pa ce ih ubiti od batina. Sa tim zakonima o vredjanju po rasnoj osnovi ili seksualnom opredeljenju ili ubistva zbog toga shto je covek gej ili crnac ili ovo ili ono samo grupisu ljude. Shto bi rekli Kajl, Sten, Kartmen i Tvig to se zove "Divljacko licemerje"
(Savage hypocracy).
Hvala ti vrlo što si joj objasnio mesto mene. Ja ne bih imao strpljenja. Uvek je divno otkriti srodnu dušu :D :D
 
Ocean_state:
Razmisli malo. Oboica shokiraju narod svojom pojavom i time zaradjuju pare. Samo shto ovaj prvi dobija paznju metalaca jer radi neke cudne stvari sa zivotinjama dok Deen dobija paznju Balkanske nacije jer je Peskiric a ovi novokomponovani Balkanci oce da budu u ljubavlju sa homoseksualcima da bi ispravili ono shto je bilo. Ja protiv pedera nemam nishta. Shto vishe pedera vishe zhena za mene ali nisam za njih jer preteruju sa paradama
i emisijama i svu paznju stavljaju na sebe. Ja sam strejt pa ne trckaram po ulicama i vicem da volim zene. Jaka stvar. Tim paradama samo traze djavola. Docice im Radovci ili neki navijaci pa ce ih ubiti od batina. Sa tim zakonima o vredjanju po rasnoj osnovi ili seksualnom opredeljenju ili ubistva zbog toga shto je covek gej ili crnac ili ovo ili ono samo grupisu ljude. Shto bi rekli Kajl, Sten, Kartmen i Tvig to se zove "Divljacko licemerje"
(Savage hypocracy).

To je zapravo to...ne postaje svako poznat samo na osnovu svojih kvaliteta. Mnogo je poznatih licnosti koji su "popularnost" stekli cudnim postupcima i sokiranjem javnosti...samo, neki ostanu vidjeni, neki odmah odu...videli ste sami i onog Velikog Brata...cist primitivizam, kao mi kopiramo Visoko drustvo, put ka Evropi...pa gde ste posli...nemate kud.. sve dok vam ovakvi ljudi pevakaju u zemlji....zaista mrzim balkansku muziku, i nemam nikakve veze sa njom...Deen mi je jednostavno privukao paznju kao pojava, a i glas mi se svideo...zaje bano je to sto peva ovakvu vrstu muzike...zato mi je i cudno sto me je zarazio pojedinim pesmama, jer ja nikada nisam slusala "balkansku muziku"...ne slusam je ni sada, nikako..deen je kao sto rekoh, faza u prokletom pubertetu
.heal the world
 
deen je isfeminiziran......nije on kriv sto je tako......a mi odmah pomisljamo da cim je neko isfeminiziran da je gay...............mozda i jeste,to nije niciji problem....kad to budemo shvatili onda cemo nadam se biti manje konzervativni
 
Lucky girl:
deen je isfeminiziran......nije on kriv sto je tako......a mi odmah pomisljamo da cim je neko isfeminiziran da je gay...............mozda i jeste,to nije niciji problem....kad to budemo shvatili onda cemo nadam se biti manje konzervativni
Prvo, da, on ga prima u guzu, drugo, ne, naravno da nije moj problem što ga prima u guzu, dok god ne stojim ispred njega u redu, i mi smo svi ovde 'evropski čoje'ci široki'je svatanja' pa nam ništa ne smeta i sve shvatamo... :idea:
 
pa da,vidi se kakav smo mi narod kad vidim da ovde svi znaju gde ga on prima ili ne.......zabole mene za neciji zivot,i ta lupanja nije problem dokle god ne stojim ispred njega? :roll: o boze.........i problem u muzici je i nastao onda kad je ona pocela da se gleda ,a ne slusa........
 
Lucky girl:
pa da,vidi se kakav smo mi narod kad vidim da ovde svi znaju gde ga on prima ili ne.......zabole mene za neciji zivot,i ta lupanja nije problem dokle god ne stojim ispred njega? :roll: o boze.........i problem u muzici je i nastao onda kad je ona pocela da se gleda ,a ne slusa........
Eto, neću više. Izvini molim te, ako ikako možeš. :lol:
Nisam znao da si profesionalni ispravljač krivih Drina.
 
Lucky girl:
e to je uzas.....ne zna niko nista o njemu,sem da je gay.......onda bolje da ni to niste znali
Slazem se.Samo ne zelim da komentarisem njega kao umetnika kad nisam nista cuo od njega.Samo sam zbog svih onih koji su ga isprozivali zbog toga sto je gay rekao da to nema nikakve veze.Preporucujem konzervativnim budalama da procitaju Da Vincijev kod.Mozda ce im pomoci da otvore oci. :shock:
 
Lucky girl:
pa da,vidi se kakav smo mi narod kad vidim da ovde svi znaju gde ga on prima ili ne.......zabole mene za neciji zivot,i ta lupanja nije problem dokle god ne stojim ispred njega? :roll: o boze.........i problem u muzici je i nastao onda kad je ona pocela da se gleda ,a ne slusa........

potpuno se slazem sa svime...tako kratko i jasno napisano. Pogotovo poslednja recenica...moracu to da naucim napamet ;)
 
E Katy jer se secas ovoga:

Za mene je zabranjen svet iza vrata ledena.
U njemu ti si naljepsi cvet moja tugo jedina.
Jer usne su trnje i ranit ce te znam.
A oci su crne ni pakao ni raj.

ref:
Jer ja sam andjeo sa greskom,
na ljubav ja se zaklinjem.
Danas ljubim te sa smjeskom
a sutra vec me proklinjes...
Oooooooooo ne!!!!
Ja sam andjeo sa greskom
htjeo bi ljubav da ti dam.
Al ne mogu vise za tobom da disem
Ostajem nemocan...

Nisam taj sto bi u had za tobom posao.
Ni uz tvoj sjaj me, za grijehom glad,
ne bi prosla nikako.
Jer usne su trnje i ranit ce te zna.
A oci su crne ni pakao ni raj.......

ref:







........................................................ANDJEO SA GRESKOM
 
aa, andjelcicu...
ko je ta sexy chica
da li neko znaaaa
butena senjorita, osvojicu je jaaaa
tajanstvena sexy chica
u pogledu joj grooom
ako me neko pita
vjec sam lud za njooom
......
dal svjesna je
da raspaljuje
misli skroz bezobrazne
u ritmu dok se njise guza taaaa
..aaa da,
ko je ta sexy chica....
donde sta mi sexy chica
... ;)
 

Back
Top