Deca

ako bi neko hteo i meni da vidi sta kaze horoskop, please, meni je vreme za decu...
15.12.1975. Bgd. u 00.55h, ajde neka dobra dusica da vidi pa da mi kaze kakvi su aspekti, hvala!
 
A jel moze neko meni pomoci? Vec vise od dve godine se nadamo nekom slatkom bebcetu a nikako? A horoskop kaze ovako: riba podznak ovan (ASC na 6 stepeni), peta kuca na 23 raka (a i cetvrta je u raku, to je nesto kao ugnjezden rak?) i mesec na ascedentu, na 11 ovna. Mesec ima trigon sa neptunom, opoziciju s plutonom i konjukciju sa ASC.
Nasla sam negde da je mesec u ovnu i ostalim vatrenem, a posebno vazdusnim znacima los za plodnost. Sta vi mislite, sta bi jos moglo biti?
 
Pokusacu nesto da razjasnim:)
Vrh V polja je u ribama.Vladar riba je neptun koji je smesten u II polju strelca na 15,53' (blizanci).Pitanje je da li prva trdunoca mogu biti blizanci i da li je ona ne planski to mislim zbog neptuna?
 
5.kuca u BLIZANCIMA,a u njoj merkur na 25stepenu-Px :
Sunce konjukcija merkur
Merkur konjukcija venera
Merkur konjukcija mars
Merkur sqare uran
Merkur sextile saturn
Merkur sqare pluton
Merkur sextile jupiter

Mesec u 3.kuci u BIKU na 15stepenu :
Mesec trine pluton
Mesec opposicija neptun

Ako neko zna neka pomogne da shvatim OVO...
 
ja mislim da bi bilo dobro da govorimo o aspektima koji upućuju na djecu, na blizance itd... jer ovako svi žele da im se pogleda karta a nitko ne odgovara....
 
Ne razumem zasto postoji ova tema ako nema nekoga ko vodi komunikaciju
i eventualno daje neko svoje misljenje i odgovore na postavljena pitanja?????????????
Nadam se da ima zainteresovanih-sta PSIHO misli o tome????????
POZDRAV SVIMA I PRIKLJUCITE SE DISKUSIJI...
 
Psihologue:
Pa znaš kako Misija ima ovde dosta tema koje vodim...
Mogu da pripomognem ali nemogu sve da vodim i iniciram..
Tema je od sexylady...

SLAZEM SE u potpunosti sa tobom ali NJE uopste nema - sta da se radi dalje???
Glupo je zapoceti nesto i ostaviti ne dovrseno...Da ne ispadnem mnogo pametna
neka bude tako...
 

Back
Top