DECA CRNE RUZE

dark-erka

Obećava
Poruka
57
IDEMO, PISITE O OVOJ SATANISTICKOJ SEKTI KOJA DELUJE KOD NAS, A KOJE SE MNOGI TOLIKO PLASE PA SE POVLACI I PO NOVINAMA. KOD NAS SE MNOGO GOVORI O OVOJ SEKTI, ALI CESTO SE VISE IZMISLjA NEGO STO SE KORISTE ISTINITE CINjENICE. ZAISTA, TREBALO BI MALO DA SE OBAVESTE. DA VIDIMO, KOLIKO VI ZNATE O Children of Black Rose?
 
evo google rece rijec-dvije

preletjeh pogledom po strani i vidjeh wicca oltar posvecen bast (very satanisticko :lol:)
i neko pominjanje zrtvovanja....

cisto da se zna - energija oslobodjena prilikom zrtvovanja nije aplikativna
osoba koja vodi ritual ne moze da usmjeri tudju zivotnu energiju a ne tek osoba koja (cak i ako je to dobrovoljno) biva zrtvovana
bilo kakvo kanalisanjeu nekom konkretnom smjeru je skoro nemoguce

mozda tek kod budista ili neke osobe na povisokom stepenu svijesti

samim tim, ovo sa zrtvovanjima je cist pozeraj ljudi koji nemaju pojma ali jbg zele da odrze neki imidz
 
IDEMO, PISITE O OVOJ SATANISTICKOJ SEKTI KOJA DELUJE KOD NAS, A KOJE SE MNOGI TOLIKO PLASE PA SE POVLACI I PO NOVINAMA. KOD NAS SE MNOGO GOVORI O OVOJ SEKTI, ALI CESTO SE VISE IZMISLjA NEGO STO SE KORISTE ISTINITE CINjENICE. ZAISTA, TREBALO BI MALO DA SE OBAVESTE. DA VIDIMO, KOLIKO VI ZNATE O Children of Black Rose?

Jos jedna posrnula devojcica...TO KAZU ONI IZ BLACK ROSE...:twisted:
 
pa ja....
protiv onih koji su miroljubivi i koji se ne loze na neke budalastine nemam ama bas nista....sa njima sam 100% ok...ali kada neko krene da se lozi na neke satane i lucifere, vidim da imam posla sa hriscanima vecim od samih hriscana i ne mogu da ih gledam....pogotovo kada kroz njihove price krenu da se provlace reci tipa "zrtva, krv, osveta, ku*ac, palac".....
 
pa ja....
protiv onih koji su miroljubivi i koji se ne loze na neke budalastine nemam ama bas nista....sa njima sam 100% ok...ali kada neko krene da se lozi na neke satane i lucifere, vidim da imam posla sa hriscanima vecim od samih hriscana i ne mogu da ih gledam....pogotovo kada kroz njihove price krenu da se provlace reci tipa "zrtva, krv, osveta, ku*ac, palac".....

sick! 8)
 
ajde ajde - ostavite "djecu" na miru, nije lijepo da tako napadate mlade privrednike...
mislim, bas su "sljatki" onako neprilagodjeno prilagodjeni - obuceni u crno, namazani crvenim ispod ociju...

jedino ne volim sto mi jure macke oko zgrade - obe su crne, istina, ali imaju potpuno drukcija uvjerenja - znaci, nek mi ostave macke na miru i sve bo
 
procitaj The Law of Thelema i diskusije na temu malo bolje

pa kada shvatis razliku izmedju Do what thou wilt shall be the whole of the Law
i
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law

znaces o cemu govorim

a i The Book of the Law bi bilo dobro procitati


EDIT: khm, ovo je bilo namjenjeno individui koja Bruinen smatra jezerom
 

Back
Top