Debeljuca!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
C

cudn@

Gost
Rekli su mi u modnoj agenciji, da treba da smrsam.Ja kao kreten,samo jedeeem,i jedem,moram na dooobru dijetu(samo ne znam kako)? :roll: Ma boli me vise uvo,i ako ne prodjem zbog kilaze,tako mi i treba kad sam kreten...aj'zdravo...
 
cudn@:
Rekli su mi u modnoj agenciji, da treba da smrsam.Ja kao kreten,samo jedeeem,i jedem,moram na dooobru dijetu(samo ne znam kako)? :roll: Ma boli me vise uvo,i ako ne prodjem zbog kilaze,tako mi i treba kad sam kreten...aj'zdravo...
DAJ BRE,ODUZMI 110 OD SVOJE VISINE I ETO TI IDEALNE TEZINE,NI MANJE NI VISE TI APSOLUTNO NE TREBA.
 
Koja glupost. Taj nacin odredjivanja normalne tezine je odavno zastareo.

Potrebno je da se odredi BMI, odnosno na srpskom- telesni indeks mase. To se izracunava tako sto se masa(Kg) podeli sa kvadratom visine(metar na kvadrat)

Naprimer: osoba koja je visoka 180cm odnosno 1,8m, i teska 76Kg ima BMI:

76:( 1,8 x 1,8 )= 76:3,24= 23,4
znaci, BMI= 23,4

Kada je BMI izmedju: 18 i 20- osoba malo mrsavija
20 i 25- osoba ima normalnu tezinu
25 i 28- osoba malo deblja

Ako je BMI neke osobe manji od 18 ili veci od 28 treba posetiti lekara (nutricionistu)
 
JA MISLIM DA JE BAS KRETENSKI IZGLEDATI KAO MANEKENKE!NA NJIMA COVEK SAMO KOSTI MOZE VIDETI.STVARNO NEZNAM ZASTO SVI SMATRAJU DA SU MANEKENKE LEPE KAD LICE NA MOTKE ZA VES???
 
Pa, recimo da manekenke uopshte nisu uvek lepe. Njihov izgled biraju dizajneri, koji chesto imaju bizarne pretstave shto se tiche lepote (primer: pochetkom 90' su u modi bili podochnjaci kod manekenki, koji su chesto poticali od konzumiranja heroina...)...i tako i dalje ribe misle da su lepe ako nemaju nishta izmedju kostiju i kozze, a ja kazzem (citiram Mileta iz moga razreda):"Ljudi, jed'te, pijte, razmnozavajte se, uzivajte, nemojte da vas takve sitnice obuzimaju, manje razmishljajte o zzivotu a vishe ga zzivite...bla..."(Mile voli da pricha).


[PASS TO THE LEFT !]
->Praise Be To Jah<-
 
ja sebi nikad ne bi dozvolila da mi neko govori da smrsam.jedim se kad vidim devojku koja je mrsava kao stapic,i kada joj kosti ispadnu....i to sa dijetama je cista glupost...kani se toga to nije zdravo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top