• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Davis Cup

Dobro,pomalo,ali samo pomalo ocekivan poraz Noelta..Ja sam se nadao da ce ipak na sljaci pokazati vise,Ferer je realno bio BOLJI!

Nista sad,idemo da geldamo kako Janko dere Rafu ;)
 
Ma suluda su razmisljanja da mozemo da pobedimo Spaniju i to u Spaniji.....cak i da se mec igra kod nas sanse bi bile na strani spanaca i to 60-40....ovako u Spaniji su 95-5 za Spaniju.
 
Xaxaaax e sjajan si Medo :)

No,treba verovati iako su sanse male. Opet,ovo je bio veliki udar za konacan rezultat. Janko tesko moze dobiti Rafu(ali treba verovati),nas dubl je SIGURNO bolji od njihovog,ali onda je 2:1 za Spance...

Ako sve i tako bude bilo,poslednji dan,prvi mec- Rafa Vs. Nole,i po meni ce to biti mec odluke. Janko kakav je kreten,ako Nole dobije Rafu( 2,5%) onda ce Janko za inat ostalima dobiti posle 4 sata Fererera..To je sigurno :D
 
Tipsa je smean za zlatnu medalju! Bolje da su stavili Troickog ili cak Krajinovica,vise bi uzeli gemova..Ako nista drugo.Ovaj covek je totalno van forme.

Da li ce biti 5:0 na kraju,ajoj bruke...
 
ni znoj rafa nije pustio a sat ipo se suncao...

ako nekog treba kriviti.. to je onaj koji je odlucio da tipsa igra u trenutku kada imamo tenisera koji zauzima bolje mesto na listi i pruza mnogo bolje partije od janka poslednjih meseci...
 
Nije smesan Tipsarevic nego oni koji mu jos pre meca sa najvecim sljakerom svih vremena daju pobedu :dash::dash::dash:

Lepo je biti patriota ali malo relanosti bi vam zaista dobro doslo.. pa on nikada nista u karijeri nije uradio a sva je prilika i da nece
 
Nije smesan Tipsarevic nego oni koji mu jos pre meca sa najvecim sljakerom svih vremena daju pobedu :dash::dash::dash:

Lepo je biti patriota ali malo relanosti bi vam zaista dobro doslo.. pa on nikada nista u karijeri nije uradio a sva je prilika i da nece
ma daj, ko se ovde nadao pobedi tipse?

mene samo cudi da su ga gurnuli u vatru kada je u ovakvoj formi (igrao je sada, kao i u poslednje vreme, mnogo slabije nego sto ume)... i tesko mi je da verujem da troicki ne bi zadrzao nadala bar nekoliko gejmova vise... al opet- mozda viktora cuvaju za dubl...

ma kakogod- bilo je jasno da su nam sanse male... ocekivano ispadamo.... ako se ne desi cudo.
 
U rpavu si,ja sam navijao za Tipsu,ali realno je bilo da on nze moze da dobije mec. Opet je realno bilo da Tipsa uzme vise od 3 gema..Toliko bih i ja uzeo,pa pustimo bi me Rafa kao sto je pustio i Tipsu u poslednjem setu :)
 
I iance,da lis e neko seca igraca Dusana Vemica? E pa taj covek vec godinu dana igra samo dubl cini mi se,sta vsie,iam i rezultate,sto njega nisu zvali?Bar za dubl! I onda jos stavis Troickog,a Tipsi kazes,hvala druzemali nisi u formi,ili ga pozoves kao PETOG i aj zdravo...Koliko god bio talentovan Krajinovic,mogli su protiv Spaniej da povedu nekog drugog,nekog dubl igraca,konkretno,Vemica.

Ocajni potezi selektora,pored anravno,lsoe igre obojice,tu nema price. Troicki je u boljoj formi,trebao je da igra sa Nadaolm(bar bi uzeo 5-6 gemova) i stavis Vemica sa Zimom...Sigrno bi bilo bar 2:1..Nadam se da ce Viktor dobro oodraditi posao sa Zimom,bar necemo da se nadamo.
 
I iance,da lis e neko seca igraca Dusana Vemica? E pa taj covek vec godinu dana igra samo dubl cini mi se,sta vsie,iam i rezultate,sto njega nisu zvali?Bar za dubl! I onda jos stavis Troickog,a Tipsi kazes,hvala druzemali nisi u formi,ili ga pozoves kao PETOG i aj zdravo...Koliko god bio talentovan Krajinovic,mogli su protiv Spaniej da povedu nekog drugog,nekog dubl igraca,konkretno,Vemica.

Ocajni potezi selektora,pored anravno,lsoe igre obojice,tu nema price. Troicki je u boljoj formi,trebao je da igra sa Nadaolm(bar bi uzeo 5-6 gemova) i stavis Vemica sa Zimom...Sigrno bi bilo bar 2:1..Nadam se da ce Viktor dobro oodraditi posao sa Zimom,bar necemo da se nadamo.

Slazem se....Krajinovic je i onako pozvan da sedi i gleda dok bi Vemic bio od koristi u dublu!
 

Back
Top