Dark Angel

Tzar

Elita
Poruka
19.689
Poceo sam ponovo da gledam seriju u nedostatku neceg novog a dobrog. I ponovo sam se odusevio:D. Moram da priznam da sam zaboravio koliko je dobra. Mislim da je steta da ovakva serija nema svoju temu... So without further ado...

dark-angel-jessica-alba.jpg


Dark Angel - americka cyberpunk serija prati dozivljaje Max Guevare (Jessica Alba) - devojke koja je genetski modifikovana i unapredjena, trenirana i obucavana od strane tajne vladine agencije Manticore sa ciljem da postane vrhunski vojnik i ubica.

Max je zajedno sa jos 11-toro druge dece uspela da pobegne iz Manticore kampa.

Nakon toga je doslo do teroristickog napada na USA u kojem su teroristi aktivirali emp oruzje sto je izazvalo opsti haos.

Nekoliko godina nakon tih dogadjaja Max se krije u Seattlu, gde radi kao kurir za Jam Pony, traga za svojom prosloscu, ostalim klincima koji su pobegli iz Manticore, pomaze slabe i bori se protiv zlih...

To je mali portret nase heroine...

Dark-Angel-tv-07.jpg
 
Poslednja izmena:
Naravno pored nje tu su i ostali zivopisni likovi...

Pre svih njena luda ekipa iz Jam Ponija:

castda5-1.jpg


Moj omiljeni lik Original Cindy :heart: (Valarie Rae Miller) - njene opaske me uvek odusevljavaju. :D

dark_angel4-1.jpg


Ostatak ekipe cine Herbal (Alimi Ballard), Sketchy (Richard Dunn), uvek mrzovoljni sef Normal (J.C. MacKenzie) i Maxina cimerka Kendra (Jennifer Blanc).

Michael Weatherly glumi Logan Cale-a, Maxinog saveznika u borbi kriminala i Manticore.
0000002409_20060919155041.jpg
 
Gledam na kompu. U poslednje vreme slabo gledam tv - tako da ne znam da li se daje negde.

Mislim da Nana zeli da izgleda mladje sa takvom bojom kose. Svaki put kad vidim njene nove fotografije ona izgleda sve mladje i mladje. Ne znam da li je to zbog fotosopa ili ima dobrog lekara, ali ako nastavi ovako vratice se u detinjstvo...:D
 
Gledam na kompu. U poslednje vreme slabo gledam tv - tako da ne znam da li se daje negde.

Mislim da Nana zeli da izgleda mladje sa takvom bojom kose. Svaki put kad vidim njene nove fotografije ona izgleda sve mladje i mladje. Ne znam da li je to zbog fotosopa ili ima dobrog lekara, ali ako nastavi ovako vratice se u detinjstvo...:D
Meni bas izgleda bolje i mladje sa tamnom kosom.

FedCon maja ove godine

pitanje iz publike na tu temu: 3:39 - 4:16 :D

 
:D Lepo sam rekao izgleda sve mladje i bolje. :D

Ali na stranu sad izgled, mislim da je Nana odlicna glumica i steta sto nema vise posla za nju u Holivudu. Mada mislim da sam negde citao da je zbog dece htela da provodi sto vise vremena u N.Y. i da je zato odbijala neke uloge u serijama zbog kojih bi morala da provodi mnogo vremena u Vankuveru ili L.A.-u. Zato je vise radila u pozoristu - glumila je u mjuziklu Chicago i to u vreme kad je sniman film sa Ketrin Zitom i Rene. Steta sto je tu nismo videli...:sad2:
 
:D Lepo sam rekao izgleda sve mladje i bolje. :D
U prvom delu snimka izgleda još mlađe i slađe :p ;) maltene kao devojčica, posebno sa onim kezom (negde posle 2:45) :D


Ali na stranu sad izgled, mislim da je Nana odlicna glumica i steta sto nema vise posla za nju u Holivudu. Mada mislim da sam negde citao da je zbog dece htela da provodi sto vise vremena u N.Y. i da je zato odbijala neke uloge u serijama zbog kojih bi morala da provodi mnogo vremena u Vankuveru ili L.A.-u. Zato je vise radila u pozoristu - glumila je u mjuziklu Chicago i to u vreme kad je sniman film sa Ketrin Zitom i Rene. Steta sto je tu nismo videli...:sad2:
A sadašnji muž joj je producent mjuzikla Chicago.

Da je bila u filmu, možda bih ga ja i pogledala... :lol:

Ta serija sa konjima je valjda "Wildfire". http://www.imdb.com/title/tt0439879/ Ja sam svojevremeno ukačila neku scenu, ali se epizoda već završavala... možda repriziraju...

Bila je naravno i u BSG, ali tamo je glumila ženu koja umire od raka, pa naravno da nije mogla da izgleda mnogo dobro.
 
Poslednja izmena:
Wildfire je ok serija. Poslednji put je bila na TV Avala pre nekoliko meseci. Jedino sto me u toj seriji mnogo nervira klinka/kriminalka koja je posle glumila Ruby broj 2 u Supernatural.:vudu:

Ne pominji mi novi BSG. Smorili su za medalju. Dok je dosla Nanina epizoda vec sam bio u fazonu premotavanja ili citanja knjige dok idu epizode. Jedini likovi koji su na mene ostavili utisak u n.BSG su Boomerica, Michelle Forbes kao admiralica Cain i donekle Caprica. Svi ostali su me razocarali...

Takodje sam poceo da gledam i staru Galaktiku. Da tako kazem TOS. Tek tu sam se odusevio, ona muzika, onaj smek, pa kako glumi onaj Starbak. Pa to nije normalno. Sad mi je jasno kako je taj lik bio idol celoj generaciji klinaca. Svi smo hteli da budemo Starbak kad porastemo. I znam masu ljudi koji iz principa nisu hteli da gledaju n.BSG zbog Starbakice. I ja sam bio takav, ali nisam karakter pa sam popustio i odgledao na kraju... :)

Sa Nanom bi mozda trebalo nabaviti Working girl. Nana i Sandra Bullock. Imam neki osecaj da bi to moglo da se pojavi na torrentu...;)
 

Back
Top