Današnji događaj

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.837
Dogovorim se ja sa jednom forumašicom odavde da se nađemo u NS i da se upoznamo. Spakujem se ja, pa jedan bus, pa drugi, pa taxi i stignem tamo. Čekam ja čekam...ništa. Vidim ispalila me. Mobilni joj isključen. Pokunjim se i krenem nazad. Kad priđe mi jedna gospođa 30-35 god. 80-85 kg. i zamoli me da joj pomognem sa nekim torbama. Ja je pitam dal joj ja ličim na nosača, ona kaže da mi neće otpasti ruke ako pomognem...ona bi mi čak nešto i platila. Ja kažem da me ne interesuju pare. Pa šta hoću, pita ona. Piččku. Kratko i jasno. Ona se uozbilji i pita da ponovim. Ja joj lepo objasnim, neću pušenje, perverzije, gluposti...nego hoću čisto seljačko jebbanje. Ona onda sama ponovi:"Želiš čist sex" .:rumenko:
"Bravo...shvatila si"; kažem ja i sad mislim da će me najuruiti, kad ona mene povede sa sobom do neke zgrade, pa na drugi sprat. Čim sam ušao, ona me tera da se skinem. Tražio si..eto ti. Ja se skinem i ona me zaskoči odozgo, ali mnogo se unela u posao, pa znoj sa njenog lica počeo da kaplje po meni, ja onda promenim pozu, pa od nazad. Žena stenje i dahće...ja se uplašio da joj nije pozlilo. Onda je položim dole pa...UDRI. Kad odjednom vidim da pravrće očima. Ja se nasmejem i kažem joj da mora više vežbati..jerbo će je strefiti šlog. :per:
Ona se nasmeje i pita dal sam bosanac. Neee...nisam. :mrgreen:
Kaže znala sam samo mi se jednom ovo desilo sa jednim bosancem. Ja se preznojavam a on se samo smeje i delje li delje.:super: I tako...obavim ja posao...pozdravimo se...pozvala me je da naiđem kad me nanese put u NS.

Međutim mene nešto kopka. Da nije možda ona u stvari ta forumašica koju sam čekao i koja se nije pojavila? Možda me je posmatrala iz prikrajka? Kad je videla da ću da se vratim tužan, ona rešila kao slučajno da me startuje sa cegerima i torbama. :confused:
ŠTA VI MISLITE?
 
Poslednja izmena:
Dogovorim se ja sa jednom forumašicom odavde da se nađemo u NS i da se upoznamo. Spakujem se ja, pa jedan bus, pa drugi, pa taxi i stignem tamo. Čekam ja čekam...ništa. Vidim ispalila me. Mobilni joj isključen. Pokunjim se i krenem nazad. Kad priđe mi jedna gospođa 30-35 god. 80-85 kg. i zamoli me da joj pomognem sa nekim torbama. Ja je pitam dal joj ja ličim na nosača, ona kaže da mi neće otpasti ruke ako pomognem...ona bi mi čak nešto i platila. Ja kažem da me ne interesuju pare. Pa šta hoću, pita ona. Piččku. Kratko i jasno. Ona se uozbilji i pita da ponovim. Ja joj lepo objasnim, neću pušenje, perverzije, gluposti...nego hoću čisto seljačko jebbanje. Ona onda sama ponovi:"Želiš čist sex" .:rumenko:
"Bravo...shvatila si"; kažem ja i sad mislim da će me najuruiti, kad ona mene povede sa sobom do neke zgrade, pa na drugi sprat. Čim sam ušao, ona me tera da se skinem. Tražio si..eto ti. Ja se skinem i ona me zaskoči odozgo, ali mnogo se unela u posao, pa znoj sa njenog lica počeo da kaplje po meni, ja onda promenim pozu, pa od nazad. Žena stenje i dahće...ja se uplašio da joj nije pozlilo. Onda je položim dole pa...UDRI. Kad odjednom vidim da pravrće očima. Ja se nasmejem i kažem joj da mora više vežbati..**** će je strefiti šlog. :per:
Ona se nasmeje i pita dal sam bosanac. Neee...nisam. :mrgreen:
Kaže znala sam samo mi se jednom ovo desilo sa jednim bosancem. Ja se preznojavam a on se samo smeje i delje li delje.:super: I tako...obavim ja posao...pozdravimo se...pozvala me je da naiđem kad me nanese put u NS.

Međutim mene nešto kopka. Da nije možda ona u stvari ta forumašica koju sam čekao i koja se nije pojavila? Možda me je posmatrala iz prikrajka? Kad je videla da ću da se vratim tužan, ona rešila kao slučajno da me startuje sa cegerima i torbama. :confused:
ŠTA VI MISLITE?

Ја мислим да јесте
 
ja mislim da si ti samo imao vlazne snove :aha:
Nisu snovi, jerbo me samo put koštao 3.500,00 din...dva busa i taxi tamo...i toliko nazad. :roll:
Ako je bila brkata..to je onda, sigurno, forumasica :lol:..to je prvo i osnovno pravilo.
Nije brkata, zgodna, krupna žeMska...po mom ukusu. Ja ne volim mršave. :per:
ne mogu više da se bakćem sa ovakim neduhovitim nepismenoćama
Ovo je prvi put da mi je neko rekao da sam nepismen. Možda sam malo brže kucao, ali ne vidim neke velike pravopisne i gramatičke greške. Slobodno mi ispravi rad...učiteljice. :eek:
 
Sve ti verujem....
Čak i ono što ti je promaklo da napišeš.
I to ti verujem,onako,na "blanko"....

A,najviše ti verujem da je gospođa od 85 kila
pošla sa 10-tak torbi i kofera da se sretne sa tobom.
Nije pristojno samo,što te unapred nije obavestila
o svojoj nameri da susret sa tobom iskoristi -
u svrhu preseljenja....

Jer,ceo prenosivi deo stana,forumašica potrpala u
torbe,kofere,zembilje i kutije od "dijamant" ulja.
Bar da ti je to rekla,bilo bi ti nekako lakše...
Pa,i njoj samoj.

Ne bi toliko "prevrtala očima" i znojila se...
I dahtala,na drugom spratu.....

:hahaha::hahaha::hahaha:
Sledeći put kad ugovoriš sastanak sa forumašicom,
traži pismenu izjavu da neće nositi 10 kofera...
Treba se obezbediti.
Yebeno su namazane ove forumašice.......
 






















Kažeš da je po tvom ukusu.
Ne voliš mršave.
To je OK,ne volim ni ja....

Ali,ako je po tvom ukusu,kako tvrdiš,
što onda nisi dahtao...!?
Dahtala je samo ona !
To znači da ti jesi po njenom ukusu....!

Ili,možda,je kod nje obrnut slučaj...
Dahće samo sa onima,koji joj nisu po ukusu...(!?)
Đavo će ga znati,sve je tako tajanstveno u NS-u...........................
 
Meni ovde ništa jasno nije
nešto se zanimljivo krije
Zašto stihove pišemo
kad na forumašice kidišemo?

Preš'o je čovek kilometre peške
i vukao kofere teške
A sve zarad snošaja jednog
jednog ali vrednog.

Snošaja al kakvog? Iznenadnog!
Pojavila se niotkuda koka stara
Znalo se odma da će da ga ka*a.

Da l' je ona forumašica bila
ili prolaznica il božija sila
ili pak nešto savim treće
forumaš nikad saznati neće.

:hvala:
 

Back
Top