Danas covek ne moze ni da se ubije!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

FRIKAZOID

Zainteresovan član
Poruka
112
Posto se kod nas sve radi preko reda, tako da ako vas mrzi da citate, odmah predjite na kraj, na pitanje.

Pocecu ovaj tekst sa cuvenom recenicom jos cuvenije osobe.
I jeste da je sada tek 14 h, ali je meni odavno pao mrak na oci.
DOBRO VECE.

Pa da pocnemo sa slagalicom, valjda cu nesto smisleno da slozim.
Ja kad umrem sigurno idem u raj. U paklu sam vec bio.
Iz ludnice sam hteo da pobegnem, ali su me zaustavili na granici.

Gledam ovu drzavu i mislim kako je postala isto kao mesto zvano pakao.
Mucenje i agonija, a povrh svega, ne moze se pobeci iz nje, ni na koji nacin.
Peske se ne moze. Treba ju se novi pasosi, a dok prodje vreme da se odstancaju + par desetina njih sto idu preko reda, vec ce te i sami postati deo tog pakla.
Kolima ni slucajno, Evropa ne prima vozila koja rade na suprotan nacin od djubretarskog kamiona. Ali ima i onih koji imaju euro 5, za njih je druga taktika, digni cenu goriva, pa da vidimo da li ce imati neko para da napuni rezervoar do granice. Dobra je to stvar, posto ovakva poskupljenja ne smetaju sirotinji, ona ni pre toga nije kupovala gorivo.
Jeste da je Da Vinci umro jos pre 5 veka, ali mi jos uvek verujemo u njegove ideje i da ce ljudi jednog dana leteti. Cim se bude zavrsio strajk JAT servisera.
Ispod zemlje ne moze. Kad malo zakopam, komsije se bune da ih diram u temelj zgrade.

Covek pomisli i na neke alternativne metode. Recimo da ode na onaj svet.
Ali kako?
Policija zaplenila svo oruzije i lovacko i bojno, to vise ne sme da se nosi. Da se uzme lekovi? Prvo sto ni za bolesne nema, a drugo sto ti za svaki lek recept treba. Lekari ne daju nikakav recept za samoubistvo. To jos nije zavedeno pod nekom bolescu iako u Srbiji vlada epidemija samoubistva. Vecinu visokih zgrada je porusio NATO, a ostale i one koje su ponovo podignute ne moze se uci, jer nemate propusnicu. Evo probajte i samo i CK i Beogradjanka i Belvil i na Avalu. A ako hocete sa mosta da skocite onda su tu neke devojke i neki spasioci-superheroji. Da kupite pistolj ili da se zamerite nekom mafijasu ni to ne pomaze, jer je drzava objavila rat huliganima i mafijasima i svi se pritajili. Da ucinte neko veliko nedelo, recimo ubijte dete, dobice te samo 3,5 god besplatne hrane i smestaja, jer kod nas ne postoji smrtna kazna. Znaci ni tako. Mozda neka boles. Pored Meksika nismo, tako da i od smrtonosnog gripa nista, a ni od neke druge teske bolesti, posto nismo culi ni za eutanaziju. Jedino mozete da imate srece, pa da u porodici imate nekog ludaka i sve da vas posalje van zemlje, na onaj svet. Ali cim ste jos tu, niste te srece.

Jasno mi je zasto je Beograd dobio autobus sa otvorenim krovm. I sta to gledaju i cemu se dive kad dodju stranci u ovaj nas mali svet. Dobiju demo turu po paklu i turu po dupetu i ledjima.
Nije ni cudo sto kod nas postoji Djavola varos.

Recicu vam nesto o Nama.
Bicu skroman, Mi Srbi imamo samo jednu vrlinu, a to je da nemamo mana.
Mi smo izgleda pravi nebeski narod, kao da smo sa neba pali.
Mi smo se toliko eko-lomisali i sjedinili se sa prirodom, da nam zivotinje setaju po ulicama i ne moramo da ih drzimo u zoo-vrtu.
Mi smo i jako plemeniti narod, jer jos zivmo u plemenima.
Mi smo jedna od najizdrzivijih nacija, jer od malih nogu vezbamo decu. Dajemo im jednu izuzetnu hranu, salmonelu.
Mi smo socijalno i finanskiski veoma razvijen zemlja. Drzava skoluje za dzabe, a mi joj posle radimo za dzabe.
Mi nasu vladu jako volimo i dosta se druzimo sa njom. Svaki drugi dan organizujemo sedeljku kod vlade.
Mi smo toliko vicni u svemu da ce mo uraditi sve i sa svojih 9, 8, 7..... prstiju, tako da su neki poceli da odbacuju visak prstiju. Kao sto kaze poslovica, das mu prst on hoce celu ruku.Neki su toliko napredovali u tome da su poceli da odsecaju ruke, noge, glave... (nazalost muzevima)
Mi smo jedna od najpametnijih nacija, a samim tim i najrazvijenija. Tako da kad budemo krenuli u svet, ljudi ce mislite da je to NLO, jer ce nasi avioni izgledati kao uzarene kugle koje se vrtoglavim brzinama krecu ka zemlji, jer nema ko da nam odrzava te letece zmajeve. Ali kad nas budu videli gole i bose i culi te neartikulisane zvuke nepismenih huligana sigurni ce biti da su to vanzemljaci i zanimace ih kojim se to visokobioloskim tehnikama sluze da bi komunicirali. A posto u NLO-ima nece naci nista nalik njihovim kompovima, bice postavljeno pitanje koliko smo mi to pametni kad smo sve to prevazisli. I tako dok budu prolazile godine u proucavanju i socijalizovanju sa tim ne-ljudskim bicima, kosmos ce dobiti jos jednu planetu na kraju univerzuma zvanoj Srbija, iz koje se ne moze pobeci, jer izgleda da je uvlaci crna rupa. A i na njoj, pre nego sto je proguta crna rupa, doslo je neko novo zlo poznata kao Beograd, koja prozima Srbiju, gde ima sve manje i manje Srba, a Beogradjana sve vise i vise i gde je Beograd sve veci i veci, a Srbija sve manja i manja.

Slobodno dodajte sta imate ili me prepravita, pa da ovo sve stavimo u turisticki vodis Srbije.

E sad posto nismo u raju, ovaj tekst je dobro i ovako napisan samo za nase podrucije, tako da se izvinjavam Crnogorcima posto nemam dodatna dva znaka, jer sam kupio kinesku tastaturu. I izvinite sto ste izgubili vreme citajuci ovih 30-ak slova.

Ajde sad starno da postavim pitanje.
Da vi hocete da se ubijete i na takav nacin da npustite ovu zemlju, kako bi ste to stvarno uradili?
Od koga bi ste kupili oruzije, sa koje zgrade, koji lek, kada, gde....?
Na pocetku kad sam rekao da predjete na kraj, mislio sam na kraj ovog teksta, a ne vas :)
 
Ovom svetu fali mnogo toga!
Ljubav i vera se samo tretiraju, po navici, kao dobre stvari a u sustini su upravo suprotno. Nisu to bile ranije vec su ih ljudi svojim iskrivljenim shvatanjima takvima nacinile.

A sto se tice teme konkretno...
Ko god dodje u situaciju da ne moze i ne zeli da izdrzi vise lako ce naci nacin da okonca sve.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top