Dali savremen mushkarac mora biti i FENSI??

Kosnar MC:
Lichno mi se deshavalo da ne uspem mnoge stvari u zivotu zato shto sam jebeno normalan a nemam para a i kad ih zaradim ne oblachim se fensi...
Voleo bih da devojke ovo prokomentarishu!
meni su se fenseri smučili. više volim one u opuštenijim verijantama, ali sa svojim nekim fazonom i naravno sa ukusom. ako potražiš malo bolje, ne treba ti mnogo para. evo jedan moj drug je kupio apsolutno fantastičan dux i platio ga je 400 din. 400 DINARA, JE-BO-TE..ali zato ja ma koliko da tražim nema teorije da mi se tako posreći, nego bankrotiraj.ali treba znati ...nisam mogla da verujem. čudno je što sam ja kao smatrana fenserkom, a ne volim nešto takve tipove
 
mala_nish:
meni su se fenseri smučili. više volim one u opuštenijim verijantama, ali sa svojim nekim fazonom i naravno sa ukusom. ako potražiš malo bolje, ne treba ti mnogo para. evo jedan moj drug je kupio apsolutno fantastičan dux i platio ga je 400 din. 400 DINARA, JE-BO-TE..ali zato ja ma koliko da tražim nema teorije da mi se tako posreći, nego bankrotiraj.ali treba znati ...nisam mogla da verujem. čudno je što sam ja kao smatrana fenserkom, a ne volim nešto takve tipove
ej AJDE PREKINITE VISHE SA VREDJANJEM FENSERA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neko ima neko nema para pomirite se s' tim.................sta se ste si navrzli na fensere.........................nisam ni jednog fensera cula da pljuje po ostalima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JU KAKO UMETE DO LUDILA DA DOVEDETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
gucci_novosadjanka:
ej AJDE PREKINITE VISHE SA VREDJANJEM FENSERA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neko ima neko nema para pomirite se s' tim.................sta se ste si navrzli na fensere.........................nisam ni jednog fensera cula da pljuje po ostalima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JU KAKO UMETE DO LUDILA DA DOVEDETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja APSOLUTNO NE VREDJAM FENSERE. društvo mi je takvo i mene smatraju istom i ja to uopšte ne shvatam to kao nešto pogrdno.samo nisam baš zadrti fenser i da ih sad obožavam i dižem i da ja moram biti fensi ili ništa drugo. uostalom, niko ne pljuje po fenserima jer imaju para, svašta. koliko ja ljudi znam koji imaju duplo više para nego većina fensera, a uopšte nisu fensi i nose se super
 
Ma nije razumes nego me nervira kad ljudi govore kako fenseri nose kopije i kako kupuju kichericu po kineskim radnjama i tako to!!!!!!! TO RADE LJUDI KOJI POKUSAVAJU DA BUDU FENSERI!!!!!!!!!!! Pravi fenseri su totalna suprotnost.......................
mala_nish:
ja APSOLUTNO NE VREDJAM FENSERE. društvo mi je takvo i mene smatraju istom i ja to uopšte ne shvatam to kao nešto pogrdno.samo nisam baš zadrti fenser i da ih sad obožavam i dižem i da ja moram biti fensi ili ništa drugo. uostalom, niko ne pljuje po fenserima jer imaju para, svašta. koliko ja ljudi znam koji imaju duplo više para nego većina fensera, a uopšte nisu fensi i nose se super
 
Amazonka:
Ko ima para i ko voli da bude fensi nek to izvoli i sto se oko toga toliko raspracvljate.
Svaka roba ima svog kupca pa i ti fenseri meni licno mi se ne dopadaju, za one sto znam glume da su neke face u odnosu na ostale, ali ne razmisljam o fenserima uopste.
ne trazim ja od vas da razmisljate o time nego samo da ne govorite ruzne stvari o njima(nama) :) :) :)
 
Ne ***** jeftine trikove. I dalje imam pikove na fensi - likove...
I ne dam im da likuju! Iako i dan danas kad prodjem
dobacuju, dovikuju i naivno namiguju...
Pa se posle pitaj zasto ih stalno imam na repertoaru,
navucen sam na mikrofon a njih sve navucem na...Hmm :lol: 8-)

Pa naravno da nikome ne smetaju oni koji svoje zaradjene pare daju na originale i tako imam takvog jednog ortaka i ono sasvim je ok.

Ali oni sto od tatka uzimaju lovu i sa tim glume nesto mislim ovo se na njih pogotovu odnosi.
 
Niko nije rekao da su u pitanju losi ljudi. Rec je o tastini i snobizmu. Druzio sam se ja sa jednim fensi likom godinama: kada neko udje u lokal ili prostoriju on prvo sto uradi je da snimi sta se nosi, zatim koje cigare baca na sto i vrlo brzo iskalkulise koliko je para dao na ono u cemu je se pojavio te veceri. Krisom je prodavao nove farmerke jer su bile Vartekslove ( nekada je Varteks imao licencu za Levi;s ) iako se to nije dalo videti ali je se dakako, moglo pricati. Gledamo film i negativac bezi od pandura. Svi pratimo radnju ali on viknu u momentu: " gle tipa, bezi u air max 2 ". Isao je dotle da je slao neke likove da mu od kuma uzmu pare koje mu je ovaj dugovao jer je morao kupiti prvi te famozne patike u gradu. Tastina, praznina velika.
 
Kosnar MC:
Ne ***** jeftine trikove. I dalje imam pikove na fensi - likove...
I ne dam im da likuju! Iako i dan danas kad prodjem
dobacuju, dovikuju i naivno namiguju...
Pa se posle pitaj zasto ih stalno imam na repertoaru,
navucen sam na mikrofon a njih sve navucem na...Hmm :lol: 8-)

Pa naravno da nikome ne smetaju oni koji svoje zaradjene pare daju na originale i tako imam takvog jednog ortaka i ono sasvim je ok.

Ali oni sto od tatka uzimaju lovu i sa tim glume nesto mislim ovo se na njih pogotovu odnosi.
ne volim ni ja to..............................ali yebiga.........vecina je takva
 
Svi sad ovde pricaju o kupovini skupih a losih stvari.... A uopste ne mora da bude tako... Moze se kupiti i neka super lepa i kvalitetna stvar po relativno normalnoj prihvatljivoj ceni... i onda je to po meni dobar izbor... bez obzira da li ima neku nalepljenu etiketu ili nema...
No razumljiv je i revolt nasih prosecnih ljudi na tzv fensere... tj na one za koje oni smatraju da se oblace... skupo... :wink:
 

Back
Top