dajem ti za dinar

Peconi, molim Vas da ne vređate postavljača teme. Svi zajedno učestvujeno na ovom odf-u. Vi ste sami udarili taj neki low standard sa Miroljubom Petrovićem.
Disco molim Vas da malo bolje citate sta pisem kao i da prestanete da vredjate iako je to za Vas nemoguca misija
Rekao sam da ne mogu da verujem da postoji neko ko ne vidi da je to navlakusa znaci odnosi se na ljude o kojima prica postavljac teme a ne na samog postavljaca (iako ni te ljude nisam vredjao)
 
Disco molim Vas da malo bolje citate sta pisem kao i da prestanete da vredjate iako je to za Vas nemoguca misija
Rekao sam da ne mogu da verujem da postoji neko ko ne vidi da je to navlakusa znaci odnosi se na ljude o kojima prica postavljac teme a ne na samog postavljaca (iako ni te ljude nisam vredjao)
ziv bio momak al celokupna populacija skoro ti je na takvi ugovori sto sa medjiske kuce sto sa banke
 
Marketingski potez prodaje za dinar je nacin stvaranja potrebe i nije nikakava prevara. Mnoge stvari civilizacijski napredne su prodavane za dinar dok potrosac ne shvati da mu je to potrebno za bolji zivot.
Prevare nastaju kasnije iz onih sitnih slova, ali to nije tama.
 
Marketingski potez prodaje za dinar je nacin stvaranja potrebe i nije nikakava prevara. Mnoge stvari civilizacijski napredne su prodavane za dinar dok potrosac ne shvati da mu je to potrebno za bolji zivot.
Prevare nastaju kasnije iz onih sitnih slova, ali to nije tama.

Prevara je kada se očigledno neupućenom čoveku, da ne kažem nešto teže, nudi takav ugovor a da mu se na objasni kakve su mu obaveze.
I ne samo nudi, već i manipilacijom nametne.
 
Prevara je kada se očigledno neupućenom čoveku, da ne kažem nešto teže, nudi takav ugovor a da mu se na objasni kakve su mu obaveze.
I ne samo nudi, već i manipilacijom nametne.
Tacno, ali je tema onaj prvi deo prodaje za dinar....najlaksa prodaja za dinar je prodaja resursa koji se ne trose, vec je potrebno povecati njihovu potrosnju.
Kada se to koristi kao sarena laza za drugi deo ugovora koji je prevarni onda je i to deo prevare, cak i kada se marketinski obradjeno objasni nekome ko ne razume ni zbog cega mu treba ta potrosnja.
Za to na narod kaze " videla zaba da se konj potkiva, pa....."
 
Država podržava agresivne monopolističke kompanije, banke i ostale u pljačkanju naroda. Pola slučajeva raskida ugovora završi kod izvršitelja da se i njima napune džepovi.

Ko se jednom zezne, ne naseda, ali ima ih previše koji uleću iznova.
heheh da si ti ziva i zdrava ali pirmaidalne prevare su ti i organizovane od strane drzave ranije a sad se to zove promocijama i slicnim eufemizmima
 
heheh da si ti ziva i zdrava ali pirmaidalne prevare su ti i organizovane od strane drzave ranije a sad se to zove promocijama i slicnim eufemizmima

Znam i jasno mi je da je sve uz podršku države.
Ima toga svugde u svetu, ali našem narodu koji je realno u velikoj meri nepismen u tom smislu uvaljivati takve ugovore je krajnje licemerno.
Bezbroj puta sam bila svedok da uzimaju mob.telefone, ugovore a da pojma nemaju šta to znači.
Kada im nude IPTV sa besplatnim filmovima, pa im stignu računi trostruki zbog filmova iz praistorije skupljih od bioskopske karte...
Naravno da piše, sve piše, ali naši ljudi ništa ne čitaju.
Sad ako se zna mentalitet, takve se stvari stave pod kontrolu.
 

Back
Top