Dačić vratio Japancu ukradeni bicikl

Молим вас ако ништа друго Дачић одлично ради свој посао и сигурно се ангажовао да се пронађе укредено јер је човек ипак кренуо на пут око света

Можете бар једну похвалу за њега , свашта
 
Молим вас ако ништа друго Дачић одлично ради свој посао и сигурно се ангажовао да се пронађе укредено јер је човек ипак кренуо на пут око света

Можете бар једну похвалу за њега , свашта
Cuj nje.. Dacic krenuo na put oko svijeta a Kinez mu ukrao biciklo :hahaha:
 
Што би премијера било које државе занимала нека ситна крађа бицикла?Није премијер дужан да свакој белосветској вуцибатини излази на ноге и понижава се.Жалосно је да се због ситних дневнополитичких поена и мало популарности премијер Србије понижава на овај начин.У нормалној држави Јапанац би био обавештен да може преузети свој бицикл у некој забаченој полицијској станици и нико не би од тога дизао галаму.
 
Што би премијера било које државе занимала нека ситна крађа бицикла?Није премијер дужан да свакој белосветској вуцибатини излази на ноге и понижава се.Жалосно је да се због ситних дневнополитичких поена и мало популарности премијер Србије понижава на овај начин.У нормалној држави Јапанац би био обавештен да може преузети свој бицикл у некој забаченој полицијској станици и нико не би од тога дизао галаму.
Pa upravo to ni meni nije bilo jasno, otkud takva paznja jednog premijera zbog ukradenog bicikla osim ako ne zeli Japancima da se uslihta da nam daju neke novce ili sl.
 
Ivica Dačić sastao se sa Asadžijem u "Palati Srbija" i predao mu bicikl koji je policija jučer našla. Dok mu je predavao bicikl Dačić se našalio rekavši da "ako ništa drugo Asadži je imao priliku da ostane malo duže u Srbiji i nauči da kaže nešto na srpskom jeziku".

Dobro... Trebace Dacicu malo duze da vrati ukradeno Kosovo, ali ce zato itekako dobro (kao svoj maternji) nauciti albanski... :whistling:

_nobody_
 
Када ће мени да врати мој аутомобил,који је одузет "због провере",иако ми је решење стигло да преузмем возило,њега нема физички нигде већ четири године.
 
Неки Јапанац одлучио да иде на пут око света.Сада је то толико важно да му на ноге излази премијер једне државе.Украли су му и камеру у Никарагви па премијер те државе није трчао да му лично враћа камеру.Никарагва је једна од тзв."банана држава" али изгледа да тај назив више приличи Србији.
 
Неки Јапанац одлучио да иде на пут око света.Сада је то толико важно да му на ноге излази премијер једне државе.Украли су му и камеру у Никарагви па премијер те државе није трчао да му лично враћа камеру.Никарагва је једна од тзв."банана држава" али изгледа да тај назив више приличи Србији.
Eh,pa odavno je pokrenuta inicijativa da se Srbija izbaci iz saveza "banana drzava".Kazu da ne ispunjava sve uslove i da ce se otvoriti novi pregovori za clanstvo...
 
Неки Јапанац одлучио да иде на пут око света.Сада је то толико важно да му на ноге излази премијер једне државе.Украли су му и камеру у Никарагви па премијер те државе није трчао да му лично враћа камеру.Никарагва је једна од тзв."банана држава" али изгледа да тај назив више приличи Србији.
Koliko ja znam kamera mu nije ni vracena jer nije ni pronadjena. A i da jeste sigurno mu je premijer ne bi vracao, to samo ima samo kod nas.
 

Back
Top