Dabome

Araon

Elita
Poruka
16.460
Da li smatrate da su kres šeme i usputni seks degradacija vas kao osobe, jer imate mnogo toga da ponudite mimo koitusa ili se vodite strastima i ne razmišljate o tome uopšte?
 
Деградација као особе може бити само у случају да радиш нешто што не желиш, а тад ти је деградација из крес шеме најмањи проблем.

Нећу да предложим лечење, Сенсеи је осетљив на тај појам.
 
Da li smatrate da su kres šeme i usputni seks degradacija vas kao osobe, jer imate mnogo toga da ponudite mimo koitusa ili se vodite strastima i ne razmišljate o tome uopšte?

Не постоји особа оба пола која не жели да буде више од објекта за пражњење/задовољење искључиво сексуалних потреба.
 
kome degradacija pada na pamet, to mene interesuje?

Pa i mene, zato i pitam.

Деградација као особе може бити само у случају да радиш нешто што не желиш, а тад ти је деградација из крес шеме најмањи проблем.

Нећу да предложим лечење, Сенсеи је осетљив на тај појам.

Može biti i da osoba baš to i ne želi jako, ali da neko ne nudi više, jako im se sviđa itd, širok je spektar mogućnosti.

Не постоји особа оба пола која не жели да буде више од објекта за пражњење/задовољење искључиво сексуалних потреба.

Siguran sam da postoji, ali nije to tema. Zašto ne bi postojala? Neko voli to.
 
Упитан став?
Тврдим да није. Колико год уживао/ла у сексу сваке врсте, успутном и слично, свака особа има потребу за вишим нивоом односа.

Prilično smela tvrdnja s' obzirom da ne znaš svaku osobu na ovom svetu lično i u dušu.
 
Siguran sam da postoji, ali nije to tema. Zašto ne bi postojala? Neko voli to.

Paaaa... Zavisi od situacije do situacije. Nekad želim samo seks nekada nešto više.
Као што рекох, иако ужива и воли такав секс, урођена потреба човека је да оствари дубљи однос.
Не са сваком коју кресне, већ са евентуално одговарајућом особом.
 
Као што рекох, иако ужива и воли такав секс, урођена потреба човека је да оствари дубљи однос.
Не са сваком коју кресне, већ са евентуално одговарајућом особом.
To jeste. Ali, i sa druge strane nekada želiš samo seks jer je već sam po sebi lepa stvar.
 
Pazi, postojanje prostitucije direktno opovrgava tvoju tvrdnju. Nekada prosto želiš samo seks.

Prostitucija je posao, to se ne meša.

Као што рекох, иако ужива и воли такав секс, урођена потреба човека је да оствари дубљи однос.
Не са сваком коју кресне, већ са евентуално одговарајућом особом.

Ok, onda ćemo ignorisati celu plejadu ljudi koji imaju problem sa vezivanjem i beže od odnosa. Znam bar tri primerka.

Čim čujem prizvuk "svaka osoba", znam da prosto nije tačno.
 
Prilično smela tvrdnja s' obzirom da ne znaš svaku osobu na ovom svetu lično i u dušu.
Ово је поприлично површна примедба, јер би онда сви научни радови, теорије психолога пале у воду јер нису познавали сваког чивека на планети лично а усудили се да донесу суд. М?
 
Prostitucija je posao, to se ne meša.



Ok, onda ćemo ignorisati celu plejadu ljudi koji imaju problem sa vezivanjem i beže od odnosa. Znam bar tri primerka.

Čim čujem prizvuk "svaka osoba", znam da prosto nije tačno.
То што беже од односа не значи да га у суштини не желе, само не умеју да га остваре или имају другу врсту трауме.
 

Back
Top