..da sam

Ima 1000000 razloga....Cinjenica je da su muskarci dosta opusteniji od devojaka,nisu toooliko optereceni izgledom,nisu toliko emotivni,kao i Jos mnooooogo stvari....:D

Ne idu kod kozmeticara,nisu stalno kod frizera,ne razmisljaju kako izgledaju svaki put kad izadju iz kuce........

Pa poznajem i ja decka koji je nenormalno opterecen svojim izgledom....ali takvih je dosta manje...

I ja nisam rekla da se oni ne brinu o svom izgledu,vec da devojke posvecuju vise paznje tome od muskaraca!

Немој се држати стереотипа као пијан плота. ;)

Pixxxxxxxxx, da sa, mushko sigurno bix bila weliki zenskarosh........:)
Bila bix, burzuj, napucan, krpire swe furmirane, plawe ochi, crna kosa, dupa da i ****** polude, swe shto o chemu ja sanjam..........
Zenskarosh, kako bi reko bojan, shetala bix od sobe do sobe........
Bila bix kao James Bond, samo sa manje te akcije i sopashawanja sweta, ma wishe zena!!!!!
Joj bwe, bila bix mnoooogoooo luda......Neopisiwo......
Jedino shto sebi nikada necu oprostiti jeste bash to shto nisam mushko.......:(......
pozZz.....

Који пацијент! :eek:

Још ниједном се није испоставило да постови који садрже те знаке садрже и нешто паметно.
Баш би било фино забранити такав начин писања.
 
Ema, malo si se pogubila ali ajde.

Pa i da se kojim čudom jednog dana probudiš kao muškarac opet bi bila tako nepismena. Ko vas pusti iz srednje škole sa takvim znanjem? Sve bih ja to vratila u prvi razred osnovne!

:roll:
 
Који пацијент! :eek:

Још ниједном се није испоставило да постови који садрже те знаке садрже и нешто паметно.
Баш би било фино забранити такав начин писања.

Ne znam da li bi ja branio takvo pisanje. Ovako bar odmah znam sa kim imam posla... :roll:
 
Pixxxxxxxxx, da sa, mushko sigurno bix bila weliki zenskarosh........:)
Bila bix, burzuj, napucan, krpire swe furmirane, plawe ochi, crna kosa, dupa da i ****** polude, swe shto o chemu ja sanjam..........
Zenskarosh, kako bi reko bojan, shetala bix od sobe do sobe........
Bila bix kao James Bond, samo sa manje te akcije i sopashawanja sweta, ma wishe zena!!!!!
Joj bwe, bila bix mnoooogoooo luda......Neopisiwo......
Jedino shto sebi nikada necu oprostiti jeste bash to shto nisam mushko.......:(......
pozZz.....

I ja,i ja.

Slatko se ismejah... :hahaha:

Vala bas.

pa narawno, ja sam uwek zabawna........z:)

Ali uuuuuuuuvek.

daj Boze, kakwe ste wi bukwali ste................ strtashno!

Sve bukvalista do bukvaliste,ali ja nisam :ljutko:

Ma da bre, smesna si ko crtani! :roll:

Shinoda:eek:?O's da kazes da nije?

a shta ti znachi to wtf?

Wtf?:think:
Mislim da znaci wepotice ti foliras?
 
Ne razmisljam o tome,kao da nemam zanimljivije stvari za mastanje(:

Mozda jedino kad sam bila mladja,pa decaci nisu hteli da me puste u fudbalsku ekipu.
Tad sam htela da budem decakz:lol:

Ema, malo si se pogubila ali ajde.

Pa i da se kojim čudom jednog dana probudiš kao muškarac opet bi bila tako nepismena. Ko vas pusti iz srednje škole sa takvim znanjem? Sve bih ja to vratila u prvi razred osnovne!

:roll:

Ajme,koliko su oni dosadni s tim pisanjem,toliko ste dosadni vi koji ih konstantno ispravljate.
 
wind_of_change: j.b.g ja sam siroche, mene nije imao ko da nauchi..........z:)

Sibil Vejn: pa ja bix, i ja sam samo odg na temu sa malo shale.........z:)

Carol: xaxaxa, pa ja jesam smeshna jer sam pre swega budala, nikada nishta bukwalno ne sxwatam i uwek sam optimista....pa ti widi z:).......

Ma jok, wolim takve fufe! z:zz:

what the ****! sada mi je rekao brat.........z:p
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ima 1000000 razloga....Cinjenica je da su muskarci dosta opusteniji od devojaka,nisu toooliko optereceni izgledom,nisu toliko emotivni,kao i Jos mnooooogo stvari....:D


hmmm.... pa jeste... ali ima dosta likova koji su gori od nas devojaka po tom pitanju... ima onih sto se lickaju 3 godine pre nego sto izadju... sto placu kada se vrabac zakuca u prozor ( umesto da se kidaju od smeha jer je to jelte smesno)...
ja mislim da bi mi bilo lakse kad bih bila musko zbog jedne male sitnice... lik moze da menja ribe ko carape i on ce biti smeker, a ako devojka to uradi ona je znate vec sta...
i naravno ne bih morala toliko da vodim racuna da li sam oprala kosu, ocesljala se, obukla lepo.... imala bih tu neku opustenost... mogla bih da sednem ko kauboj a da mi niko ne sapne "kako to sedis ti si devojcica" itd.. :D
 
Lažu i tebe.
A gde je sve laž, ništa nije laž. :mrgreen:

Mico,
'nači,morao sam explorer da otvorim da bih odslušao tango.
I sviDŽa mi se. z:)
Idem sad polako,imam nastup u ćetiri.

btw.

Puk ga je slušao ravnodušno i s nepoverenjem, kao što puk sluša demagoge: tražeći
skrivena značenja iza nejasnih reči. Jer puk se već bio privikao na činjenicu da moćnici,
vlasti i fariseji prikrivaju slatkorečivošću i obećanjima obmane, pretnje i globe. Čekali su,
dakle, da se i ovaj izda, da kaže najzad ono zbog čega je došao, ono zbog čega sve te
puste reči, sav taj nejasan govor, lišen jasnoće i smisla. Stoga su ga slušali dalje. Bar će,
nadali su se, potkrepiti na kraju svoje mutno izlaganje nekom akrobatskom tačkom,
nekim čudom.

;)
 

Back
Top