Da niste znak koji jeste, koji bi bili i zasto?

Vecina skladnih brakova nosi aspekt Sunce Mjesec konjukcija idealno,Sunce Venera a Mjesec Jupiter pocne drugarski pa osoba koja ima Mjesec zakjubi se u taj Jupiter.Jupiter je ucitelj i onda takva osoba daje Mjesecu srecu nova neka znanja i vremenom se stvori duhovna veza bas za cijeli zivot al to nije tako cesto u praksi
 
Daj ne lupaj gluposti,morao sam tako da kažem.Vučić je veći izdajnik i veći nvo od svih mogućih nvo organizacija. Demokrate su za njega bili majka Tereza.
Ok al covjek zasluzuje astrolosku analizu.Imas kao svaka Vodolija potrebu da druge verbalno i intelektualno spustis dolje to ti je fetis kao sto su Lavu zlato nakiti kamere.Vodoliji mozes oca da psujes majku citav svijet briga je mozes imati vise para ili posla od nje ne zanima je.E al ako u necemu imas vise znanja ili pribilizno kao Vodolija onda pokazu svohu nadmenost zavist.Ja znam sve i samo ja Vodolija a ako ne znam i tada opet znam.Arogantni intelektualac je Vodolija.Al svakako je i to bolje nego da neko zavisi zbog toga sto neko ima vise novca bolji auto kao sto zavisi povrsni i ograniceni Bik.Dobro kod Vodolije je sto nije materijalista i ne cijeni ljude po tome i ne deklasira ih po tom pitanju za to ogromno postovanje.Ne namece status kao Lav ili pare i kucu kao Bik al namece svoje znanje sto je opet bolje
 
Poslednja izmena:
Daj ne lupaj gluposti,morao sam tako da kažem.Vučić je veći izdajnik i veći nvo od svih mogućih nvo organizacija. Demokrate su za njega bili majka Tereza.
Ok.Al postavi racionalno sebi pitanje.Zasto Demokratska partija nije bila toliko medijski kritikovana kao Vucic i Sns od strane regionalnih medija iz Hrvatske,Crne Gore i Bosne.Nemoj mi samo reci da Hrvati sada odjednom vole Srbe i da su zabrinuti sto sada taj strasni tiranin Vucic tlaci Srbe i unistava tu zemlju i sada to Hrvatske medije toliko boli sto Srbija nije srecna i razvijena drzava nego se pati pod Vucicem.I sada njima smeta sto Vucic tlaci Srpski narod.Znas kako blate Vucica u Cg medijima.Zapitaj se zasto zato sto im je stalo da Srbija bude bogata i srecna i bole ih patnje Srba u Srb kako da ne.Postavi sebi pitanje zasto toliko svom snagom ga medijski blate.Budi siguran da se Srbija vrati u 19 vijek sada ne bi se bavili njom regionalniji mediji ni 2 posto.Da sigurno brinu o Srbima mnogo I kazu mi mnogo volimo Srbe Vucicu nemoj da maltretiras taj divni narod koji obozavamo.Licemjerje!!! Zna se zasto kritikuju.Dodji u Cg i Cro i Bih da zivis jedno par godina pa onda iznesi misljenje o Vucicu bas bi me zanimalo da li bi imao isti stav.Srbija kakva god da je sada je za Hrvatsku Cg Bih bukvalno kosmicki brod zato laju.Sto ne znaci da je Srbima u Srb bajno sigurno nije.Ds samo nek su zdravo.Kako je moguce cekaj malo vise ga blate nego Milosevica 5 puta o kome nemam dobro misljenje itd.Cekaj o cemu se tu radi ok da Srbima u Srbiji smeta Vucic.Al zasto smeta Cg Hrvatskoj zasto msm da je to mnogo bitnije pitanje tu ces dobiti prave odgovore.Zasto bi im smetalo imaju svoj put svoje dvoriste svoje drzave itd.Otvori novine regionalne glavna tema Vucic sve najgore o cemu se to radi sto se to njih rice imaju li svoju pricu imaju svoje dvoriste pa imaju.Cekaj ko je tu demokrata ili ne zapitaj se
 
Poslednja izmena:
Zasto bi regionalni mediji kritikovali Ds da je na vlasti.Pa isti ti regionalni mediji da dodje npr Canak na vlast bili bi odusevljeni hvalili bi Srbiju kao niko.Canak bi sasvim slucajno uzeo Srbiji Vojvodinu nenamjerno.Znas kako bi aplaudirali Hrvati Bih Canku itd.Ds bi se ogradili to je demokratsko pravo ne otimanje jel oni su mnogo liberalni.I sada Vucic je tlaci Srbe mediji regionalni ga pljuju a Canak bi sigurno milovao Srbe ili npr Djilas oni bi bas milovali i mazili Srbe.Jos kada hrvatski mediji to pohvale onda je Srb sigurno bogatija od Norveske.
 
Poslednja izmena:
Da mogu birati sta bih bio logicno da bih bio prvi znak Zodijaka. Ovan. To su bebe Zodijaka, energija, entuzijazam, optimizam, superiornost. Mesec bih sebi dao u Lavu a podznak ne bih menjao u Skorpionu. Spoj Marsa-Sunca-Plutona..
Ovan ne zna za strah, Lav je borac velikodusan i prelep a Skorpioni psihopate, kriminalci i jak stepen regeneracije i transformacije..

Tako da pozdrav od Mars/Plutona u 1 polju u Skorpionu. ❤️🖕
 
Kao sto su je i trgovina mizerna i ekonomija i matematika al su i nepohodne to neophodna mizerija

Sto si veci matematicar ili trgovac manji si covjek nebitno dal ti to zelis da postsnes ili ne sama logika posla kojim se bavis ogranicava ide u mjeru a to vremenom stvara svijest koja nije ljudska nego tehnicka svijet otporw prema prirodi i metafizici snu svemu uzvisenom zato kad cujes Neptun Jupiter udises zivot slobodu sve uzviseno.Merkur je mizeran al se ne moze bez njega.Kao sto je i Venera mizerna al mami
Imam jedno pitanje za tebe ako može? Vezano za djevice. Pošto sam već ranije čitao tvoje postove.
 

Back
Top