Da li u Beogradu postoji fakultet koji ima Graficki smer.

Pa ovakoc ne znam na sta konkretno mislis kao sto rece Machine, ali sto se tice nekog dizajna crtkanja,osmisljavanja plakata,ima ga dosta na visim skolama,politehnicka u beogradu i jedna u Novom Sadu ali sad ne mogu trenutno da se setim kako se zove,sorry,na tehnoloskom faxu u beogradu imas graficko inzenjerstvo e tu nemas nikakvog crtkanja vec ucis o bojama vrsti stampanja masinama za stampanje vrstama papira na kojima se stampa,....ima dosta hemije matematike i fizike,mislim naziv faxa ti sam govori to,a npr.sto se meni jako svidja imas na Akademiji Umetnosti bas smer za graficki dizajn koji podrazumeva sve vezano za umetnost,crtkanje,za dizajniranje korica casopisa,knjiga,.....a imas i web dizajn to verujem da znas sta je i isto ne postoji neki fax koji ima ovaj smer kao posebnu struku koja je usko specijalizovana za to i samo to,opet taj smer kao i ove gore navedene mozes vise naci na nekim visim skolama i privatnim fakultetima.
To je sve sto ja znam.
Pozdrav!;)
p.s. mrzelo me je da stavljam tacke i velika slovapa je sve zato tako povezano i malo mozda nejasno
 

Back
Top