Da li su zene/devojke lepe i ujutru???

goodday:
etotako:
goodday:
sabajle smrdim....pa sam pre par godina pocheo da stavljam dezodorans pred spavanje....a onda sam provaslio da mi zpravo smrdi iz usta :lol: :lol: ....o ti zalosna istino....i imam krmelje...i svako pored koga se probudim izgleda isto....i smrdi....zato "bez kontakta molim"....do kupatila...onda zestoko trljanje i grgoljenje....pa da pozelim dobro jutro....
P.S. sigurno je zbog genetski modifikovane hrane :? .....ali chuo sam da ima neki gel koji neutralishe bakterije usne duplje :roll: .....na kratko....tako da je salivacija bez pratecih neugodnih mirisa.....
nije listerin....ma bole me paja....kolgejt i zdravo :wink:

Notirajte da je aktivni sastojak mnogih pasti za zube TRICLOSAN, zapravo pesticid, veoma toxican antibiotik. Nedavno sam imala reakciju na njega, pa sam ustanovila sta je to sto stavljam u usta nekoliko puta na dan.... cist otrov!
pa ne guta se to...probaj i da menjash vrstu paste svaki put.....to je vrlo pozeljno...hmmmmmmmm

ne guta se?
a ja mislila... :?
 
just a girl:
Melt,stvarno sam iskreno zabrinuta za tebe.Decacici kao ti redovno zavrse na GAY paradama.Ti suvise prezires zene,da bi bio nista drugo sem pedera.Sto sam ti sad ja kriva sto si ti to.Na bolan nacin se spoznaju neke zivotne istine.Porastao si i sada mozes slobodno da ispoljavas svoje seksualne orijentacije prema istom polu.Ja sam zaista tolerantna osoba i meni to ne smeta.Ali ako ceti biti lakse da u toj spoznaji nekog prezires i vredjas ,a pri tom ga ne poznajes,ok.To govori o tebi.Preziveces.Prihvatices vremenom,nece biti bolno kao sada.Mozda jedino za tebe ima leka,a to su zene kao ja.Jel ja tako izgledam,iako mi sad neces to verovati,da bi se ***** zapitao da li je zaista *****. Ljudi koji su me zaista videli trenutno ne posecuju forum,ali to ne znaci da ne postoje.I ja nestanem s vremena na vreme.Razmisli malo pre nego sto mi odgovoris.Hladne glave izgovaraj reci.Jedan dzentlmen bi bar birao reci. :twisted:

"Malena" just_a_girl, zelim samo josh na par stvari da ti ukazem pre nego shto pochnem da ignorishem tvoje uvredljive, izazivachke, feministichke i da ne kazem josh kakve, postove...
Uspeo sam da primetim da mislish da umesh veoma dobro da procenjujesh ljude; chak iz par posta ti si zakljuchila da ja prezirem zene... ha... daleko od toga, ja ih obozavam, prosto ne znam shta bih bez njih, a i da sam gay to bi vec svi znali, a ti na prvom mestu... i dozvoli mi da te podsetim da si ti ta koja je prva potegla uvredu i zavitlala njome na mene... ja sam se posle samo branio...
Takodje sam primetio da te je moj prethodni post veoma pogodio, kada si mogla da napishesh ovakve loodosti (verovatno si pomislila da sam extra uvredljiv kada mi neko kaze da sam gay), ali ne tangira me bilo shta da napishesh i meni (nadam se da je isto i kod tebe, iako se ne bi reklo) iz prostog razloga jer me ne znash :P
A shto se tiche tebe kao leka za mene, nadam se da vec imash muza, jer, uprkos svoj svojoj prenaglashenoj, necu da kazem izmishljenoj (nisam video) lepoti, sa takvim stavovima uskoro cesh sedeti u prokletoj stolici za ljuljanje i plesti dzempere zamishljenim unuchicima... ustvari, seti se stare narodne "svaka rupa nadje sebi zakrpu" i pochni vec sad da se teshish... :cry:
 
Beli_machor:
just a girl:
Melt,stvarno sam iskreno zabrinuta za tebe.Decacici kao ti redovno zavrse na GAY paradama.Ti suvise prezires zene,da bi bio nista drugo sem pedera.Sto sam ti sad ja kriva sto si ti to.Na bolan nacin se spoznaju neke zivotne istine.Porastao si i sada mozes slobodno da ispoljavas svoje seksualne orijentacije prema istom polu.Ja sam zaista tolerantna osoba i meni to ne smeta.Ali ako ceti biti lakse da u toj spoznaji nekog prezires i vredjas ,a pri tom ga ne poznajes,ok.To govori o tebi.Preziveces.Prihvatices vremenom,nece biti bolno kao sada.Mozda jedino za tebe ima leka,a to su zene kao ja.Jel ja tako izgledam,iako mi sad neces to verovati,da bi se ***** zapitao da li je zaista *****. Ljudi koji su me zaista videli trenutno ne posecuju forum,ali to ne znaci da ne postoje.I ja nestanem s vremena na vreme.Razmisli malo pre nego sto mi odgovoris.Hladne glave izgovaraj reci.Jedan dzentlmen bi bar birao reci. :twisted:

Melt, da sam na tvom mestu iz cuga bih se dao u besomucnu potragu za ovim otelovljenjem bozanske lepote, ne bih li konacno spoznao pravu istinu i smisao zivota...

Haha, machor... oduvek je bio duhovit.... vazi, beli, evo svim silama cu se potruditi da poshto-poto upoznam prelepo stvorenje ali moracu da je gledam samo u ogledalu da ne bi oslepeo od silne lepote...
hmmmm.... mozda je ipak gubitak vida dovoljna cena da se spozna prava istina i smisao zivota :wink:
 
Haha, machor... oduvek je bio duhovit.... vazi, beli, evo svim silama cu se potruditi da poshto-poto upoznam prelepo stvorenje ali moracu da je gledam samo u ogledalu da ne bi oslepeo od silne lepote...
hmmmm.... mozda je ipak gubitak vida dovoljna cena da se spozna prava istina i smisao zivota-ovo je divno!!!
nisi ni svestan sta oni vide :idea:
 
Melt, prvo si mi se ucinio OK, sta vise - ovaj narcisic sto te proziva me je prilicno iznervirao...
Najvise mi se dopao nacin na koji pises... uopste...
Ali onda si sve pokvario onim klasicnim sovinistickim frazama - sedeces, strikati dzemper (ili sta vec) nepostojecim unucima; nadam se da si se dosad udala...
I sta imas protiv feministkinja? Svaka zena je u dusi feministkinja, htela to da prizna ili ne.
A ja volim muskarce koliko i zene (mislim - uopste), svi smo ljudi i niko se ne budi prelep, nasminkan i namirisan... San je za opustanje, a noc je za san ili stosta drugo...
Ali, bojim se da si ti ovom temom hteo nesto drugo da pitas... Na primer: Da li ste se nekada toliko obeznanili da ste se probudili sa "krsinom" i pokajali...? Jesam li u pravu?
 
Lexa:
Melt, prvo si mi se ucinio OK, sta vise - ovaj narcisic sto te proziva me je prilicno iznervirao...
Najvise mi se dopao nacin na koji pises... uopste...
Ali onda si sve pokvario onim klasicnim sovinistickim frazama - sedeces, strikati dzemper (ili sta vec) nepostojecim unucima; nadam se da si se dosad udala...
I sta imas protiv feministkinja? Svaka zena je u dusi feministkinja, htela to da prizna ili ne.
A ja volim muskarce koliko i zene (mislim - uopste), svi smo ljudi i niko se ne budi prelep, nasminkan i namirisan... San je za opustanje, a noc je za san ili stosta drugo...
Ali, bojim se da si ti ovom temom hteo nesto drugo da pitas... Na primer: Da li ste se nekada toliko obeznanili da ste se probudili sa "krsinom" i pokajali...? Jesam li u pravu?

A sta je po tebi trebao da uradi? Da pusti iskompleksiranu "samo_devojku" da ga proziva i diskredituje na forumu i pride da onako hriscanski okrene drugi obraz i kaze "Ajd udri..."? Samo napred Melt, Jelica je uz tebe!!!
 
Slusaj ti melt,ti si pedercina samo takva,kao i ovaj tvoj ljubavnik beli macor.I kako mozete tako javno da pokazujete svoje emocije,nije vas sramota.Da li ce neko da nas zastiti od ove tople brace,zasto moderatori malo ne odreaguju.Zar moram da budem izlozena psihickom silovanju dva kretena.Idi s milim bogom dete i ti i tvoje smrdljive teme.Sta ti znas o zenama?Ti volis muskarce,a napadom na zene samo to po milion puta potvrdjujes. :twisted: :twisted: :evil:
 
Zar ne mislite da je lepa i prirodna devojka lepsa kada se probudi, sveza i nasmejana, pa cak iako se nije umila i ocesljala?
Uostalom, ko je vama muskarcima kriv kada spavate sa devojkom koju ste videli samo dva- tri puta, uvece, nasminkanu i sredjenu. A i ona se verovatno napila te veceri,pa je ujutru mamurna, a odeca koja nocu izgleda "cool" po dnevnom svetlu izgleda kao odeca *****.
...Shvaticete jednom kada se probudite pored zene koju volite...
 
Aurora1:
Zar ne mislite da je lepa i prirodna devojka lepsa kada se probudi, sveza i nasmejana, pa cak iako se nije umila i ocesljala?
Uostalom, ko je vama muskarcima kriv kada spavate sa devojkom koju ste videli samo dva- tri puta, uvece, nasminkanu i sredjenu. A i ona se verovatno napila te veceri,pa je ujutru mamurna, a odeca koja nocu izgleda "cool" po dnevnom svetlu izgleda kao odeca *****.
...Shvaticete jednom kada se probudite pored zene koju volite...
jaooooooo...kao u reklami za kafu....difno
 
just a girl:
Slusaj ti melt,ti si pedercina samo takva,kao i ovaj tvoj ljubavnik beli macor.I kako mozete tako javno da pokazujete svoje emocije,nije vas sramota.Da li ce neko da nas zastiti od ove tople brace,zasto moderatori malo ne odreaguju.Zar moram da budem izlozena psihickom silovanju dva kretena.Idi s milim bogom dete i ti i tvoje smrdljive teme.Sta ti znas o zenama?Ti volis muskarce,a napadom na zene samo to po milion puta potvrdjujes. :twisted: :twisted: :evil:
Ovi komentari pocinju da me zasmejavaju! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
just a girl:
Slusaj ti melt,ti si pedercina samo takva,kao i ovaj tvoj ljubavnik beli macor.I kako mozete tako javno da pokazujete svoje emocije,nije vas sramota.Da li ce neko da nas zastiti od ove tople brace,zasto moderatori malo ne odreaguju.Zar moram da budem izlozena psihickom silovanju dva kretena.Idi s milim bogom dete i ti i tvoje smrdljive teme.Sta ti znas o zenama?Ti volis muskarce,a napadom na zene samo to po milion puta potvrdjujes. :twisted: :twisted: :evil:
Hajde, teto, smanji dozivljaj... Zar moras i ovde da se zalis da te siluju. Ti si uvreda za zenski rod! :twisted:
Mozda si trebala da se bavis politikom, tamo je dozvoljeno i, cak, pozeljno imati pogan jezik i ziveti za svadju...
 
just a girl:
Slusaj ti melt,ti si pedercina samo takva,kao i ovaj tvoj ljubavnik beli macor.I kako mozete tako javno da pokazujete svoje emocije,nije vas sramota.Da li ce neko da nas zastiti od ove tople brace,zasto moderatori malo ne odreaguju.Zar moram da budem izlozena psihickom silovanju dva kretena.Idi s milim bogom dete i ti i tvoje smrdljive teme.Sta ti znas o zenama?Ti volis muskarce,a napadom na zene samo to po milion puta potvrdjujes. :twisted: :twisted: :evil:

A sta bi ti? Da te silujemo fizicki??? :shock:
Pa ne bih te tako otrovnu ni govnjivom motkom takao, pa da si ne znam kolko lepa.

Lexa:
Hajde, teto, smanji dozivljaj... Zar moras i ovde da se zalis da te siluju. Ti si uvreda za zenski rod!
Mozda si trebala da se bavis politikom, tamo je dozvoljeno i, cak, pozeljno imati pogan jezik i ziveti za svadju...

Pa sad, da li je uvreda ili izgovor za zenski rod, mnogo bi kompetentniji bili oni neznani junaci sa foruma za koje se tvrdi da su je videli (i ostali zivi)...
Sto li sam se sad setio Loh Nesa, pobogu???
 
Lexa:
Melt, prvo si mi se ucinio OK, sta vise - ovaj narcisic sto te proziva me je prilicno iznervirao...
Najvise mi se dopao nacin na koji pises... uopste...
Ali onda si sve pokvario onim klasicnim sovinistickim frazama - sedeces, strikati dzemper (ili sta vec) nepostojecim unucima; nadam se da si se dosad udala...
I sta imas protiv feministkinja? Svaka zena je u dusi feministkinja, htela to da prizna ili ne.
A ja volim muskarce koliko i zene (mislim - uopste), svi smo ljudi i niko se ne budi prelep, nasminkan i namirisan... San je za opustanje, a noc je za san ili stosta drugo...
Ali, bojim se da si ti ovom temom hteo nesto drugo da pitas... Na primer: Da li ste se nekada toliko obeznanili da ste se probudili sa "krsinom" i pokajali...? Jesam li u pravu?

Ne, nije to bila poenta, uopshte, poenta je izrazena u nekom od mojih ranijih postova, pa cu te zamoliti da ih prochitash...
Poenta svega je da mnogo vishe cenim prirodnu lepotu od one druge... zato vishe cenim lepu devojku ujutru, a takve definitivno postoje...
A shto se tiche nepoznate would_be zenske osobe koja se toliko trudi da me nabedi da sam gay (ali nekako joj ne ide) mora da sam hteo da joj se osvetim ili tako neshto pa sam u trenutku afektivno odreagovao (ljudi greshe naravno i ja)...
I josh neshto, istina je da ne volim feministkinje, ali samo one izrazite, koje se tako grchevito bore za zenska prava i chesto u tome i preteruju misleci da sve shto mushkarci zele je da im oduzmu ista...
 
Lexa:
just a girl:
Slusaj ti melt,ti si pedercina samo takva,kao i ovaj tvoj ljubavnik beli macor.I kako mozete tako javno da pokazujete svoje emocije,nije vas sramota.Da li ce neko da nas zastiti od ove tople brace,zasto moderatori malo ne odreaguju.Zar moram da budem izlozena psihickom silovanju dva kretena.Idi s milim bogom dete i ti i tvoje smrdljive teme.Sta ti znas o zenama?Ti volis muskarce,a napadom na zene samo to po milion puta potvrdjujes. :twisted: :twisted: :evil:
Hajde, teto, smanji dozivljaj... Zar moras i ovde da se zalis da te siluju. Ti si uvreda za zenski rod! :twisted:
Mozda si trebala da se bavis politikom, tamo je dozvoljeno i, cak, pozeljno imati pogan jezik i ziveti za svadju...

Hvala na podrshci, neway... Dotichni korisnik zenskog imena je "malo" preterao, ali ja vishe necu da se ponizavam odgovarajuci na njene postove... :wink:
 
melt:
Moram priznati da generalno moj odgovor glasi "ne"; mozete me nazvati shovinistom i ne biste bili daleko od istine, ali dosad mi se samo jednom desilo da je devojka s'kojom sam bio bila lepsha izjutra nego noc pre toga (mozda jer uopshte i nije imala shminku); necu da kazem da ih je bilo neshto extra puno... imam tek 21, ali mislim da zelim da chujem shta raja globalno misli o tome... :wink:
Zavisi...Ako im se sminka suvise uzjebe,moze biti strasno...Pogotovo ako se razmaze maskara,pa lice na rakune :lol: Mada,uvek sam imao lepe devojke,koje kad se probude izgledaju kao andjeli
littleangel.gif
 

Back
Top