Da li ste za ulazak Vojvodine u Evropsku uniju?

Аранђеле,да би обавио такав задатак мораћеш да ангажујеш бар три пута препечену дудовачу,да би скроз побрљавио,и да се после ничег не сећаш! А пази сад проблема-на форуму се појавило 3-4 транџе,шта ако је ''она'' пети транџа?:shock:
 
dr.koki:
Naravno i to sto pre. Ako ste pametni da se otcepite od ove zemlje pa da posaljete radikale u Srbiju pa da zagovaraju druzenje sa Rusijom a vi pravo u EU.
Da ih pošalju dole?! Znaš li ti koliko ih tamo ima? Bio bi ih pun Beograd, a i za Niš bi preteklo...
Čujem inače da je Maja Gojković mnogo pristojniji radikal od ovih beogradskih. Možda su je zato i najurili iz rukovodstva.
 
Vojvodina nije kao Kosovo zacementirana ustavom,niti Srbija ima ministarstvo za Vojvodinu kao za Kosovo...znaci Vojvodjani odlucuju sami...
Hrvati su Vojvodini utrapili radikale njih ni Rusi nece jer vise preferiraju ove iz SPS-a nekako su im meksiji a imaju i para :lol:
Posaljite radikale Makedoncima nek ih drze na granici kad ovi iz Srbije idu u Grcku na more zainat CG-orcima :lol:
 
KoscheiBesmertnii:
Да ли сте за припајање ЕУ Србији?
Ја сам за, под условом да се измени име у Уједињене српске државе!
И да, морали би лееепооо да нас замоле! И да обећају да ће да пронађу Анту Павелића и да га испоруче Хагу!
 
Lala Vojvođanski:
Pa ne odcepljuje se Vojvodina od Srbije, nego Srbija od Vojvodine...


И ако би се Војводина одцепила, вама би радикали били на власти, тј. ми би ушли у ЕУ а ви би остали заувек ван ње.

На+равно да се Војводина не би никад одцепила и да је то чиста глупост због које би ти Лало могао мало да видиш какав је новозграћени део затвора у Зрењанину али изнутра.
 
Lacibg:
Кира, Фагу, Лала, Поллу све ти је Нешо, један лик. Познат нама осталима одавно. Волео би да сепаратише Војводину, а и модератори га баш не мазе ... :lol:

Ne bih rekao da je Fagy to...

ipak je Fagy imao drugačiji stil pisanja
i nije bio baš toliki vojvođanski separatist ko ovaj Lala

družio sam se ja s Fagyem na ovom forumu

i ujedno ga pozivam da nam se pridrzuži...njegove postove je uvijek bilo zanimljivo pročitati jer su imali nekakvog smisla za razliku od Lale...


Fagy vrati nam se!!!
 
tokyo:
Ne bih rekao da je Fagy to...

ipak je Fagy imao drugačiji stil pisanja
i nije bio baš toliki vojvođanski separatist ko ovaj Lala

družio sam se ja s Fagyem na ovom forumu

i ujedno ga pozivam da nam se pridrzuži...njegove postove je uvijek bilo zanimljivo pročitati jer su imali nekakvog smisla za razliku od Lale...


Fagy vrati nam se!!!

Hahaahaha , a ko ti je to???
 
Јбт како људима није досадно и зар немају трећа посла него да постављају овако идиотске теме попут Војводина у ЕУ.
Ја волим често да кажем (вероватно ће ме осудити већина форума) - Нек иду сви од СРБИЈЕ. Вратиће се на коленима! Србијо размисли каква ћеш бити тада. (већ видим како се српски непријатељи на форуму смеју овоме али нека...)
 

Back
Top