DA LI STE POGREŠILI...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
što ste se udali/oženili baš za nju/njega? Da li se kajete zbog toga?

Mislim da je poenta u stvari ovo: "Madona 6: ja se pitam da li je uopste moguce napraviti gresku pri ulasku u brak?", jeli tako?
Moj odgovor je "da, jeste, moguce je, cak i u slucaju da si tad mislio da volis tu osobu kad si stupio u brak".

Druga greska je sto uopste postoje brakovi, zar dvoje ljudi ne mogu verni i zajedno da budu i jedno drugom "pri ruci" i bez "formalizovanja" toga? Naravno da mogu, pa, cemu onda formalizovanje, to jest, "maticari, formulari, pecati, popisi itd.", kad te tabele bas i nemaju veze sa ljubavlju.

Moguce je ne pogresiti a uci u brak sa nekim, to jest, i tu postoji pravljenje ove druge greske koja se desi uvek kad neko udje u brak, al ne prve, ali, to ne znaci da se covek ne menja i da kasnije jedno drugom ti ljudi ne mogu da postanu neadekvatni, tako da, kao sto je dobro i 100% perfect uci "danas" u brak sa D, isto tako je u slucaju promene koja izazove neadekvatnost osoba, to jest, u slucaju prestanka ljubavi 100% perfect go out from braka sa that person jcbiga.
____
molim da se precizira "svrha pitanja", to jest, da se kaze "zasto to pita".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top