Da li ste kreativni?

gledam ove slike i kontam " tachno bi poginula u kuhinji i ostala bez prsti" a realno nemam zhivce za ovako neshto seckanje slaganje drapiranje seckanje


zamisli satima se zabavljash oko ovog i smazhu da i ne primjete taj trud

Pogledajte prilog 1529780
Nisam u tom smislu kreativna. Forma je manje bitna od suštine. Ukrasi se često nepraktično i bogapitaj kako to da jedeš. Nekada i nervira.
Jedino kod dece ima smisla kada odbijaju hranu, pa zanimljivo serviraš.
 
Све саме глупости.
150951.2487902_400x400.jpg
 
Ja sam staromodna što se tiče kreativnosti i hrane i većinom se sve svodilo na dečije rođendanske torte: dvorac, bubamara, zmaj koji bljuje vatru, Peppa, autostaza...

A ovog maltezera bih i ja smuljala, samo bih još sklonila ovu mašnu s glave i tanjira.
 
Ja sam staromodna što se tiče kreativnosti i hrane i većinom se sve svodilo na dečije rođendanske torte: dvorac, bubamara, zmaj koji bljuje vatru, Peppa, autostaza...

A ovog maltezera bih i ja smuljala, samo bih još sklonila ovu mašnu s glave i tanjira.

Торте за рођендане моје деце биле су сасвим обичне, без одвратних боја и глупих слова и фигура. Тај кич-тренд продукт је помодарије и примитивизма.
 
Торте за рођендане моје деце биле су сасвим обичне, без одвратних боја и глупих слова и фигура. Тај кич-тренд продукт је помодарије и примитивизма.
Kada te je neko poslednji put zagrlio? Meščini da ti nedostaje tako nešto. Ignorišem te veći deo vremena ali prelaziš svaku granicu osnovne kulture.
 
Kada te je neko poslednji put zagrlio? Meščini da ti nedostaje tako nešto. Ignorišem te veći deo vremena ali prelaziš svaku granicu osnovne kulture.
Основна култура је да хвалим оно што не волим и од чега ми је дете једући такву фарбану торту добило тешку уртикарију са гушењем. Одлично, само реци шта треба да причам.
 
Основна култура је да хвалим оно што не волим и од чега ми је дете једући такву фарбану торту добило тешку уртикарију са гушењем. Одлично, само реци шта треба да причам.
Pokušaj to da činiš ne vređajući druge. Svako živi svoj život kako želi, a kada je nekome potreban savet on pita.
 
Врло сам креативна кад ме мрзи да идем до продавнице, а немам кога да пошаљем :mrgreen:
И то је врхунац, спремити нешто од онога што имаш у кући.
Украшавање било чега је хорор за мене и моје способности.
Најбоље што умем је да од шлага на торти направим шпански зид :rotf:
 
Мени је ово више за изложбу, за јело само нека је све на тањиру, снаћи ћу се већ некако...
 

Back
Top