Da li si se ikad uplasio

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bojna:
da li ta trema podstice da odmah predjes na stvar(ne bi li se resilo) ili odugovlaci. da li si nekad odustao(odnosno na primer devojka ti se svidja ali je u centru paznje i salece je mnogo tipova,ili ti se mozda takve devojke ne svidjaju) zbog tog straha i jednostavno nasao drugu devojku.

Uh, koliko pitanja... Da ti možda ne studiraš filozofiju? :lol:
 
Psihologue:
Ne bojim se muskaraca a zena...Ne kapiram kakva bi to trebala biti zena? U principu moja bojazan je
jedino dubina vode...Ako bi se neka utapala verovatno bih je pustio da se mirno utopi i tu bi se pojavio moj strah od zena kako joj pomotji....:) Naravno ovo je shala...

zana je voda dublja od od bilo koje druge vode. ala serem. ali nisu ni sve zene jednako duboke(nisam dvosmislena.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ko kaze da samo santimentalci slusaju stare ploce?
Evo pusticu ti nesto za razdrmavanje...Motorhead-Ace of Spades! :lol:
Ili recimo...Led Zeppelin-Comunication breakdown :D:D

Communication Breakdown? :shock: Dobra pesmica, ali nije za preslušavanje u dvoje. :lol: Zbog naslova... Inače što da ne.
 
bojna:
da li ta trema podstice da odmah predjes na stvar(ne bi li se resilo) ili odugovlaci. da li si nekad odustao(odnosno na primer devojka ti se svidja ali je u centru paznje i salece je mnogo tipova,ili ti se mozda takve devojke ne svidjaju) zbog tog straha i jednostavno nasao drugu devojku.
ne, ne podstice me... jer sam introvertan... obicno ako je u centru paznje, cekam sa strane... ne forsiram... ali obicno upravo egzibicionisti, budu privuceni ljudima koji im uskracuju paznju... nisi me razuela... pokusao sam da ti objasnim da nije strah, vec trema... sto je po meni normalno, ako covek prilazi iskreno, bez uvezbanih "zvaka" i ako mu se neko zajsta dopada... pri tome ne mislim na fizicki izgled, treba da postoji nesto vise, ili je to slucaj makar kod mene... tako da ako mi se neko dopada, obicno sam i komunicirao sa njim, a ako je samo fizicka privlacnost i nije neka velika steta, ako se ne desi nista... naime srecem mnogo lepih zena svakog dana, pa o5 ne muvam svaku... :)
 
Mogu samo da vas zadovoljim sa Mitretom Miricem! :lol: :lol: :lol:


mitarmiric3zp.jpg
 
sinnke:
Nije sigurno u tanzaniji. Svugde na zapadu, Moj prijatelj ima studio i radi obrade. Znam sta salje.
A sta mislis da je bila stvar out of the touch sto je nedavno harala. U originalu su Hall & Oathes.

ja ne znam originalnu verziju, verovatno je i ona dobra,ali ove preradjenje su super. inace svidja mi se i nesto retro,ali je uglavnom smor
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top