Da li razgovarate sa roditeljima?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
275.251
roditrelji su opravdano radoznali i imaju potrebu da kontrolišu život svoje dece,
ali isto tako roditelji su nam najveci prijatelji pa i kada preteraju sa kontrolom
i oni ce nam uvek reci istinu i onko kako jeste i razumeti nas i kada pravimo greske
doduše tu ce da pridikuju ali ce da razumeju :)

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.228
roditrelji su opravdano radoznali i imaju potrebu da kontrolišu život svoje dece,
ali isto tako roditelji su nam najveci prijatelji pa i kada preteraju sa kontrolom
i oni ce nam uvek reci istinu i onko kako jeste i razumeti nas i kada pravimo greske
doduše tu ce da pridikuju ali ce da razumeju :)
Roditelji sazrevaju (bar bi trebalo), tako da posle nekog vremena prestanu da imaju
potrebu da kontrolišu svoju decu... ta potreba se polako pretvara u najsigurnije prijateljstvo,
čak više od toga i to traje ceo život...
Sa svojim sinovima imam baš to... Poverenje do daske... ljubav za uvek!
Naravno - bez kontrole... Roditelji uvek znaju kako je njihovoj deci, makar i ne pričali
na tu temu...

Lično mislim da moja (i naša) deca žive svoje herojske živote i da ih treba ohrabrivati i podržavati
sigurnom roditeljskom rukom... dok smo još zajedno...
:vzagrljaj:

:vzagrljaj: :vzagrljaj: :heart2::heart2::heart2:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.